Обява

Свий
Няма добавени обяви.

СофОфроуд разходка в събота 29.12.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

    Ми кво да ви кажа? Снимки от качването по пистата нямам, защото някой трябваше да обръща пържолите все пак Имам обаче други снимки. Наистина изкарахме чудесно! Имахме ПТП. Аз си поупражнявах дрифтнга на воля /жалко че не беше с нас Тутин да се понаучи малко/. Имаше и малко хард. Абе имаше всичко. Благодаря и аз на всички за чудесния ден!!!
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #47
      До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

      Севдо,то това ПТП някой ако чуе че е удар на Паджеро с лек кола ще помисли че е ТОТАЛ щетата.Колкото до дрифта ти,това трябва да се види.Чудя се само с джип дали може така?Имам едно клипче от арабския свят с един Патрол,само яко дрифт
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #48
        До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

        Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
        Колкото до дрифта ти,това трябва да се види.Чудя се само с джип дали може така?Имам едно клипче от арабския свят с един Патрол,само яко дрифт
        Е вече ме ядосахте и ти и Тутин
        Другия път ще взема фотото да видиш Вранглера на асфалт как се държи
        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

        Коментар


        • #49
          До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

          Ами Дима ние те канихме,ама километрите бяха над 50 и.... Севдо имаше какво да ми покаже на качването за Паничище,карах след него и усетих тръпката/и не само /.Отдавна искам да видия нещо с Вранглер,казах ти че съм гледал как се изправя на задни гуми
          Последно редактирано от BOBI_27M; 30-12-07, 21:11.
          SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

          Коментар


          • #50
            До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

            Абе аз бях навит на офроъд разходка а не половин ден препускане нанякъде през половин България Ако ще ходя на майната си има къде да отида Така че аз си свърших много полезни неща тук в София, а когато колегите решат да организират пак някаква разходка по-близо от Тутракан може и да дойда
            Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

            Коментар


            • #51
              До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

              Ето малко снимки.
              Ето тази последната писта, Йори я пусна и я качи толкова бързо, че ня успяхме да го снимаме. Имаше тълпа от невярващи на очитв си зрители.
              Прикачени файлове
              Последно редактирано от Nik Nikolov; 30-12-07, 23:15.
              Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

              Коментар


              • #52
                До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                Отделна тема. Чинела разказва )) За КТМ!!!!!!!!!!!
                Прикачени файлове
                Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                Коментар


                • #53
                  До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                  И аз да благодаря на компанията за чудесната разходка.Отдавна не бяхме организирали софт излети и може би затова този беше така да се каже пълна програма.Ник и боби с ПТП,колегата Маркан ни показа как преминават разходките при харда/за щастие в съкратен вариянт/ а Йори определено безапелативно доказа качествата на ДЖИПА си.Севдо и аз съвсем скромно без показност се погрижихме за обядовечерята,която всички отцениха и уважиха.
                  Специални благадарности и на колегата Чинела,който се представи като невероято добър домакин.

                  Коментар


                  • #54
                    До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                    Да обясна и аз като виновен за ПТП то.
                    Караме си в колона, и вляво, много красива гледка. Севдо спира за да снима, Bobi_27M след него също спира, а аз зяпам също в красивата гледка. Усетих се на 2 метра и набих спирачки, ама се думнах в колегата. Разминахме се без покривени ламарини, ама друг път ще ВНИМАВАМ.ОБЕЩАВАМ !!!
                    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                    Коментар


                    • #55
                      До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                      Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                      Да обясна и аз като виновен за ПТП то.
                      Караме си в колона, и вляво, много красива гледка. Севдо спира за да снима, Bobi_27M след него също спира, а аз зяпам също в красивата гледка. Усетих се на 2 метра и набих спирачки, ама се думнах в колегата. Разминахме се без покривени ламарини, ама друг път ще ВНИМАВАМ.ОБЕЩАВАМ !!!
                      А що не извикахте КАТ по средата на нищото. Тия гледки влияат лошо на човек, на доста хора се е случвало такова нещо. Добре че всичко е наред. Чудесно сте си изкарали, кога и ние в Бургас ще видим сняг. А Йори може да изкара някой лев да пусне един колан и поне по двайсе скиора ще качва до горе като лифт

                      Коментар


                      • #56
                        До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                        Митак, .... айде да го търсим .... по Стара Планина ...
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • #57
                          До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                          Първоначално публикуван от Nik Nikolov Преглед на мнение
                          Да обясна и аз като виновен за ПТП то.
                          Караме си в колона, и вляво, много красива гледка. Севдо спира за да снима, Bobi_27M след него също спира, а аз зяпам също в красивата гледка. Усетих се на 2 метра и набих спирачки, ама се думнах в колегата. Разминахме се без покривени ламарини, ама друг път ще ВНИМАВАМ.ОБЕЩАВАМ !!!
                          Ник ти винаги си внимателен.Не се питеснявай,при движение в колона често се случва,пък и нищо не е станало.

                          Коментар


                          • #58
                            До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                            Исках да изчакам всички Ви да пуснете снимки и коментари за вашата разходка преди да смея да се намеся в тема за 4х4. Но сърце юнашко не трае Пие ми се /грешка/ пиШе ми се и това си е . Аз снимки нямам щото това ми е работното място и по понятни причини не пускам такива НО. Каква беше изненадата ми когато видях на ЖИВО толкова много от съфорумниците ни Още повече, че това стана без уговорка НО нали по коледа стават чудеса и ето.
                            Както и да е за да стане пълна картинката искам да пуснете и снимки от изкачването на Йори по пистата беше невероятно и не мисля, че друг би се навил макар, че бяхме подсигурили рактрак за всеки случай, да ама той /рактрака де/ докато обърне и Йори вече хапваше от барбекюто доволен от себе си и машината.
                            А иначе малко преувеличавате за гостоприемството, може да заблудите случайно и други колеги та да вземат да дойдат и после аз какво ще правя .

                            Весело изкарване на новогодишната НОЩ и лек махмурлук, НАЗДРАВЕ

                            П.П. Защо не си взехте ракията и виното /това е опит за обида на символичния домакин/.

                            Коментар


                            • #59
                              До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                              Екстра си изкарахме и този път. То си беше ясно, щом Маркан е замесен .
                              Специални благодарности на Иван (Чинела) за топлото гостоприемство. Оказва се, че работата му е свързана с едно много красиво място за което е редно той да ни разкаже по подробно.
                              Много се радвам, че се запознах с още хора от форума и най важното - приятни хора.
                              Ето малко снимки и две филмчета.

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/y...%2030.12.2007/

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/y....2007%2001.WMV

                              https://htftp.offroad-bulgaria.com/y....2007%2002.WMV
                              http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                              Коментар


                              • #60
                                До: СофОфроуд разходка в събота 29.12.

                                А на тази снимка уплашен собственик на пикап бута безсилно мойто возило което леко попрегази неговото , но ще му е за урок, друг път да не се окопава на сред пътя и да прави тапи

                                http://ftp.domainbg.com/ymk/1/11.jpg

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X