Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    Този уикенд с жената имахме годишнина от сватбата и си избрахме да избягаме от София в хотел Смилен - на 3-4 км извън Смолян по пътя за Широка Лъка/Девин. Спокойна атмосфера, приятелски настроен и вежлив персонал (чак не вярваш че си в България), цени - смешно ниски (според мен). Невроятно вкуснии родопски специалитети, по вкуса (а и по времето за приготвяне) си личи че ги приготвят на място. На плахия ми въпрос дали ще може да ми приготвят нещо извън менюто (много ми се ядеше паниран боб), жената ме погледна учудено, и каза - Ама, разбира се... Първата вечер жена ми си поръча айрян, и когато го донесоха, млякото по ръба на чашата беше жълтеникаво а отгоре имаше половин пръст каймак (тези от вас които са пили домашно мляко, знаят за какво става въпрос).

    С две думи - останахме очаровани, и със сигурност пак ще идем.

    П.С. Препоръка към всички български "хотелиери" - да идат във въпросното хотелче за един уикенд, и много внимателно да си водят бележки...
    Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Прятно и учудващо е за обслужването!!! Когато решиш да ходиш пак...........може да се обадиш заедно семейно да отидем.По принцип Родопите е едно прекрасно кътче на родна България.И да видим за какво става на въпрос.Между другото там са съвсем с друго разбиране хората.Що се отнася до хотелиерите не знам дали ще искат да те разберат-нищо лично към тях.Виждам,че си близко, като километри до мен - ще правя един пикник в природата .Този месец в местност тук около мен,нещо като излет, та ако искаш тъкмо можем да се запознаем.

      п п.Честито и за годишнината ви.
      Здравето е щастие.Трудът е едно голямо възнаграждение.Децата са смисъла на живота.
      GSM-0878722322

      Коментар


      • От: Препоръчвам това място!

        Първоначално публикуван от windwarrior Преглед на мнение
        Този уикенд с жената имахме годишнина от сватбата и си избрахме да избягаме от София в хотел Смилен - на 3-4 км извън Смолян по пътя за Широка Лъка/Девин. Спокойна атмосфера, приятелски настроен и вежлив персонал (чак не вярваш че си в България) ...
        Аз затова ходя там поне по 2-3 пъти всяко лято.
        Ние не сме неутрални!

        Коментар


        • От: Препоръчвам това място!

          @Чавдар - както казах, и аз смятам да започна да ходя по-честичко там Малко е далечко, но и на двамата с жената страшно много ни хареса - и спокойствието, и усмихнатите и приветливи хора - и смятаме че си заслужава 3.5 часа път до там. Определено останах шокиран от цените - за целия уикенд (петък вечерта до неделя следобед), с голяяяяяяям напън успяхме да похарчим малко над 200 лева - това заедно с нощувките За същото обслужване, за един уикенд в Гърция (малко семейно хотелче в едно селце над Катерини) миналата година платих към 350 евро....

          @bebo2973 - до края на лятото едва ли пак ще сколасам да прескоча до там, че много ме натиснаха служебни ангажименти. Но искренно ти го препоръчвам (а и на всички съфорумци). За пикника тоя месец също няма да стане, че другата седмица смятам да се запилея из Централен Балкан с раница на гърба за около 10-тина дена
          Синьо небе над златни жита. Ако някой се чуди - Добруджа е. Южна. Българска.

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            За малко да пропусна да се похваля, че и тази година си намерихме перфектно място за почивка. Бяхме в http://www.geomapbg.com/root2/bg/ignatovci.html . Вярно, че до там има 3 км черен път, но дори и с леката кола при внимателно каране се минава. Като попаднеш сред тишината и умопомрачителните гледки ееееех. На 3 км има рекичка за пикници, на 25 е язовир Йовковци, 18 е до Елена. Дворът е ограден с висока ограда и си оставяш децата да се набеснеят на воля. Къщичките са съвсем нови, даже има неща по двора недовършрни още. Собствениците са много любезни, внимателни и са хора обичащи и милеещи за природата. Освен това имат и кончета за езда. Всичко около селото предразполага към страхотна почивка. Като ми остане малко време да напиша за почивката ще има и по- големи снимки.
            Женя Вълчанова 0888272565

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Без резерви препоръчвам Ата Спа хотел в град върщец /само трябва или да игнорирате спасителя, или да го отстреляте /
              Последно редактирано от zzlatev; 23-08-10, 07:49.
              Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Препоръчвам това място Стари времена 2 в с. врата след с. мостово от Асеновград към Кържали на разклона за с. Червен. Страхотен комплекс и страхотни домакини, цените са разумни. Аз лично го посетих и останах много доволен и очарован за повече инфо в нета има пълна информация.

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  В центъра на Бистрица (край софия) има един много хубав италиански ресторант-храната и атмосферата са чудесни, но в повечето случеи трябва да си резервираш маса.
                  "Но там, където добрата стара УАЗ-ка може да издрапа, достигат само високопланинските кози."

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00098.jpg
Прегледи:2
Размер:203.9 КБ
ID:5203911Комплекс Оазис с.Зверино обл.Враца. Чудесно място хотел, механа, ресторант, дискотека и пет басейна.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00122.jpg
Прегледи:2
Размер:249.8 КБ
ID:5203910
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: До: Препоръчвам това място!

                      Ресторант "Втори километър" на разклона за Овча могила. Има го в OFRM, принципно е малко "тираджийско" кръчме, но има много вкусна храна, особено добри супи и невероятен айрян от биволско мляко - сламката стои права в чашата!
                      Петър Събев

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Много добро впечатление ни направи хотел "Кипарис" в Николово. Пристигайки на място се изненадахме от категоризацията 1 звезда, но влизайки вътре останахме очаровани. Много чисто, топло, топла вода, вкусна храна и любезни стопани. Починахме си страхотно и изгледахме състезанието в Николово. http://www.kiparis.bg/front/aboutus/ . Благодаря на колегите, които пуснаха линка в темата за състезанието.
                        Женя Вълчанова 0888272565

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          По белия свят има закрити цели аква-паркове и водата и въздуха са супер топли, а в БГ умираш от студ - та някой да препоръча СПА хотел с НАИСТИНА топла вода в закрит басейн?
                          Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                            По белия свят има закрити цели аква-паркове и водата и въздуха са супер топли, а в БГ умираш от студ - та някой да препоръча СПА хотел с НАИСТИНА топла вода в закрит басейн?
                            Мога да ти препоръчам наистина топъл закрит басейн, но не е в хотел. Градската минерална баня в Сапарева баня.
                            Закрит басейн с 38градуса минерална вода, до него има по-малки два с 44градуса и с 16градуса.
                            Въздухът около басейна е от порядъка на 28-30 градуса, има монтирани термометри.
                            Големият басейн е 140квадрата и е дълбок 135см. Вентилационна система перфектна, другото зависи от теб.

                            Щях да забравя, цената е 5лв. на човек без ограничение във времето, за деца до 7год. е безплатно.
                            Бански и джапанки са задължителен аксесоар.

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Първоначално публикуван от GODzillata Преглед на мнение
                              По белия свят има закрити цели аква-паркове и водата и въздуха са супер топли, а в БГ умираш от студ - та някой да препоръча СПА хотел с НАИСТИНА топла вода в закрит басейн?
                              Катарино, близо до Разлог, преди години жената с нейна приятелка се опитаха да плуват - щяха да умрат от Жега - Топличко е

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                Ти кажи и цените на човека, че Катарино е "висша класа"
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X