Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кръстец - Борущица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Кръстец - Борущица

    Здравейте ,
    Някой минавал ли е скоро по този маршрут?
    Интересува ме в какво състояние е пътя.
    Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
    За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

    A1+

  • #2
    От: Кръстец - Борущица

    През Септември минавах оттам само че по обратния маршрут. Незнам от колко време не си минавал оттам, аз не бях от 1 година и си е в същото състояние- сравнително добре. Даже реката която се пресича (под моста на жп. линията) ми се стори доста пресъхнала. Единствено мисля че имаше малко по-големи дупки в района веднага след разклона за мината на Кръстец. Иначе като цяло няма място за притеснение. Ти с какво мислиш да го минаваш?
    M57D30T1
    W450

    Коментар


    • #3
      От: Кръстец - Борущица

      а според мен си вземи и резачка може да има все още неразчистини дървета а за реката със сигурност ще има повечко вода след големия сняг.

      Коментар


      • #4
        От: Кръстец - Борущица

        Абе аз си мисля за колело, ама не знам още със сигурност, ако се наложи да го минавам , ще бъде наопаки, от Борущица , към Кръстец, после хижа Българка , връх Бедек и от там надоло към Йововци.
        Чудя се дали има сняг там!!!
        Аз ще бъда с лека кола; идвам от Пловдив и мисля да оставя колата в Борущица, после с колелото и в Кръстец да пресрещна другарите от Русе , а после с влака пак до Борущица , да си прибера колата , ама всичко е доста относително , щото зависи кога ще мога да тръгна от Пловдив, ако имам достатъчно време да стигна навреме с колата до Плачковци , няма да ми се налага да правя такива сложни схеми
        Последно редактирано от ИВАН НЕДОКЛАНОВ; 08-11-11, 19:36.
        Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
        За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

        A1+

        Коментар


        • #5
          От: Кръстец - Борущица

          Пътя е поносим,за по-висока кола даже идеален.За реката има моменти,когато с лека кола можеш да останеш вътре-/зависи как е нивото в момента/.Минавах 2009г. година с Нивата,бях ходил до х.Българка и нивото на водата под моста беше около 60см.Но сега едва ли ще е толкова.Не е лошо да посетиш и хижите в района- Планинец,Армеец и Ивайло,макал че двете от тях отдавна не работят.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Янко Желязков; 08-11-11, 19:49.

          Коментар


          • #6
            От: Кръстец - Борущица

            Първоначално публикуван от ИВАН НЕДОКЛАНОВ Преглед на мнение
            Абе аз си мисля за колело, ама не знам още със сигурност, ако се наложи да го минавам , ще бъде наопаки, от Борущица , към Кръстец, после хижа Българка , връх Бедек и от там надоло към Йововци.
            Чудя се дали има сняг там!!!
            Аз ще бъда с лека кола; идвам от Пловдив и мисля да оставя колата в Борущица, после с колелото и в Кръстец да пресрещна другарите от Русе , а после с влака пак до Борущица , да си прибера колата , ама всичко е доста относително , щото зависи кога ще мога да тръгна от Пловдив, ако имам достатъчно време да стигна навреме с колата до Плачковци , няма да ми се налага да правя такива сложни схеми
            Акоцелта ти е Плачковци с кола, си мини през Шипка/Хаимбоаз. С лека кола през Борущица ще е леко "хард" занимание, а както каза колегата по-горе(а аз не го съобразих) след падналия сняг, ситуацията по пътя Борущица-Кръстец може да е много "сложна" заради паднали дървета и клони от мокрия сняг преди месец. Според мен Мъглиж- Селце- х.Българка е по-удачният варият да стигнеш до Кръстец/Плачковци(кола).
            M57D30T1
            W450

            Коментар


            • #7
              От: Кръстец - Борущица

              Абе , че съм глупав и като нищо ще мина с колата ясно ... само да беше лято
              Хич не ми се занимва даси троша колицата отново .. .вече я поправих ... идеята ми е ,че в 10 часа трябва да съм в Кръстец, тогава пристига влака на другарчетат от Русе , а пък и мисе иска да поспя малко , защото ще съм бил на рожден ден предната вечер в Пловдив. То ако стана на време е ясно: Шипка - Габрово ...... и до Плачковци , а от там на влака с другите колелца
              Просто видях, че до Борущица има асвалтов път и от там до Кръстец са 3-4 километра по някакъв черен път
              Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
              За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

              A1+

              Коментар


              • #8
                От: Кръстец - Борущица

                Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                Пътя е поносим,за по-висока кола даже идеален.За реката има моменти,когато с лека кола можеш да останеш вътре-/зависи как е нивото в момента/.Минавах 2009г. година с Нивата,бях ходил до х.Българка и нивото на водата под моста беше около 60см.Но сега едва ли ще е толкова.Не е лошо да посетиш и хижите в района- Планинец,Армеец и Ивайло,макал че двете от тях отдавна не работят.
                Янко .. Благодаря .. ама ние ще караме колелца надолу по баирите .. .на хижите другия път - пеша
                Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                A1+

                Коментар


                • #9
                  От: Кръстец - Борущица

                  Пътуването отпада ... .
                  благодаря на отзовалите се
                  Темата може да се заключи
                  Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                  За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                  A1+

                  Коментар


                  • #10
                    Някакво актуално инфо?
                    Публикувайте отговор

                    Коментар


                    • #11
                      Ами не съвсем актуално , от преди 2-3 годни Минах го с Аутбек, без никакви грижи, обаче сега с тези дъждове , си мисля ,че ще има много вода на подлеза , точно преди Кръстец .
                      Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
                      За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

                      A1+

                      Коментар


                      • p-pleven
                        p-pleven коментира
                        Редактиране на коментар
                        Пак е актуано инфото. Има и един клип с едно БМВ в ютюб преди 8 години. https://www.youtube.com/watch?v=gzV2PYryO_s
                        Дуго нищо...

                    • #12
                      Преди месец и нещо:

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20200730_133707499_HDR.jpg
Прегледи:250
Размер:738.6 КБ
ID:6649123
                      Публикувайте отговор

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X