Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Внезапна разходка до хижа Равно Боре

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Внезапна разходка до хижа Равно Боре

    Здравейте,

    Пиша с надеждата да намеря човек, който е приключенски настроен за разходка днес до хижа Равно Боре, която се намира в близост до град Септември. На въпросната хижа в момента се състои празненство по случай четиридесетият рожден ден на мой добър приятел. За мое голямо съжаление вчера при дейности свързани с пренасяне на мебели си сецнах кръста, и сега съм сравнително трудно подвижен. До самата хижа има черен път за всякакви джипове с бавни скорости, но за други коли е труден. Години наред съм ходил до горе със стокова Kia Sportage, но скоро я замених за Volkswagen T4 Syncro и с него не се наемам да тръгна нагоре. Аз се намирам в град Пловдив в компанията на две момичета и търся човек с джип, който му сe разхожда до там, като поемам всички разходи по пътуването включително настаняване, изхранване както и прилично напиване с чудесно домашно мерло. Ако има някой, който все още няма планове за вечерта и е готов да се запознае с компания от нови и интересни хора да пише. Купона е гарантиран. 0889712237 Дилян

  • #2
    OK

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X