Обява

Свий
Няма добавени обяви.

саботна разходка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • саботна разходка

    както всяка събота се разкърших малко този път вече наистина си намерих едно местенце дето може добре да се пазабавлява човек....
    както винаги доста лутане и на много места съм стигал до врати с табелки че не е разрешено преминаването но вече занм къде направо да ходя.......
    на последните снимки стана доста интересно но и пътя сварши или аз не го намерих
    превърна се в пътечка и за съжеление стана късно но обезателно ше се върна на същото място друг път....


































    поздрави

  • #2
    До: саботна разходка

    днес наново се върнах на хубавите камъни от миналата седмица но за съжеление наистина нямаше път който да води до селото..
    но пък се отдалечих още доста от къщи и се натъкнах на много по приятни местенца
    доста близки като наща природа..
    джимнито премина доста местенца с повишена трудност но чакам с нетърпение да завали да стане теренът по така за снимки тогава ше влезне в употреба и лебедката
    обезателно ше има и другата седмица продължение и ако има късмет да завлаи ше
    е много весело.....




















    направо ме гръмнаха
    превеждам табелката
    частен път
    забранено преминаването
    в някой зони има пирони















    леко луди



    опа изненада




    а сега де много ни обичат тук с джипките
    и гледайте какви траялни зони ни правят















    поздрави
    Последно редактирано от zenit; 23-09-07, 01:17.

    Коментар


    • #3
      До: саботна разходка

      Браво колега,

      МОга ли да изкажа лично впечатление - скукичка май е в твоя район, не видях дерета а и почвата ми се струва "неподходяща" за готини кални бани и други свинщини за които си точим например тук джипките, разбирам защо се насочваш към трайъла, липсва ти кал...

      Или се лъжа?

      П.П. а и защо ми се струва, че все сам караш, май и колеги липсват наоколо... ей това не му е хубавото на чужбината, трудно се намират сродни души да ти уйдисват на акъла или на липсата му ))))

      Поздрави,
      Бъдете живи и здрави!

      Коментар


      • #4
        До: саботна разходка

        Първоначално публикуван от BatGeorgeone Преглед на мнение
        Браво колега,

        МОга ли да изкажа лично впечатление - скукичка май е в твоя район, не видях дерета а и почвата ми се струва "неподходяща" за готини кални бани и други свинщини за които си точим например тук джипките, разбирам защо се насочваш към трайъла, липсва ти кал...

        Или се лъжа?

        П.П. а и защо ми се струва, че все сам караш, май и колеги липсват наоколо... ей това не му е хубавото на чужбината, трудно се намират сродни души да ти уйдисват на акъла или на липсата му ))))

        Поздрави,

        имаш право това си е живата истина..
        ами кво да ти кажа за да се накефи човек поне аз вече ходя над 70-80км от къщи
        за да има поне малко нещо по различно от чукари...
        тук е забранено карането в Мадридска област и се стермя да излезна
        не искам главоболия....
        а е изрично забранено карането извън пътя така че деретата отпадат
        щото един път като ме гепят ше си платя за всичките ми дяволи..
        терена е сух много сух но се надявам скоро нешата да се променят
        тъкмо се прибирах и друсна един дъждец...
        преди като си нямах лебедка на места съм се връшал
        сега имам но не съм намерил още наистина къде да е сефтосам...
        непознавам никой освен Иво а той е доста зает едва ли ше ми удиса на акъла да се
        разхождаме из чукарите виж по траялите намира време.....
        аз взех решение да не карам по траялите просто нивото на машините е
        много над мойта пък няма категори затова докато нямам поне преден блокаж ше почивам..
        поздрави

        Коментар


        • #5
          До: саботна разходка

          Хмм ти си добре с местния език, което е страхотно... аз бях почти 3 години в Англия като си мислех , че това е еб..ти скучната страна а се оказа, че там има такива джипари дето ум да ти зайде, оказа се, че до мен е имало супер мега катили с ултра изродски машини самоделки... само ще спомена, че ходят на ЛАДОГА та в този ред на мисли, защо не задълбаеш из АйСиКю скайп и форумите, аз се бях амбицирал тогава по едно време и за 1 месец си намерих близо 100тина нови приятели/познати, идеята ми е, че който търси наистина намира

          Впрочем така и отидох до Испания навремето, търсих хора в АйСиКю намерих един българин много свясно момче, после той ме запозна с други хора и т.н.... дерзай сигурен съм, че поне пасажери ще намериш защото знаеш колко е полезно да има още 2 ръце при закъсване а и лаф да става по забавно е

          Поздрави,
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • #6
            До: саботна разходка

            няма начин да няма и други българи маняци на оф роуда
            поне Bалентин Попов тк от форуума
            обезателно ше го поканя на следващата разходка
            а и ако го излъжа да си купи и тук един самурай
            ше стане весело.........
            има и други познати поне по траялите сме се събрали една тайфа
            но пак остава проблем разтоянията са огромни..
            поздрави

            Коментар


            • #7
              До: саботна разходка

              Я то в Испания било красиво .Браво колега.
              Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
              "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

              Коментар


              • #8
                До: саботна разходка

                Аз пък много обичам да карам на такъв терен, спечена земя и скали/каманак. По морето има подобни. Калта чесно казано не ме влече, мокра е и лепне и неминуемо се озовава навсякаде. А и пораженията са предимно вътрешни. Скалите са си най-интересни за мен.

                Коментар


                • #9
                  До: саботна разходка

                  Чудесен репортаж! Поздравления!

                  И нещо интересно, което е също е плюс на репортажа. Ти често отбелязваш какви ограничения има за джиповете там, а в същото време снимките от съботната разходка навяват усещане за тотална свобода и красота. Да ти завиди човек!

                  Освен това доста се зачудих на частния път с пироните. За какво му е на собственика път, ако не да пътува по него? Тия пирони не са ли като да завариш капака за тенджерата, та да не я използва съквартирантът? Или пък онзи си е съставил тайна карта на опиронените зони? В жабката ли я държи, или за всеки случай в специален сейф? Чудна работа. Май и сред испанците има големи магарета...

                  Поздрави!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #10
                    До: саботна разходка

                    Първоначално публикуван от Spas55 Преглед на мнение
                    Освен това доста се зачудих на частния път с пироните. За какво му е на собственика път, ако не да пътува по него? Тия пирони не са ли като да завариш капака за тенджерата, та да не я използва съквартирантът? Или пък онзи си е съставил тайна карта на опиронените зони? В жабката ли я държи, или за всеки случай в специален сейф?
                    В същност, не е задължително написаното да отговаря на истината ...
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • #11
                      До: саботна разходка

                      благодаря за коментарите колеги за малко чак почнах да си мисля че досаждам..
                      всеки терен си има предимства и недостатъци аз тук рядко мия коллата след всяка разходка или с две думи малко е скука но има някой местенца дето си заслужават 200км нагоре надолу ако си намеря компания ше можем по добре да отразяваме
                      разходките....
                      има несамнено много приятни места дето тепърва ми предстои да разгледам......
                      от испанския форум на сузуки са ме поканили на едно събиране в северозападната част
                      на Испания тази година ще направя всичко възможно да отида...
                      за табелката е много относително аз тук съм чел по разни форуми че има хора дето ама хич не убичат да им се досажд тези табелки май са ала бала но предпочитам да не се разправям и да избегна главоболията..
                      давам приемр карал съм по места дето има врата ама наистина добре направена желязна врата
                      културо да се отваря и затваря просто да не излизат животните предимно крави и коне е няма никва табелка обаче на изхода има табелка дето пише че е забранено преминаването
                      понякога е доста объркващо.....
                      сред Испанците има доста магерата и мен най ме дразни дескриминацията тук това е голяма практика и се упитвам да не обръщам особено внимание.....
                      поздрави.....

                      Коментар


                      • #12
                        До: саботна разходка

                        Те пироните са като мините - сапьорите си имат карта на минните, пардон пиронените полета и заобикалят, ама ти като не знаеш правиш гуми... Май Йори е прав да мисли за танк
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X