Обява

Свий
Няма добавени обяви.

малка 4x2 разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • малка 4x2 разходка

    малка разходка с Лада Самара в Люлин планина
    снимките са малко щото батерията на фотоапарата беше на червено

    Track



    малко пробване на едно изкачване... не много успешно в едната посока.. но на връщане нямаше проблеми


    лека импровизация из околноста в стил "я да видим дали ше минем от тук" за щастие успешна




    тръгнахме по пътия към параклисчето


    стигнахме успешно до него без закъсвания
    беше почнало да вали сняг




    При него спукахме едната рошава гума.. добре че имаше резервна такава макар и с 20% грайфер и решихме че няма смисъл да се продължава и поехме обратно към София

  • #2
    До: малка 4x2 разходка

    А как ще и отива една лебедка на тая самара....

    Коментар


    • #3
      До: малка 4x2 разходка

      Здрасти колега,гледал съм още някое от твойте клипчета и мн ме кефят.Аз също сам фен на леките офф роуд разходки.Имам една Тойота Терцел 4WD и една Корола 4wd.Нещо обаче маи сме малко ентусиастите с леки коли,всичко е с голями машини.Трябва да се направи една тема за офф роуд с леки коли,без значение с колко задвижващи колела са.Там може да се коментират разни неща,та защо не и някоя разходка да се организира.
      SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

      Коментар


      • #4
        До: малка 4x2 разходка

        Здрасти
        ако имаш желание ще се съберем да направим някоя разходка. И ние ще се радваме ако има 2WD форум, но освен нашите две лади( на KRAZ и моята) не съм засичл други мераклии.....

        Коментар


        • #5
          До: малка 4x2 разходка

          Моята може да е 4wd,ама нали знаеш,че влезе ли в коловоз,т.е. да падне "по корем" дотам съм и аз,не мога да минавам през голчми камъни както джиповете,така че все едно съм 2wd
          SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

          Коментар


          • #6
            До: малка 4x2 разходка

            Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
            Моята може да е 4wd,ама нали знаеш,че влезе ли в коловоз,т.е. да падне "по корем" дотам съм и аз,не мога да минавам през голчми камъни както джиповете,така че все едно съм 2wd
            Не я подценявай!Щар-по-щар-а си е благинка.Аз какво правех с Голф-а,малиииииАма го няма вече.Откраднаха го
            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

            Коментар


            • #7
              До: малка 4x2 разходка

              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
              Не я подценявай!Щар-по-щар-а си е благинка.Аз какво правех с Голф-а,малиииииАма го няма вече.Откраднаха го
              Сега може с буса да се присъединиш към тяхната разходка
              LZ1HKW
              Реглаж на преден и заден мост
              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

              Коментар


              • #8
                До: малка 4x2 разходка

                Неее,изобщо не е ч подценявам,където се качвам с нея и терцела вече въздуха намалява .
                SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

                Коментар


                • #9
                  До: малка 4x2 разходка

                  Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                  Неее,изобщо не е ч подценявам,където се качвам с нея и терцела вече въздуха намалява .
                  И аз като се кача с Черокито до някоя бензиностанция, и намалява въздуха в резервоара !
                  LZ1HKW
                  Реглаж на преден и заден мост
                  My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X