Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до х.Вежен

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до х.Вежен

    по причина,че имам информация за сериозни пропадания и свлачища по маршрута -Паниците-вр.Ботев,предлагам разходка по маршрут Рибарица-х.Вежен.Сборен пункт - бензиностанцията на Лукойл на 01.06.2008г. - 9.00ч.
    Сега очаквам някой модератор отново да ме "посъветва" и окачестви като разрушител на природата.
    Но аз си запазвам правото,когато 10-12 джипа с тракторни гуми,но под мъдрото ръководство на "N-тия клуб ентусиаст" започнат да ровят по пътя към Ботев да им го напомня.Или може би организираното рушене,не е рушене!! Иначе казано-всички сме,ама някои са по !

  • #2
    До: Разходка до х.Вежен

    А пътя за кола става ли или не? На картата изглежда нормален път.
    Светът на Владо

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до х.Вежен

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      А пътя за кола става ли или не? На картата изглежда нормален път.
      мисля,че ще се справиш

      Коментар


      • #4
        До: Разходка до х.Вежен

        Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
        по причина,че имам информация за сериозни пропадания и свлачища по маршрута -Паниците-вр.Ботев,предлагам разходка по маршрут Рибарица-х.Вежен.Сборен пункт - бензиностанцията на Лукойл на 01.06.2008г. - 9.00ч.
        Сега очаквам някой модератор отново да ме "посъветва" и окачестви като разрушител на природата.
        Но аз си запазвам правото,когато 10-12 джипа с тракторни гуми,но под мъдрото ръководство на "N-тия клуб ентусиаст" започнат да ровят по пътя към Ботев да им го напомня.Или може би организираното рушене,не е рушене!! Иначе казано-всички сме,ама някои са по !
        Не се безпокой! Повечето колеги, които те познаваме, ще потвърдим абсолютната ти лоялност към природата. Просто колегата модератор е имал изнервен ден. Аз го зная като уравновесен и прагматичен човек, и също се учудих на " моментния изблик на чувственост " - A Momentary Lapse of Reason - PF )
        Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
        Колеги, една молба. Явно твърдо сте решили да ходите на Ботев и много не Ви е еня за Парка, режима на движение в него и други подобни работи. Та молбата ми е като се срешнете с охраната, по никакъв начин да не спометавате участието си във Форума. Имаме отлични отношение с Управата на Парка и не искам да ги разваляме. Говоря официално като Модератор на този Форум и от името на МСС и клуб Ленд Ровър Ентусиастс.
        Надявам се сега всички да са доволни.
        Аз не харесяам много Рибарица, комерсиално ми е някак, и ще се разходя до Цигов Чарк, там поне язовира е голям. На вас пожелавам успех .
        Последно редактирано от Nik Nikolov; 30-05-08, 12:26. Причина: Смегчаване
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • #5
          До: Разходка до х.Вежен

          Четох из форумите, че пътя е леснопроходим за лека кола. Значи съм на линия в неделя в 9:00. Само незнам къде е бензиностанцията. При влизане в Рибарица от към Троян в коя част се пада?
          Светът на Владо

          Коментар


          • #6
            До: Разходка до х.Вежен

            Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
            Четох из форумите, че пътя е леснопроходим за лека кола. Значи съм на линия в неделя в 9:00. Само незнам къде е бензиностанцията. При влизане в Рибарица от към Троян в коя част се пада?
            опаа,грешката е моя имах предвид бензиностанцията в Сопот,но ако някой идва от София може да ни чака в Рибарица,на разклона за х.Вежен - има табела.

            Коментар


            • #7
              До: Разходка до х.Вежен

              Ще се видим в Рибарица на разклона за х.Вежен. Аз ще пътувам от Троян. В Рибарица горе-долу в колко часа на разклона? Аз ще съм, с бялата астра
              Светът на Владо

              Коментар


              • #8
                До: Разходка до х.Вежен

                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                Ще се видим в Рибарица на разклона за х.Вежен. Аз ще пътувам от Троян. В Рибарица горе-долу в колко часа на разклона? Аз ще съм, с бялата астра
                ами предполагам някъде 10.30ч.

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка до х.Вежен

                  Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                  Не се безпокой! Повечето колеги, които те познаваме, ще потвърдим абсолютната ти лоялност към природата. Просто колегата модератор е имал изнервен ден. Аз го зная като уравновесен и прагматичен човек, и също се учудих на моментния изблик на нервност -


                  Надявам се сега всички да са доволни.
                  Аз не харесяам много Рибарица, комерсиално ми е някак, и ще се разходя до Цигов Чарк, там поне язовира е голям. На вас пожелавам успех .
                  и там е хубаво,но доста пъти съм ходил там. Приятно прекарване ти желая!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка до х.Вежен

                    В 10 и малко съм в Рибарица на разклона за х.Вежен. Ще се видим направо там. Пожелавам ви приятно пътуване в неделя до Рибарица!
                    Светът на Владо

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка до х.Вежен

                      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                      В 10 и малко съм в Рибарица на разклона за х.Вежен. Ще се видим направо там. Пожелавам ви приятно пътуване в неделя до Рибарица!
                      ок !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка до х.Вежен

                        Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                        Не се безпокой! Повечето колеги, които те познаваме, ще потвърдим абсолютната ти лоялност към природата. Просто колегата модератор е имал изнервен ден. Аз го зная като уравновесен и прагматичен човек, и също се учудих на " моментния изблик на чувственост " - A Momentary Lapse of Reason - PF )


                        Надявам се сега всички да са доволни.
                        Аз не харесяам много Рибарица, комерсиално ми е някак, и ще се разходя до Цигов Чарк, там поне язовира е голям. На вас пожелавам успех .
                        Ник, въобще не съм изнервен от нещо, няколко пъти писах в темата, че положението е такова и такова, но никъй дори с една дума не показа, че поне е обърнал внимание на мнението ми. Миналата година слагахме пейки и маса с тия хора от парка на разклона под Тъжа. Дори тогава, въпреки всичките контакти и факта, че платихме 600 лева спонсорски пари за тая маса, не ни разрешиха да идем до Ботев. Правилника си е правилник и изключения няма. Не е редно да разваляме добри отношения и изградени контакти с необмислени прояви.
                        За колегата Бешков искам да кажа, че една от грижите на МСС е да помага при опазването и охраната на природата, дори в момента имаме уговорка с Парк Рила да помагаме в случай на пожар. Така че, като член на МСС, е редно да помисли по-сериозно, преди някой "изнервен модератор" да му обръща внимание за важни и общоизвестни неща.
                        А пътят Вежен -Рибарица е от официално отворените за движение в Парк Централен Балкан. Във всеки от офисите на Парка може да се вземе информация и карта с границите му и разрешените за движение пътища.
                        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                        www.ADV-Bulgaria.com

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка до х.Вежен

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Ник, въобще не съм изнервен от нещо, няколко пъти писах в темата, че положението е такова и такова, но никъй дори с една дума не показа, че поне е обърнал внимание на мнението ми. Миналата година слагахме пейки и маса с тия хора от парка на разклона под Тъжа. Дори тогава, въпреки всичките контакти и факта, че платихме 600 лева спонсорски пари за тая маса, не ни разрешиха да идем до Ботев. Правилника си е правилник и изключения няма. Не е редно да разваляме добри отношения и изградени контакти с необмислени прояви.
                          За колегата Бешков искам да кажа, че една от грижите на МСС е да помага при опазването и охраната на природата, дори в момента имаме уговорка с Парк Рила да помагаме в случай на пожар. Така че, като член на МСС, е редно да помисли по-сериозно, преди някой "изнервен модератор" да му обръща внимание за важни и общоизвестни неща.
                          А пътят Вежен -Рибарица е от официално отворените за движение в Парк Централен Балкан. Във всеки от офисите на Парка може да се вземе информация и карта с границите му и разрешените за движение пътища.
                          ОК ! както е видно,съобразих се,така,че мисля повече да не коментираме!

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка до х.Вежен

                            До х.Вежен миналата година се качих с Рено 5. Камъните почукваха отдолу но въпреки всичко се качих Желая на всички приятно изкарване!
                            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка до х.Вежен

                              малко ни се пада далече,а как искахме и ние да доидеме.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X