Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"МОКЪР ОТ ДЪЖД НЕ СЕ ПЛАШИ."

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • "МОКЪР ОТ ДЪЖД НЕ СЕ ПЛАШИ."

    С приятели решихме да тестваме преките пътчета от магистралата до язовир Бебреш и да открием сезона за улов на риба.Цял ден не спря да вали,но за моя радост никой от компанията не съжали че сме тръгнали.Резултата от разходката беше положителен,добро поведение на новото ми каре на кардана,няколко риби и огромни количества добро настроение.
    Прикачени файлове
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

  • #2
    До: "МОКЪР ОТ ДЪЖД НЕ СЕ ПЛАШИ."

    Не знам кого очакваш да заблудиш... На първата снимка пишеш, че си щастлив, но се вижда, че си щастлив на последната. То така и си редно.

    Иначе - готино съобщение. Да се знае, че никой дъжд не речи на сговорната дружина, решила да си изкара приятно.

    Поздрави!
    Искам България чиста!

    Коментар


    • #3
      До: "МОКЪР ОТ ДЪЖД НЕ СЕ ПЛАШИ."

      Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
      Не знам кого очакваш да заблудиш... На първата снимка пишеш, че си щастлив, но се вижда, че си щастлив на последната. То така и си редно.

      Иначе - готино съобщение. Да се знае, че никой дъжд не речи на сговорната дружина, решила да си изкара приятно.

      Поздрави!
      Ами то в това е смисъла де.Ако ми личеше напиращото щастие,нямаше да пояснявам.А то по какво да познаеш,гледайки снимката от далеч.

      Луд в дъжд с лодка-проходилка,а иди се сети че има и капчица щастие в този на пръв поглед нещастен човек.
      Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
      NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

      Коментар


      • #4
        До: "МОКЪР ОТ ДЪЖД НЕ СЕ ПЛАШИ."


        Поздрави!
        Искам България чиста!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X