Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчвам това място!

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Препоръчвам това място!

    И аз да се разпиша в темата с няколко читави попадения.
    Първото е хотел "Зорница" в Тетевенска Рибарица. Хотелчето е средно като лукс, чисто, спретнато, добро обслужване, храната е като във всеки друг нормален хотел, като цяло сме много доволни. Второто място е отново в Рибарица - къща за гости "Цветанови двори". Бяхме там на един 8-ми декември. Стопанисва се от една мила женица. Типичен пример е за уютно местенце за почивка за няколко дни. Разполага с 2 къщички за по 6 човека(с по 2 стаи + разтегателен диван в хола), отоплението е с камини, супер приятна тиха обстановка. В книгата за гости оставихме положителен отзив. Третото място отново в Рибарица е вила "Дон Маро" - там отново бяхме на 8-ми декември, огромна компания. Не знам точно с колко стаи и легла разполага, ма бяхме около 20 човека. Има си механа на етаж -1 мисля, отвън също има направена външна къщичка за пукане. Имайте предвид, че с ходенето си в Рибарица, сте съгласни, че наблизо няма да има някакви луксозни дискотеки и клубове - там или отиваш да си починеш, или да се разбиеш с някоя огромна компания. Препоръчвам да НЕ ходите в механа "Теслата"!!
    Друго място, на което сме ходили и е много приятно, е хотел Скабрин, банско. Миналата година в слабия сезон бяхме барнали някакъв ваучер за 20 кинта нощувка + закуска + вечеря на човек, като закуската бяха много вкусни пържени филийки + кафе + десерт, вечерята беше салата, огромна свинска пържола, 2 кюфтета и гарнитура и десерт. Хотелчето беше много приятно, стопанисваха го майка и дъщеря.
    Друго място, дето е оставило приятни впечатления е компекс Lake view, намира се над язовир Доспат. Много уютни бунгала, много готино местенце. Заредете се с повечко бира, щото на нас ни свърши и беше приключение да си напазаруваме бира на чист български в Доспат
    Готино местенце за похапване сега се сещам - като се ходи към Рилския манастир, 2-3 км преди него отляво се пада, ресторант и хотел "Пчелина", много вкусно готвят
    Имам още бая, ама ще ги пускам по-натам, че ме мързи

    Коментар


    • От: Препоръчвам това място!

      Във Велико Търново има два ресторанта с име "Щастливеца" - 43.084587,25.636172 и 43.082094,25.632981

      Коментар


      • От: Препоръчвам това място!

        Кокошковата Къща Самоков
        Прикачени файлове

        Коментар


        • От: Препоръчвам това място!

          ИАз да се включя за едно много приятно място. Къща за гости"Лидия" Цигов чарк, чисто приятно, на уникално място.
          Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

          Коментар


          • От: Препоръчвам това място!

            Първоначално публикуван от dss54 Преглед на мнение
            Във Велико Търново има два ресторанта с име "Щастливеца" - 43.084587,25.636172 и 43.082094,25.632981
            Колега досега сме ходили в тоя който е близо до Стария град.

            Коментар


            • От: Препоръчвам това място!

              Хотел 1876 гр.Априлци , бяхме там по празниците , уникално място, много добра кухня, а в хотела е много топло и уютно. Препоръчвам с две ръце.
              Искайте и ще Ви се даде,търсете и ще намерите,хлопайте и ще Ви се отвори.

              Коментар


              • От: Препоръчвам това място!

                Бунгала Станеви Шкорпиловци.
                За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                0878 79 20 61 Борис

                Коментар


                • От: Препоръчвам това място!

                  Колеги,
                  за дните 13,14,15.08 ще обикаляме търновския край,Дряново и Къпиновския манастир.
                  Дайте идеи,къде да отседнем със семейството.Имам малко дете на 3г. и половина.Трябва ми спокойствие и силна храна.
                  Ще се радвам да се запозная и с някой от форума.
                  Grand Cherokee WJ
                  Dodge Caliber
                  E 430 4-matic-T(S210)
                  GLK

                  Коментар


                  • От: Препоръчвам това място!

                    Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
                    хубава тема, жалко че замря........... я препоръчайте хотел за SPA + физиотерапия, втората половина на август, някъде в планината, че тия жеги не ги трая. Бях се спрял на хотел Орфей в Девин, но само негативи в нета.
                    Профилакториум "Огняново",скъпичко е след пълния ремонт ,но хотелската част ,зоните за процедури и СПА са перфектни,тангенторни вани,миро с минерална вода 36-38 градуса,вътрешен полуолимпийски басейн ,външен детски,отделно плажна зона на 50м. от хотела също с голям басейн с джакузи.Във ремонта на водните съоръжения и тангенторите участва моя милост .Имат и лечебни медицински процедури.На 6км. в Гоцето в новия хотел към винарната и шатото на влизане в града също има уникален хотел ,работещ от миналата година със"зверски СПА център и басейни и уникалната процедура "Солена вана"/магнезиева сол /,/лежиш си половин час като в Мъртво море/,възтановяваща страхотно организма,в СПа то има и солена зала/хималайска и океанска сол/ за престой ,ефективна за хора с белодробни проблеми.
                    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                    Коментар


                    • От: Препоръчвам това място!

                      Препоръчвам с две ръце вила Башли до Сърница.Стаите са големи и много чисти.Можеш да си готвиш сам на едно от трите барбекюта ,котлони и печка.Изгледа към яз.Доспат е приказен,а персонала е много вежлив.

                      Коментар


                      • От: Препоръчвам това място!

                        Кръчма "Мотиката" в Банско пък препоръчвам аз.Джолана им беше №1!Цените приемливи на фона на общите цени в Банско.Храната в нормални порции.
                        Абе добро кръчме.
                        Няма страшно в умирачката...
                        Страшното е да си жив!...

                        Коментар


                        • От: Препоръчвам това място!

                          Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                          Кръчма "Мотиката" в Банско пък препоръчвам аз.Джолана им беше №1!Цените приемливи на фона на общите цени в Банско.Храната в нормални порции.
                          Абе добро кръчме.
                          Тя Мотиката винаги си е била добра кръчма, ама преди години беше още по-добра.
                          יעבור
                          «И това ще мине»

                          Коментар


                          • От: Препоръчвам това място!

                            Съгласен обаче храната за разлика от други им е далеч напред.Например ядох и в една дървена(да се разбира от естествено дърво цялата)кръчма в която сме яли и преди две години.
                            Сега цените са нагоре като бански старец е 8лв 100грама.Ядохме още първият ден,защото имах добри спомени от нея,но не повторихме.Храната беше далееееч от това което е било преди както като качество така и като цени.
                            Другата в която ядохме бе молерите.Сач хапнах и отново ударих на лека горна греда.Като цена беше мааалко по-добре,но като качество уДръвено месо и мноооу зеленчук.
                            Салатата що годе прилична.Не повторих.
                            Ходихме и в село Добърско.Там има механа(не и помня името)и рибарник които ми похвалиха като добри.Пробвахме механата и цена/качество беше чудесно.Самата механа като цяло също бе хубава.Храната беше добре като единственото кофти беше,че имаше доста хора и се чакаше за поръчките,но определено си заслужаваше.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: Препоръчвам това място!

                              Първоначално публикуван от slatanic Преглед на мнение
                              Съгласен обаче храната за разлика от други им е далеч напред.Например ядох и в една дървена(да се разбира от естествено дърво цялата)кръчма в която сме яли и преди две години.
                              Сега цените са нагоре като бански старец е 8лв 100грама.Ядохме още първият ден,защото имах добри спомени от нея,но не повторихме.Храната беше далееееч от това което е било преди както като качество така и като цени.
                              Другата в която ядохме бе молерите.Сач хапнах и отново ударих на лека горна греда.Като цена беше мааалко по-добре,но като качество уДръвено месо и мноооу зеленчук.
                              Салатата що годе прилична.Не повторих.
                              Ходихме и в село Добърско.Там има механа(не и помня името)и рибарник които ми похвалиха като добри.Пробвахме механата и цена/качество беше чудесно.Самата механа като цяло също бе хубава.Храната беше добре като единственото кофти беше,че имаше доста хора и се чакаше за поръчките,но определено си заслужаваше.
                              Абе в Банско сега да намериш свестно ядене е малко трудно. Едно време много харесвах "Бански хан", на входа, до бензиностанцията на Петрол /той по-рано беше на друго място де/, ама последния път и там малко ме разочароваха.
                              יעבור
                              «И това ще мине»

                              Коментар


                              • От: Препоръчвам това място!

                                В Банско вероятнон е трудно да се открие добра храна, но не и в региона. На 10 минути с кола, или една спирканс теснолинейка е Добринище и там има уникални кръчми, за пример може да габда дам Македонска Среща. Моите впечатления ме карат вече години наред да я посещавам, акомсъм в региона, вероятно има и други на това мнение. Който съм завел там все доволен си е тръгвал.

                                Sent from my SM-N910C using Tapatalk

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X