Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моето Дайхатсу териос с нови гуми- мисля че не е зле разходката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моето Дайхатсу териос с нови гуми- мисля че не е зле разходката

    Това не тази година. По пътя към Карандила но стария който не го чистят https://www.youtube.com/watch?v=b8TG4PhOslo
    Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

  • #2
    С какви гуми е?
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      bridgestone dueler a/t
      Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

      Коментар


      • #4
        За разходката не знам, ама има доста клипове които са блокирани в тубата заради озвучаване без лиценз ли, без разрешение ли...
        Така заради музика на Metallica се изгуби един клип от Емине-Ком който много харесвах, и исках да го показвам на хора които казват,ч е били в час с офроуда.
        Не знам как е сега, може да се е променило нещо, но все пак си прегледайте тази възможност.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Отнема време според автоматичния механизъм, с който откриват музиката.Според законите на ютуб имаш право само семпъл да ползваш.И мен ме е яд че сумати хубави клипчета си заминаха безвъзвратно и то предимно заради хубава музика, преди ги заглушаваха, сега направо трият.

      • #5
        Да го трият клипа ..не ми дреме..направих го само за проба да си запълня малко свободно време. Май трябваше обаче да направя и още един клип като на същото масто пробвах и Хюндая ми Санта Фе само че с малко старички зимни гуми макар че имаха грайфер. След първите 100 метра се върнах щото само ходеше наляво надясно. Аз офроуд практикувам само по необходимост понякога като ходя за риба.
        Пийте вино да сте здрави, че да може да пиете и ракия.

        Коментар


        • #6
          Хубави гуми! Търкалях ги известно време и бях доволен. Ще вършат перфектно работа за това, за което ще ги ползваш. И клипа е добър!
          Б. Бонев
          0осем88две6шест71три

          Коментар


          • #7
            Яко! И аз съм Териос но гумите ми са по бюджетни - от тези украйнските Росава.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X