Обява

Свий
Няма добавени обяви.

"Да се разходим до връх "Мургаш"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

    там сме ..а за сръбската рецепта имах предвид..а какво още да носим?да не стане да се затрупаме само с месо..не че ще сме за оплакване де!
    Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

    Коментар


    • #32
      До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

      хайдеееееееее кво стаааа за утре, нещо се скрихте
      ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

      Коментар


      • #33
        До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

        ше ви оставя този път извинете за промяната http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=21562 но за утре
        Грижа към другия, лична отговорост, свобода; 0886 534013 elffists.deviantart.com

        Коментар


        • #34
          До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

          абе май по добре да ходиме на лозенската планина с Ицето
          ОТИВАМ ДА СЛАГАМ КАЛНИЦИ НА ТРЪБАРКАТА !!!!!!!

          Коментар


          • #35
            До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

            Аз не съм се отказал. Засега.

            Лозенското приключение и на мен ми изглежда примамливо, но то ще е хард, а в такова ще се пробвам, след като най-малкото съм си сменил гумите. Иначе рискувам да съм в тежест на колегите, а не бих искал.

            Но като гледам "Мургашката" ситуация, добре е тези, които ще идват, да потвърдят тази вечер още веднъж. И ако не става - не става, в който случай ме очаква славна десетдневка на холестерола (в къщи засега само аз съм фен на свинското).

            Поздрави!
            Искам България чиста!

            Коментар


            • #36
              До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

              МакДоналд на Цариградско шосе,посока Пловдив в 9.30 ч. сутринта- неделя,02.12.2007 г.Не знам колко ще бъдем,но една седмица ми се ходи там и отивам.Хард разходката е примамлива разбира се,но тази седмица съм МургашлияА днес направих един хубав лов в околностите на Монтана,добре изкалях Фронтерата за да е готова за утре...
              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

              Коментар


              • #37
                До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                Колеги,днес /събота/ и аз бях на лов на около 15 км. северо източно от Мургаш, обаче освен отличен лов се получи и много добър офф роуд. Имайте предвид, че до към 9 - 9.30 земята беше твърда, замръзнала а след това стана истинска драма - такава лизгавица не ми се беше случвала и при хард разходките, мека кал покрита с шума!! Направих няколко клипа за упоритостта на един Самурай ако са станали добри ще ги постна. А вие бъдете внимателни и приятна екскурзия.
                Поздрави
                Тодор Томов
                =============================
                Не е страшно да се родиш тъп,страшно е да си умреш тъп!!
                Toyota LJ70, 1KZ,+++, pics TУK

                Коментар


                • #38
                  До: "Да се разходим до връх "Мургаш"

                  Първоначално публикуван от T.T Преглед на мнение
                  Колеги,днес /събота/ и аз бях на лов на около 15 км. северо източно от Мургаш, обаче освен отличен лов се получи и много добър офф роуд. Имайте предвид, че до към 9 - 9.30 земята беше твърда, замръзнала а след това стана истинска драма - такава лизгавица не ми се беше случвала и при хард разходките, мека кал покрита с шума!! Направих няколко клипа за упоритостта на един Самурай ако са станали добри ще ги постна. А вие бъдете внимателни и приятна екскурзия.
                  Поздрави
                  То май леката разходка ще стане хард,а като чета темата на колегата за хард разходката,как щяла да е премерен хард,да не стане софт.Не че е проблем де.Темите ще бъдат разменени а щастливите повече от колкото очаквах;-)
                  Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                  NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X