Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пловдивчани на вр.Ботев

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Пловдивчани на вр.Ботев

    Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
    Не мисля, че има смисал да се разхождаш. Мисля че на място в неделя ако има нещо ще разберем. А и ако времете в неделя е добро 100% ще се получи много яка разходка
    Естествено,че ще се получи!!!

    Коментар


    • #47
      До: Пловдивчани на вр.Ботев

      ...голяма тишина наста в темата... Колко сме за сега желаещите за разходката?
      Светът на Владо

      Коментар


      • #48
        До: Пловдивчани на вр.Ботев

        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
        ...голяма тишина наста в темата... Колко сме за сега желаещите за разходката?
        аз знам защо настана тишина,но не коментирам............мога да покажа и снимков материал,явно за някои може,а за други неееееееее

        Коментар


        • #49
          До: разходка до вр.Ботев - 01.06.2008

          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
          Колеги, една молба. Явно твърдо сте решили да ходите на Ботев и много не Ви е еня за Парка, режима на движение в него и други подобни работи. Та молбата ми е като се срешнете с охраната, по никакъв начин да не спометавате участието си във Форума. Имаме отлични отношение с Управата на Парка и не искам да ги разваляме. Говоря официално като Модератор на този Форум и от името на МСС и клуб Ленд Ровър Ентусиастс.
          Еня ни е, и то не по-малко от Вас,защото ако всички ни е чак толкова еня,ще вземем раниците на гръб и ще тръгнем,между другото го правя доста често,докато някой с мотор не мине през мен,но това е друга тема!вие може би карате из каменните кариери!не се притеснявайте няма да опетним името на форума!

          Коментар


          • #50
            До: разходка до вр.Ботев - 01.06.2008

            Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
            Еня ни е, и то не по-малко от Вас,защото ако всички ни е чак толкова еня,ще вземем раниците на гръб и ще тръгнем,между другото го правя доста често,докато някой с мотор не мине през мен,но това е друга тема!вие може би карате из каменните кариери!не се притеснявайте няма да опетним името на форума!
            много добре го каза.Доволен съм.

            Коментар


            • #51
              До: Пловдивчани на вр.Ботев

              Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
              ...голяма тишина наста в темата... Колко сме за сега желаещите за разходката?
              Една НИВА от Перник ще тръгне,живот и здраве.
              ПП Ако не стигна Недялко ще ме вземе по пътя докъдето съм стигнал (надявам се)
              Където Бирата, Там и Аз...

              Коментар


              • #52
                До: Пловдивчани на вр.Ботев

                Разходката до вр. Ботев отпадна. Новата идея е за х.Ве>|<ен:
                http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...735#post392735
                Светът на Владо

                Коментар


                • #53
                  До: разходка до вр.Ботев - 01.06.2008

                  Първоначално публикуван от Пламен Бешков Преглед на мнение
                  Еня ни е, и то не по-малко от Вас,защото ако всички ни е чак толкова еня,ще вземем раниците на гръб и ще тръгнем,между другото го правя доста често,докато някой с мотор не мине през мен,но това е друга тема!вие може би карате из каменните кариери!не се притеснявайте няма да опетним името на форума!
                  Не, аз карам извън Националните Паркове или вътре в тях, но със специално разрешение и придружители и то само по работа, полезна за природата, а не за кеф. А за пешаходния туризам си мисля, че съм малко по-напред от Вас, обикалям от 1990.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • #54
                    До: разходка до вр.Ботев - 01.06.2008

                    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                    Не, аз карам извън Националните Паркове или вътре в тях, но със специално разрешение и придружители и то само по работа, полезна за природата, а не за кеф. А за пешаходния туризам си мисля, че съм малко по-напред от Вас, обикалям от 1990.
                    В такъв случай,мисля,че си поизостанал !

                    Коментар


                    • #55
                      До: Пловдивчани на вр.Ботев

                      От Етрополе с два мотора искаме през август да се качим до
                      вр. Ботев.
                      Някой има ли Трекмейкърски файл с трак на маршрута Калофер- вр.Ботев или от Априлци до Ботев?
                      Тодор от Етрополе
                      С добре премерен риск превръщам мечтите в спомени !

                      Коментар


                      • #56
                        До: Пловдивчани на вр.Ботев

                        ще е хубаво наистина някои ако е ходил с gps до връх Ботев и до Райското пръскало по разрешен маршрут.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Пловдивчани на вр.Ботев

                          Първоначално публикуван от GRISHITU Преглед на мнение
                          ще е хубаво наистина някои ако е ходил с gps до връх Ботев и до Райското пръскало по разрешен маршрут.
                          Няма такива разрешени маршрути
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • #58
                            До: Пловдивчани на вр.Ботев

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Няма такива разрешени маршрути
                            Само пеша. Има обширна тема за вредата нанасяна от МПСтата в парковете. За разрушаването на тофа ( или там както се казваше ) И други такива. Разходки в Националните Паркове
                            Така, че помисли преди да се вкарваш в приключения. На голяма част от потребителите на форумът, им се кара по парковете, но осъзнават вече, че не трябва, се лишават от това удоволствие.
                            Дно и ти се откажеш да караш в Националните паркове.
                            Където Бирата, Там и Аз...

                            Коментар


                            • #59
                              От: До: Пловдивчани на вр.Ботев

                              Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                              Няма такива разрешени маршрути
                              Колеги не пишете като не сте запознати,до връх Ботев се ходи законно ! И какво значи каране в парковете,парковете са за това да разгледаш,оцениш и разказваш за тях,да останеш сам ,не със природата а в природата,аз като карам в национален парк централен балкан не съм тръгнал на рали,нито да видя колко ми е проходим джипа,отивам там със семейството си ,и спазвайки всички приети норми за тишина и чистота,нося си специално торба за боклука и карам само по пътя пък който иска да ходи пеша ,аз не бих тръгнал освен ако не зависи нечий живот от това
                              Последно редактирано от Roninn; 17-03-11, 22:33.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • #60
                                От: До: Пловдивчани на вр.Ботев

                                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                                Колеги не пишете като не сте запознати,до връх Ботев се ходи законно ! И какво значи каране в парковете,парковете са за това да разгледаш,оцениш и разказваш за тях,да останеш сам ,не със природата а в природата,аз като карам в национален парк централен балкан не съм тръгнал на рали,нито да видя колко ми е проходим джипа,отивам там със семейството си ,и спазвайки всички приети норми за тишина и чистота,нося си специално торба за боклука и карам само по пътя пък който иска да ходи пеша ,аз не бих тръгнал освен ако не зависи нечий живот от това
                                Колега с две ръце те подкрепям. Миналата година се пробвах ме с един паркетник да се качи ме до вр. Ботев, но стигнах ме на дветрети от пътя. Резултата две спукани гуми. Добре, че срещнах ме едни добри хора с истински джипки, че ни дадоха помпа с която помпихме през един километър. И това стана по самия път. Пораженията бяха за нас не за природата.
                                Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
                                Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

                                Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X