Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Ферозаджии в София 6.04

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

    Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
    Monter_m, готини снимки. Как мина последния етап? Имаше ли "жертви"? Надявам се да кажеш "добре, че не дойдохте с лошите гуми", щото аз много се двуомях, но разума надделя.
    Предлагам да има поправителен за всички незавършили

    Коментар


    • #32
      До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

      Нено получих писмата, ама нямаше прикачени файлове в тях. опитай пак
      Последно редактирано от iiiopo; 06-04-08, 18:56.
      О899 2б2 1З2

      Коментар


      • #33
        До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

        Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
        Предлагам да има поправителен за всички незавършили
        Аме хайде, само казвайте кога и дано да уцелим по-хубаво време
        Santa Fe 2.2, 155к.с., 2009г.
        Suzuki Samurai, 1.6, Silverstone 33x10.5x15

        Коментар


        • #34
          До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

          Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
          Нено получих писмоата, ама нямаше прикачени файлове в тях. опитай пак
          Даи ми icq да ти ги пратя

          Коментар


          • #35
            До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

            Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
            Нено получих писмата, ама нямаше прикачени файлове в тях. опитай пак
            Или по скайпа ако имаш. Моя е I-I-Iopo. ICQ 332405089
            Последно редактирано от iiiopo; 06-04-08, 19:03.
            О899 2б2 1З2

            Коментар


            • #36
              До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

              Ето снимки и от nenoA.
              Прикачени файлове
              О899 2б2 1З2

              Коментар


              • #37
                До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                Първоначално публикуван от iiiopo Преглед на мнение
                Ето снимки и от nenoA.
                Тази последната снимка е след като ме вадиха от гражданска защита.

                Коментар


                • #38
                  До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                  Няколко думи и от мен:

                  Много добре стана срещата, имах удоволствието да се запозная с доста колеги от Форума. Трябва по-често да се организират такива събития!

                  Патроладжиите не бяхме добре подготвени за офф-роуда на трасето, предвид, че беше валял и доста дъжд, но докъдето успяхме, стигнахме. Трябва следващия път да организираме една такава среща, но профилирана за Ниссани - внасям го като предложение...

                  Прилагам снимки, които правих от телефона си, съответно не са особено качествени.

                  Благодаря на организаторите!

                  Успешна седмица на всички!
                  Прикачени файлове
                  "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                  2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                  Коментар


                  • #39
                    До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                    A аз и BatGeorgeone за капак решихме да прецапаме отново през Люлин към Драгичево. И прецапахме, само дето на едно съвсем невинно на пръв поглед място едва не се обърнахме. Закантарих се, джипката тръгна да се обръща, обаче се вразуми в последния момент и се закрепи. А през шофьорското стъкло земята изглеждаше странно близо.

                    А това място при сухо време, или поне когато не вали дъжд, е ултра софт. Даже не знам дали може да мине изобщо за offroad. На 200м. от селото.

                    Поредния пример как един дъжд може да направи от супер лесно и безпроблемно трасе направо екстрем. НЕмаше такава гняс и пързалка.

                    Яд ме е че нямаше кой да ме снима в това "интересно" положение. Поне разбрах по "лесния" начин възможностите на джипката си, без да има щети.

                    И четирите джипа бяхме горе-долу добре подготвени и с подходящи гуми, и все пак не мина без проблеми. Аз се оказах и с буксуващ съединител, което допълнително поусложни нещата. За сефте ме дърпаха, щото се пльоснах в една мека кал и легнах по корем. Rocky-то не ме усети.

                    И за мен се оказа "Хард разходка със софт начало, с елементи на екстрем.

                    На колегите с "не-кални" гуми мога да кажа че преценката им беше правилна. Имаше кал и локви дълбоки по метър можеби.

                    Ще трябва някак да "открадна" време да си сложа лебедката.

                    До колегите с патролите: Не си мислете че на патролска среща ще е много по-различно. Даже смея да твърдя че ще е "по-зле". Просто за калта си тябват гуми.
                    Последно редактирано от sparkybg; 07-04-08, 09:29.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #40
                      До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                      Самуиле, само толкова ли? ти снима бая, че и видео май прави. Няма ли други?
                      One Planet, One Internet!
                      We Are All Connected!

                      Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                      Коментар


                      • #41
                        До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                        Хакмен, това са снимките - всичките. Чак пък видео... къде толкова време бе, колега? Нали трябваше да гледаме и да не пропаднем някъде...
                        "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                        2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                        Коментар


                        • #42
                          До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                          Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                          ... Патроладжиите не бяхме добре подготвени за офф-роуда на трасето, предвид, че беше валял и доста дъжд, но докъдето успяхме, стигнахме. Трябва следващия път да организираме една такава среща, но профилирана за Ниссани - внасям го като предложение...
                          Сигурен ли си?
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • #43
                            До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                            Ама разбира се, че съм сигурен, колега - за събирането, де... с Нено и Хакмен правихме груби сметки, че ще сме поне 4-ма - броейки и Модератора...

                            А всъщност трябва да сме доста повече!

                            Ти докъде достигна с тунинга на твоята машина?

                            BTW, отдавна не съм ти срещал мнение в Риболовния Форум?

                            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                            ... До колегите с патролите: Не си мислете че на патролска среща ще е много по-различно. Даже смея да твърдя че ще е "по-зле". Просто за калта си тябват гуми.
                            Абсолютно съгласен! Ние най-вероятно пак ще сме си със същата подготовка, но с не по-малък ентусиазъм!
                            "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                            2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                            Коментар


                            • #44
                              До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                              Аз вобще не се притеснявам, че съм се отказал.

                              Дойдох на софт разходка, и до там докъдето беше софт си карах, след това ние със Самуил и моите приятели отразихме една доста приятна механичка като за край на софт разходката.

                              Имам много трева да ям преди изобщо да реша да се занимавам с хард елементи

                              Важното е, че компанията беше много добра.
                              One Planet, One Internet!
                              We Are All Connected!

                              Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                              Коментар


                              • #45
                                До: Среща на Ферозаджии в София 6.04

                                Първоначално публикуван от Samuil Преглед на мнение
                                Ама разбира се, че съм сигурен, колега - за събирането, де... с Нено и Хакмен правихме груби сметки, че ще сме поне 4-ма - броейки и Модератора...

                                А всъщност трябва да сме доста повече!

                                Ти докъде достигна с тунинга на твоята машина?

                                BTW, отдавна не съм ти срещал мнение в Риболовния Форум?



                                Абсолютно съгласен! Ние най-вероятно пак ще сме си със същата подготовка, но с не по-малък ентусиазъм!
                                Естествения тунинг няма край, колега.Ама ако излезете с Чавдар, вашият тунинг ще е наложителен.
                                Колко струват едни чистачки за фарове?
                                Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                                Това е положението.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X