Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Актуално състояние на проход Петрохан.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Актуално състояние на проход Петрохан.

    Здравейте колеги!
    През Петрохан не съм минавал близо 5-6 години.
    Въпроса ми е има ли дупки по асвалта-става ли за нормално бързо преминаване,или е лунна повърхност?
    Мога ли да спестя време и километри,минавайки от там за Видин,или да си карам през Ботевград?
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

  • #2
    От: Актуално състояние на проход Петрохан.

    Здравей,

    южния склон го ремонтираха миналата година преди зимата. Все още по него вървят на места довършителни работи, но не се образуват тапи. Асфалта е нов, на места не особено гладък, но поне дупки няма. Северния склон на места по обратните завои има дупки, но ситуацията като цяло е добра и не е проблем за минаване с лека кола. Последно минавах там миналата събота и неделя. Препоръчвам да минеш през Петрохан.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • #3
      От: Актуално състояние на проход Петрохан.

      Преди месец минавах, не си струва, в делничен ден по магистралата е по-бързо и икономично.
      Виж , когато има задръстване на Витиня е по-бавно, ама само ако има три празнични дни.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #4
        От: Актуално състояние на проход Петрохан.

        Идеален е прохода, пътя е нормален и няма забележки. От Събота впечатления.
        Публикувайте отговор

        Коментар


        • #5
          От: Актуално състояние на проход Петрохан.

          Благодаря!
          Ще мина през Петрохан,че ме чакат много километри и часове в Румъния и всяка минута е от значение.
          Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

          Коментар


          • #6
            От: Актуално състояние на проход Петрохан.

            Магистралата е с 10 минути по-бързо. Ама щом ти се мори по завоите и 2-ра 3-та ти си знаеш. Един хубав камион пред теб и ще ти вдигне още поне 10 минути.
            подаръци за мъже от FACOM
            промоция на читави инструменти

            и на хоби такива

            тел. О879 Ч8Ч 2З5

            Коментар


            • #7
              От: Актуално състояние на проход Петрохан.

              То това с камионите го има и между Ботевград и Мездра.
              Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

              Коментар


              • #8
                От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                Магистралата е с 10 минути по-бързо. Ама щом ти се мори по завоите и 2-ра 3-та ти си знаеш. Един хубав камион пред теб и ще ти вдигне още поне 10 минути.
                По-бързо, ама зависи от коя част на София тръгваш. Ако си от северните и западните райони си е доста по-бързо през Петрохан. И камиони практически няма. Дупки също!
                יעבור
                «И това ще мине»

                Коментар


                • #9
                  От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                  Става и през дефилето,но е с 30км. повече от Петрохан.
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                    Колега Недялков,аз всяка седмица преминавам прохода Петрохан,никак не е зле карай без да се притесняваш и приятен път

                    Коментар


                    • #11
                      От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                      Петрохан винаги ме е кефел, особено зимата, но аз си харесвам планини та съм пристрастен.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • #12
                        От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                        И аз съм за Петрохан - не че е много стока, ама е по-приятен.
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                          Първоначално публикуван от Валери Недялков Преглед на мнение
                          Здравейте колеги!
                          През Петрохан не съм минавал близо 5-6 години.
                          Въпроса ми е има ли дупки по асвалта-става ли за нормално бързо преминаване,или е лунна повърхност?
                          Мога ли да спестя време и километри,минавайки от там за Видин,или да си карам през Ботевград?
                          Ако ще пътуваш по тъмно лови магистралата.А път време нема.Тръгни по рано и не се занимавай с глупости.А на въпроса и Петрохан и дефилето стават за нормално каране.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                            Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                            Петрохан винаги ме е кефел, особено зимата, но аз си харесвам планини та съм пристрастен.
                            Още един в клуба, за нищо не бих заменил прохода Петрохан, три в едно красиво, бързо и недрусливо, еб**м ти магистралите и завоите гадни през Ботевград и страховитата Витиня.
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • #15
                              От: Актуално състояние на проход Петрохан.

                              Многое приятно за каране, няма тирове и е много спокойно. Ако пътуваш за Видин мини през Клисурица и излез на пътя за Арчар. Единствено е по лош пътя през самата Клисуриза и преди спускането за Арчар. Най-спокоен и читав маршрут. Лишен от тирове.София -Монтана ти е час и 20 минути и до Видин още час и 10.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X