Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

    Понеже в неделя ми доскуча/няма състезания,няма работа/,пък и жена ми беше в почивка,решихме да си направим една разходка,но не с джипа,а с колата и то ей така без цел и без посока накъдето хванем пътя.
    Та тръгнахме в посока морето/естествено банските бяха с нас/ и по пътя спряхме да видим приятелчето Меха в Кубрат.Той пък като един запален фен на неделните търговии,решил точно по това време да отиде на битак.И се разминахме-телефона му изключен,ние не го намерихме на пазара,е така.След около 15-тина минути ми звънна,но...."късно е либе за китка",т.е.вече бяхме на 20км.в посока Разград.
    От там накъде,накъде,ами хайде да скочим до Шумен и видим там как е народа.
    Преди да влезем в града проверявам Кольо дали рови нещо по Витарата и за мое учудване той няма големи ангажименти към момента.Естествено веднага си уговаряме среща и само след 30мин.се озоваваме познайте къде?-естествено в ресторант/понеже вече е обяд/,пък и гладен на разходки не ходя.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012118.jpg
Прегледи:1
Размер:193.9 КБ
ID:5976118Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012119.jpg
Прегледи:1
Размер:112.8 КБ
ID:5976119Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012120.jpg
Прегледи:1
Размер:118.3 КБ
ID:5976120Поръчваме си послучай Еньовден пилешко с босилек,хапваме,слушаме малко от изпълненията на оркестър "мали,мали" и продължаваме нагоре.
    Ето къде ни заведе нашият домакин:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012121.jpg
Прегледи:1
Размер:269.1 КБ
ID:5976121Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012122.jpg
Прегледи:1
Размер:235.5 КБ
ID:5976122Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012123.jpg
Прегледи:1
Размер:70.0 КБ
ID:5976123Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012124.jpg
Прегледи:1
Размер:82.7 КБ
ID:5976124Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012125.jpg
Прегледи:1
Размер:121.9 КБ
ID:5976125Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012126.jpg
Прегледи:1
Размер:117.0 КБ
ID:5976126Да ,това е паметника над града,който освен,че ни учи на история,освен,че ни кара да се чувстваме горди българи,този паметник ме накара да се засрамя,че до този момент не бях ходил там./мемориалният комплекс е от 1981-2-ра година/.Ако има и други като мен да не се помайват,а при следващото преминаване край Шумен да отделят един час от времето си и да отидат да видят отблизо и да пишат след това как им е въздействал паметника./моля/.
    След изнесената от мен беседа за паметника/добре,че на входа ни дадоха брошура във вид на кратък разказ/,беше дошло време да отидем да пием и по кафе .Насладихме се на прекрасни гледки,на прохладен въздух/25гр./,на такива срещи с природата:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012127.jpg
Прегледи:1
Размер:249.3 КБ
ID:5976127Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012128.jpg
Прегледи:1
Размер:239.7 КБ
ID:5976128Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012129.jpg
Прегледи:1
Размер:250.3 КБ
ID:5976129Много красив зелен гущер-левскар/със синя глава/.
    Следващата снимка е малко странна за хора,които ни познават,но фактите са си факти-Моя милост и Колето пием кафе и безалкохолно!!!!!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012130.jpg
Прегледи:1
Размер:89.6 КБ
ID:5976130
    От лаф ,на лаф,от приказка ,на приказка и от нямане на друга работа решихме за звънем и на Коко от Нови Пазар.Той пък сякаш само това чакал,след има ,няма и 40мин./по неговият часовник 15/ беше на масата,за да си поръча нещо ,с което да си залее фланелката.Разбъбрихме се за казармата,за джиповете,за приятелите и начаса се получи телефонно обаждане от Борко/с Патрола/,който пък да взема по това време да се връща от морето.Дойде заедно със "закона",бившият му навигатор"полека,бе,полека" и отново се впуснахме в словестни ремонти и спомени от изминали състезания.Мнооого смях,много добро настроение и много добър неделен следобед се получи.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012131.jpg
Прегледи:1
Размер:169.9 КБ
ID:5976131Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012132.jpg
Прегледи:1
Размер:174.3 КБ
ID:5976132Натиснете снимката за да я уголемите

Име:24062012133.jpg
Прегледи:1
Размер:161.5 КБ
ID:5976133
    Ами накрая си казахме едно голямо "чао" и всеки по пътя.АЗ ДОВОЛЕН!!!
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

  • #2
    От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

    Забелязъл съм, че често случайните срещи стават в пъти по-добри. Когато и компанията е на ниво няма как да е скучно.
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #3
      От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

      Чаро, глобен си. Как може да ме излагаш така-аз да пия лимонади разни...

      Иначе това случайно събиране на крастави магарета доказа за пореден път, че непланираните мероприятия са много сполучливи.

      Ние с Коко и Петя продължихме на пържоли и бира у нас.

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 117 (Medium).jpg
Прегледи:2
Размер:70.9 КБ
ID:5386410
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #4
        От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

        Коле, какво си ги зяпнал тези пържоли?
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #5
          От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

          Не обичам да гледам в обектива когато ме снимат(доскоро изобщо и не позволявах да ме снимат), а какъв по-подходящ обект за гледане
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • #6
            От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

            А бре маскари с маскари ,що се не обадихте бре.По това време бехме горе на заслон и хапвахме кюфтенаца на дървени въглища.Пък и биричка имаше .Карай ,следващия път.
            RAV 4
            F650GS

            Коментар


            • #7
              От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

              Ти пък що се не обади като отиваш нагоре? Нямаше да искам да черпиш, щях да си донеса...

              И да те питам-какво общо имаш с офроуда, та да се вреш при краставите магарета...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #8
                От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                Кольо,като гледам снимките направо си за:клуба на трезвениците!
                0осем9осем7шест0осем7едно
                Миро

                Коментар


                • #9
                  От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                  Получи се страхотно следобедно кафе. Само билки дето не набрахме, ама друг път
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #10
                    От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                    То понеже и мен сутринта ме беше доскучало, а и да не вземе жената да ме накара да преместя нещо или да изтупам някоя черга- с Миро грабнахме жените и на плаж на Камчия.
                    И понеже съм карък- изгорях като пържола, че сега жената ме маца с разните му там фактори, щото съм червен като домат
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • #11
                      От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                      Нищо не помага впоследствие. Трябвало е да те омаже преди.
                      Ма аз не позволявам да ме мацат с разни педалски мазила, и си предпочитам двудневната болка от изгоряло отколкото да мириша на женско на плажа...

                      Ще си изстрадаш болката като истински мъж, па после се пребори със закона. За теб ще е приятно занимание...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        предпочитам двудневната болка от изгоряло отколкото да мириша на женско на плажа...

                        Ще си изстрадаш болката като истински мъж, па после се пребори със закона. За теб ще е приятно занимание...
                        То хубаво, ама само днес съм изстъргал около 3кг кит и 10тина кила ръжда от разни калници и прагове- този всичкия пепелак във врата ми по зачервения ми гръб... абе- кеф голям...
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #13
                          От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                          Кефа го знам, ама никакви фактори няма да го подобрят...
                          Аз като изгоря следва светене от ЦО-то, то си е жива инквизиция.
                          Не се оплаквай бе, то е за педалите и чалгаджиите. Ние сме мъже.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                            То хубаво, ама парите са в педалите, чалгаджиите и в евреите- за нас пак йок
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • #15
                              От: Случайна "offroad" среща на върха на Шуменското плато.

                              Браво на вас. Живея на 2 мин. от хотел Мадара и на по-малко от 20мин. от паметника, в квартала са. Минали сте и покрай вкъщи и вероятно ако бяхте с джиповете щях да ви видя.
                              Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                              Телефон - в профила!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X