Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

    Някой знае ли дали има път до метсността "Вазова Поляна" от Велинград и ако "да", от къде е? Гледах в нет-а, има разни трасета, но не си личи дали е път или си е пътека.

    Това щото търся начин да се качи малко багаж до там за едно мероприятие и да не се налага да го мъкнем нагоре пеша.

    Благодаря
    LR Disco II, Td5

  • #2
    От: Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

    Информацията ми е от трето лице.
    Авомобилен път има до барбекюто /св. Илия/ оттам е пътека ...
    ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

    Коментар


    • #3
      От: Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

      Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
      Някой знае ли дали има път до метсността "Вазова Поляна" от Велинград и ако "да", от къде е? Гледах в нет-а, има разни трасета, но не си личи дали е път или си е пътека.

      Това щото търся начин да се качи малко багаж до там за едно мероприятие и да не се налага да го мъкнем нагоре пеша.

      Благодаря
      Има но е за по-подготвен джип, а сега с тези дъждове предполагам ситуацията е за съвсем подготвен... За съжаление не разполагам с трак, но мога да ти дам координатите на човек от Велинград, който да те води, ако си мераклия. Подходите са два - първия тръгва от кв. Зайче Блато и е по-краткия но има едно екстремно изкачване между дървета и там се чупят странични стъкла на джипа и се кривят врати, ако нямаш агресивни гуми (в този участък няма път, а се кара през гората - под самата поляна е). Минавал съм го когато е сравнително сухо с чисто нови Каймании и си е гърч... Има и още един подход, който тръгва от контролния пункт на горското, веднага след Велинград - по пътя за Сърница. Това е по-дългия маршрут и само в началото има едно по-стръмно изкачване с дълбоки коловози, но се минава. После е леко, но доста се заобикаля и си трябва водач (щото няма трак). Имай предвид, че инфото ми е от преди 3-4 години и не знам какво е актуалното състояние и на двата маршрута...
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 07-06-13, 15:03.

      Коментар


      • #4
        От: Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

        Благодаря много, явно ще трябва на място да се провери.
        LR Disco II, Td5

        Коментар


        • #5
          От: Питане за Велинград - "Вазова Поляна"

          Здравей колега ,има два мьршрута за коли единият е този,който ти показа Марто ,а другия по-лекия се минаваот центьра на града покрай Бор,Максито и дьржиш посока Войнишка поляна

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X