Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Един приятен следобед на Божурица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Един приятен слетобяд на Божурица

    Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
    Ти си за, ама аз до тогава няма да съм се оборудвал с джип! ... Абе, ако дадете по едно кръгче, ще участвам!
    Най-после си с дълготърсената джипка! Честито! Дълго да и се радваш!
    Та нямаш основателна причина да не участваш с нея следващия път! Е освен ако не ти се свиди да и "тунинговаш" боята по шубраците, де!
    P.S. Качи и някоя снимка на хубавицата, според мен си е много готина ( имам в предвид джипката )!
    Казано е:
    -"Обичай ближния",
    щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

    Коментар


    • #17
      От: Един приятен слетобяд на Божурица

      Аха, баджо, сега виждам "задявката", привет ! Не само, че ще участвам, ами ще бъда и организатор, само този сняг малко ме притеснява откъм гуми/този австриец добре е сменил де що има консуматив по ходовата част, ма да беше сложил и едни по-читави гуми!/ А за боята не се притеснявам, тя е прежалена предварително, камиончето е купено за шубрака, не за "пред кафето"! Поздрави!
      "Make love, not war!"

      Коментар


      • #18
        От: Един приятен слетобяд на Божурица

        Първоначално публикуван от dok_vd Преглед на мнение
        Не само, че ще участвам, ами ще бъда и организатор, само този сняг малко ме притеснява откъм гуми...
        Абе не се притеснявай,то и моите гуми не са много добри,за това сме няколко джипа.Има въжета и ще си помагаме,и да не забравиш да уведомиш за разходката.
        Е тука съм започнал тема за нашите разходки,пиши в нея http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=110359
        И още веднъж,честито за Витарката.
        Suzuki Samurai 1.3
        Диян Димитров - 0897875292

        Коментар


        • #19
          От: Един приятен следобед на Божурица

          Честито рождество Христово на всички!
          Ето няколко снимки от миналата събота, пак в Бужурица, че ги бях забравил. ( Старост - нерадост.... )
          Дъжда малко ни изненада и се наложи да търсиме подслон за хапването, противно на първоначалните планове да поседнеме на някоя полянка.





          Традиционно на Доктора му се падна заниманието край огнището.



          Ние пък се погрижихме за дръвцата и масичката.

          Наздраве на всички!



          Казано е:
          -"Обичай ближния",
          щото ако заобичаш далечния... баси транспортните разходи!

          Коментар


          • #20
            От: Един приятен следобед на Божурица

            Привет, разходкаджии! Кратък коментар: какви наздравици със сок от боровинки !?/никакви снимки на софрите повече/, другия вариант е - наздраве, и прибиране до Видин "по черно" !

            Сега по темата, явно зима и сняг в нашия регион няма да дочакаме, предлагам следващата неделя/27.01./ да довършим маршрута. Киро обади, че мотористи са "пробили" затрупаната пътека до имота на "охранителния велможа", та ние можем да я разширим. А може и друга посока да изберем, има достатъчно време да се съберем по-голяма група. Давайте идеи! Поздрави!
            "Make love, not war!"

            Коментар


            • #21
              От: Един приятен следобед на Божурица

              Ще се чуем следващата седмица, за да уточним подробностите. Дано само да е или сравнително сухо, или пък малко по-студено. Иначе с АТ гуми за никъде не сме. И лебедки нямаме, та явно ще трябва да наблегнем на останалото off road оборудване /лопати и въже/.
              Поздрави!

              P.S. dok_vd:
              ......предлагам следващата неделя/27.01./ да довършим маршрута.
              Вероятно имаш предвид 29.01. /27.01 е петък/
              Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
              First impression is not always true. Get inspired.
              Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
              Reading is sooo boring, unlike writing!

              Коментар


              • #22
                От: Един приятен следобед на Божурица

                Тази неделя 22.01 ще направим разходка,някъде по влашко.Който иска да заповяда.
                Suzuki Samurai 1.3
                Диян Димитров - 0897875292

                Коментар


                • #23
                  От: Един приятен следобед на Божурица

                  Първоначално публикуван от Алекс Маринов Преглед на мнение
                  Ще се чуем следващата седмица, за да уточним подробностите. Дано само да е или сравнително сухо, или пък малко по-студено. Иначе с АТ гуми за никъде не сме. И лебедки нямаме, та явно ще трябва да наблегнем на останалото off road оборудване /лопати и въже/.
                  Поздрави!

                  P.S. dok_vd:
                  Вероятно имаш предвид 29.01. /27.01 е петък/
                  Приемам поправката, грешка от бързане. Поздрави!

                  Първоначално публикуван от didobest Преглед на мнение
                  Тази неделя 22.01 ще направим разходка,някъде по влашко.Който иска да заповяда.
                  Маршрута "някъде по влашко" май ми е познат, аз "тия жабета съм ги ручал"! Преди няколко години бях с Пандата, и разораните ниви с големите буци изглеждаха интересни, ма в тази суша ще е твърдо като камък! Тръгнахме на "софт" разходка, а Киро строши полуоска. То аз пак ще правя скарата, ма да си кажа! Очаквам позвъняване!
                  "Make love, not war!"

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X