Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до язовир Калин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Разходка до язовир Калин

    Ами не знам какво се случва виждаха се като ги качих.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.04.2012g 655.jpg
Прегледи:1
Размер:156.9 КБ
ID:5391868Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.04.2012g 660.jpg
Прегледи:1
Размер:129.5 КБ
ID:5391869Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.04.2012g 746.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5391870Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.04.2012g 773.jpg
Прегледи:1
Размер:139.2 КБ
ID:5391871

    Коментар


    • #77
      От: Разходка до язовир Калин

      Страхотно място представено със страхотни снимки!
      Излиза ми един въпрос в главата.Каква е идеята на тези язовири на такава голяма височина.Струвало ли си е труда и средствата да се изградят.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • #78
        От: Разходка до язовир Калин

        Прекрасни снимки! Благодаря.
        0осем9осем7шест0осем7едно
        Миро

        Коментар


        • #79
          От: Разходка до язовир Калин

          Страхотно място представено със страхотни снимки!
          Излиза ми един въпрос в главата.Каква е идеята на тези язовири на такава голяма височина.Струвало ли си е труда и средствата да се изградят.
          Евтина електроенергия.http://www.bg-tourinfo.com/kalin.htm
          Ето тук е описано много добре.Много интересна статия.

          Коментар


          • #80
            От: Разходка до язовир Калин

            Данчо е казал с какво снима, а както pecix е разгадал, аз съм с доста по-скромния 450 D на Canon. Но обективът ми е Сигма 24-70/2.8 macro - доста тежка и неудобна за носене комбинация и всеки път когато го мъкна по баирите съжалявам, че нямам нещо по-леко.
            Последно редактирано от Chertoianov; 17-07-12, 08:24.
            Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

            Коментар


            • #81
              От: Разходка до язовир Калин

              Бях си изгубил поляризиращия филтър и това са снимки без. Но там небето и без него си е такова.
              Последно редактирано от Chertoianov; 17-07-12, 08:21.
              Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

              Коментар


              • #82
                От: Разходка до язовир Калин

                И без филтър снимките са перфектни, поздравления.

                Коментар


                • #83
                  От: Разходка до язовир Калин

                  Случайно попаднах на темата, но искам да ви поздравя - направили сте си прекрасна разходка и много бързо ме спечелихте и мен. Веднага ще измисля кой уикенд до средата на септември ще ида и аз. Супер, много готино изглежда и нямам търпение да ида.
                  тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                  Коментар


                  • #84
                    От: Разходка до язовир Калин

                    Благодаря за споделеното, не съм ходил отдавна по тези земи. Връх Калин не беше ли близо до Скакавица, като че ли от там съм го щурмувал, покрай някакъв водопад? И да си купите раница, какви са тия кауфландски торбички, хич не и прилягат на Рила!
                    ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                    Е250 1998-продаден
                    Субару Пустош

                    Коментар


                    • #85
                      От: Разходка до язовир Калин

                      Намислил съм да си направим разходка до язовир Калин в Рила Планина . 21, 22 и 23 август

                      http://www.bg-tourinfo.com/kalin.htm

                      Мисля да отседнем в град Рила . Още не съм направил резервацията така че ако има някой желаещ да се присъедини към нас не е късно. Цените са по 20 лв на човек в двойна стая , хотел Орбита . гр. Рила

                      Четох темата от линк а горе и се чудя дали пътя догоре наистина ще е отворен за кола/джип . Жена ми е бременна и няма как да правим дълъг преход пеша. Някой ако има инфо за района или някой познат местен от село пастра или околноста да разпита ще ми е от голяма полза.
                      Последно редактирано от Чавдар (V93); 07-08-15, 08:56.

                      Коментар


                      • #86
                        От: Разходка до язовир Калин

                        Ако някой има прясно инфо и аз ще съм благодарен, че обмислям една разходка до там с нощувка на хижа Иван Вазов.
                        08888 седем шест 888

                        Коментар


                        • #87
                          От: Разходка до язовир Калин

                          В събота бях на Калин. Ходи се с какъв да е джип или попрежалена лека кола със здрав съединител (така правят местните). Пътят е тесен и разминаването е с връщане до най-близкото уширение.

                          До хижа Иван Вазов няма път за нищо по-голямо от мотор, транспортът се оставя до яз. Кара Гьол и до хижата се ходи пеш.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Разходка до язовир Калин

                            Първоначално публикуван от niggaz_nature Преглед на мнение
                            Намислил съм да си направим разходка до язовир Калин в Рила Планина . 21, 22 и 23 август

                            http://www.bg-tourinfo.com/kalin.htm

                            Мисля да отседнем в град Рила . Още не съм направил резервацията така че ако има някой желаещ да се присъедини към нас не е късно. Цените са по 20 лв на човек в двойна стая , хотел Орбита . гр. Рила
                            Миналата седмица спах в района на тези бунгала http://valdiscomplex.com/ , мястото е прилично и поне не си затворен като в хотела. 50 лева е двойно бунгало .
                            емил златков
                            паджеро 2.5тд
                            ве стром 650

                            Коментар


                            • #89
                              От: Разходка до язовир Калин

                              Аз и мои приятели се качихме вчера 16.08.2015г. аз карах пасат дизел комби а моя приятел с паджеро дизел претъпкано ме водеше.Изживяването е невероятно колата трябва да е технически изправна!!! и шофьора с опит!!! това важи за леките коли за джиповете само първото.Имаше малко сняг на Калин и доста посетители.Разходихме се до Карагьол с МПС-тата и там е по тегаво за колите.Раздуха се и темп. стана 11 градуса и започна дъжда.Прекрасен ден с много емоции. Горещо препоръчвам това място да се посети все пак е строено 1946г. и е най-високият язовир на Балканския полуостров и най-високопланинският път.

                              Коментар


                              • #90
                                От: Разходка до язовир Калин

                                Благодаря на автора на темата и за пътеписа и за прекрасните снимки! Ще се организирам и аз да го видя, но есента.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X