Обява

Свий
Няма добавени обяви.

14.10.2007

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 14.10.2007

    От известно време ме глождеше мисълта да се поразходя в един район ,който не бях карал.Заядох се със себеси и успях да се понауча да калибрирам топогр. карти (Огромни благодарности на RIBARO).Реших да проверя каква съм я свършил на място и тръгнах.Екстреми не липсваха , но нямаше кой да снима , а и целта на тази тема е да изкажа отново ,възхищението си към природата.Времето беше дъждовно ,а местата приказни....























    Забележете ,,специалното''ми оборудване в/у МПС-то
















    Извинявам се за качеството на снимките (Май ги посмачках повечко )
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

  • #2
    До: 14.10.2007

    Янко къде е това и защо си сам

    Коментар


    • #3
      До: 14.10.2007

      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
      Забележете ,,специалното''ми оборудване в/у МПС-то
      супер е специалното оборудване - тъкмо ще ти послужи ако трябва да търчиш далече за трактор






      браво за разходката и снимките
      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #4
        До: 14.10.2007

        Kрасота,браво !
        TLC 120 Executive 3.0 D-4D,163 h.p.
        Honda CBR 4cyl/4str/105 h.p.
        Honda Boad 4m/Yamaha 15 h.p.
        Всички превозни средтсва за мен са просто начин да ида за риба

        Коментар


        • #5
          До: 14.10.2007

          Янко ,това да не е до Чудните скали?
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #6
            До: 14.10.2007

            На яз."Цонево" прилича.Що не се обади. Аз пък забих към Камчия.
            [B][U]NISSAN PATROL Y61 II 3.0TD[/U][/B]

            Коментар


            • #7
              До: 14.10.2007

              И на мет точно там ми се струва че е мястото
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • #8
                До: 14.10.2007

                Страхотна разходка,па макар и сам.Благодаря за хубавите пейзажи.

                Коментар


                • #9
                  До: 14.10.2007

                  Къде е Пърси, че си сам.

                  Коментар


                  • #10
                    До: 14.10.2007

                    Целта на ,,Специалното оборудване '' беше единствено за издирване на трактор ( Ако се наложи) -макар че беше такава кал , че докъде ли щях да стигна с него.
                    Това е южния бряг на язовир цонево , като се движих максимално по пътища(пътеки) не присъстващи на оффроуд картата и не карани от колеги.Казах че целта ми беше да проверя какво съм научил за калибрирането на топогр. карти. За цял ден каране видях само един дядо до село Добромир (края на маршрута) , на който му трябваха поне 2 минути , за да прехвърли на верния езиков файл и едно подивяло псе което искаше да ме изяде докато сменях гума (явно реши че няма да може да ме хапне всичкия и се отказа- благодарих му със сандвич)
                    Намери всички пътища от топо. картата ( макар и някои затворени с огради). Сам бях защото всеки си имаше накякви ангажименти , а мене ме беше стегнала шапката за каране.Цената на удоволствието е спукана гума и малко смачкан заден калник ( вече се работи по него). За тази седмица съм си наумил каране от Долни Чифлик през с. Солник до с .Кошарица ( до Сл. Бряг) и евентуално обратно през планината.Всеки който желае да заповяда.
                    За снимките нямам някакви претенции ,но ми се напълни душата от красиви места.За съжаление имаше и места бясно отглеждани от местните - сеч на поразия
                    Геца , много боя падна да знаеш
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • #11
                      До: 14.10.2007

                      Тъкмо си мислих да критикувам Пърси, че не пуска никакви снимки от вашите разходки, но ти го отсрами достойно. Какво да ти кажа друго - СУПЕР!

                      Коментар


                      • #12
                        До: 14.10.2007

                        Събота или неделя я мислиш тая разходка

                        Коментар


                        • #13
                          До: 14.10.2007

                          Браво Янко, страхотно изглежда, и на мен как ми се ходи по този край ама пусто време ...

                          Много поздрави,
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар


                          • #14
                            До: 14.10.2007

                            Янко, ако караш към нашия край тази седмица пиши от по рано, може да се организираме и ние тук и да се срещнем някъде .
                            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

                            Коментар


                            • #15
                              До: 14.10.2007

                              Карането , е за в неделя (дано да вали)!Викторе , пусто все не остава ред за снимки- бързаме да се наврем някъде ,след което докато се измъкнем... и после : ,, ей ,тука какви снимки можеха да станат..." . Утре преди обед даже ще пусна трака , на евентуалния маршрут , но за среща ще е малко трудно да се определи време , защото това е трак от топографска карта и не се знае даже дали съществуват пътищата. Ще имаме час на тръгване , ама час на пристигане ....Ако искате елате до Долни Чифлик(Георги Трайков) и от там към вас , а после ние обратно.
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X