Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
    От няколко седмици си вадя очите в нета, търсейки добър спа хотел (+ ски евентуално) за зимна почивка.....
    Комплекс Реденка на 2 километра от Разлог
    Септември месец вътрешните басейни са достатъчно топли, за да ги ползват малки деца. Персоналът е много любезен и храната е добра.
    По инфо на сестра ми. Аз не съм бил, но и отзиви на мои близки които са ходили също са доста положителни.
    Последно редактирано от zzlatev; 27-11-10, 16:36.
    Per aspera ad astra.

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Колеги, напомням, че темата е за препоръчване на хубави места, от които имате лични впечатления и смятате за редно да ги похвалите. Но не с търговски линкове и прочие. Името и меспотоложението на хотела или заведението са достатъчни. Изтривам и последните 2-3 поста за Катарино, няма нужда дa си чешем езиците допълнително, че оспамяме темата.казаното преди няколко дни е достатъчно.
      Последно редактирано от zzlatev; 15-12-10, 07:25.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • От: До: Препоръчвам това място!

        Някой би ли,препоръчал хубаво място,около Гоце Делчев или Кулата,плюс-минус 50-80км че ще имам път към Гърция

        Коментар


        • От: До: Препоръчвам това място!

          Първоначално публикуван от Гена Преглед на мнение
          Някой би ли,препоръчал хубаво място,около Гоце Делчев или Кулата,плюс-минус 50-80км че ще имам път към Гърция
          Огняново. На 8 км от Гоце Делчев. Хотел Петрелийски. Ако търсиш "по-бюджетно" решение може и в санаториума в Огняново
          LZ1DWW

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            Кръстова гора - за зима и лято.Е за лято на море, но аз пък съм от Варна и не ме влече толкова.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: До: Препоръчвам това място!

              Първоначално публикуван от Митко (smile) Преглед на мнение
              Огняново. На 8 км от Гоце Делчев. Хотел Петрелийски. Ако търсиш "по-бюджетно" решение може и в санаториума в Огняново
              Хотел Петрелийски го знам и е хубаво място,ако няма нещо друго явно пак ще бъда там.

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Първоначално публикуван от Kozzzec Преглед на мнение
                Ами, ако превъзмогнеш това, че си плащаш за камината(ако си в къщичка) и че цените са по-височки в заведенията - Катарино е твоето място. Плюс това има централна сграда, където са си стаички - двойни, тройни, апартаменти. Както се казва много често в този форум "Кефът цена няма." Спа-то на Катарино много го хвалят, но все още не съм го пробвал. Другата седмица ще ходя и ще споделя.
                Е, беше ли и какво ще споделиш?

                ...щото като гледам к'во споделят други хора...и още едни (много смях)...
                Последно редактирано от GODzillata; 15-12-10, 18:21.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Бях този уикенд. Като условия е екстра. Стаята - супер. Басейнчето - супер, но това с хлора е вярно. Очите се насълзяват веднага, а джакузито е затворено отвсякъде и там направо не се седи от хлора, даже едвам се диша. До сауните не стигнах, защото съм с патерици в момента, а стълбището до тях е убийствено. Специалните стаички са екстра - турска баня, парна баня, лакониум(май така се казваше), стаята за релакс... Процедури някакви не съм си правил, така, че нямам впечатления. Закуската е разнообразна и не се прибира преди крайния час, определен на 10:00ч. Ресторант - бедно меню, а и доста скъпо. При толкова високи цени се предполага и качеството на храната да е по-добро, но не е така - нищо специално, най-обикновени ястия. Ядох някакъв свински джолан, който по принцип би трябвало да се топи в устата, но бая си потренирах челюстта докато го изям. Както и преди споделих малка троянска сливова - 8.00лв., малко уиски обикновено - 8.00лв., кафе 3.50лв. Абе всичко си е най-обикновено и стандартно като изключим цените им. Понеже съм пушач ми хареса, че навсякъде се пуши . От персонала като цяло са ми добри впечатленията - отношение, внимание...Само един тиквеник(пиколо), ми вгорчи почивката. Спирам пред хотела да си разтоваря куфара и пикльото вика, че няма места пред хотела и да я паркирам някъде си отзад вляво, направо, пак вляво, ама ако съм искал той можел да ми я паркира. Съгласих се аз, че нали съм с патерици няма как да ходя по леда. Връща се този и го питам дали е изключил фаровете - Даа изключих ги, погледнах не светеха. Отиваме на другия ден с жена ми към колата с идеята да пообиколим района и нъц - фаровете пуснати, ама не светят. Няма ток, няма нищо. Един човек дойде при мен и ме пита "И на вас ли момчето ви паркира колата?!". Та къде к'во паркирал тоя, на всички им оставил фаровете да работят цяла нощ. Добре, че имаше свестни колеги да му оправят магариите, ама си останахме без разходка ние.
                  Та изводът ми е, че като база е много добро място, с хубави и широки стаи(имат си термокана и безплатни чайчета и нескафе към нея), хубав, но хлориран доста, басейн. Доколкото се докоснах до спа-то, тъй като не правих някакви процедури, а само обикалях стаичките и басейна, и то е на ниво. Храната става, цените не. Всеки сам избира.

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Благодаря за изчерпателния отговор!
                    ...предвид него и другото инфо в нета, тази дестинация определено отпадна от списъка ми.
                    Говорейки за списък....хм, Катарино дали не е за "черния"?
                    Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                      Говорейки за списък....хм, Катарино дали не е за "черния"?
                      Не е ясно, един препоръчва, друг не, но предлагам да спрем дисксуията и да се фокусираме в темата, а тя е " Препоръчвам това място", та който има каво да препоръча, да го прави, а който има въпроси и нужда от инфо, да стартира нова тема, че за Катарино събрахме за цяла такава.
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Кръчмето "Арбат" в центъра на Арбанаси - много уютно, много вкусно, страхотно отношение и много прилични цени. Малко са местата, които сме посещавали 4-5 пъти през година и нито веднъж не са ни разочаровали.
                        Сетих се и още една място за хапване, само че не знам как се казва - най-голямата кръчма в центъра на Копривщица, на един ъгъл на площада. По принцип никак не обичам големите кръчми и ресторанти, обикновено им се губи очарованието и уютът, обаче в тази също сме се озовавали няколко пъти и всеки път всичко е било на ниво. За илюстрация - последния път се тръснахме късно вечерта и последните клиенти преди нас си тръгваха, но заведението работи още 2-3 часа само за нас; децата се скъсаха да тичат и да играят, но сервитьорките не само не се дразнеха на шума, а им се радваха и се чудеха какво да ги почерпят.

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          хотел-ресторант Загорие в Арбанаси!!! малко спретнато хотелче..... чудесно за почивка.

                          бяхме за Коледа, тихо и спокойно, в пакета влиза ядене и пиене на корем, готвачката е много добра, но за сметка на това - порциите са огромни!!!
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • От: До: Препоръчвам това място!

                            Потвърждавам за това място. Ходим до там поне веднъж в годината с приятели или с децата. Всичко е натурално и много вкусно, стаите са спретнати и чисти.

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Ако искате, споделете името на мястото, но публикуването на телефони и линкове си е вече реклама и не е желателно. Препоръката ви като човек, бил там и останал доволен е достатъчна, но нека разберем къде точно сте били в Равногор.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Аз бих препоръчал хотел "Езерото" в Костенец - много спретнато местенце, винаги съм оставал доволен от обслужването, направено е с мерак и вкус.
                                I'm not Lost, I'm Discovering !

                                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X