Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Много рядко пускам дрона близо до населени места, но село Дрангово незнайно защо ме задърпа от първото минаване и на четвъртото не устисках и го пуснах над реката и паметника. Интересно местенце



    Коментар


    • Между Реселец и Камено Поле е един от най големите и интересни разломи у нас, на всяка крачка има причудливи и уникални скални форми. Над изоставената почивна станция има едно отклонение, което ми се искаше да разгледам по обстойно но трънките ни спряха - е дроне не можеха да спрат но пътеки не видях, при толкова красота, хората се пресищат


      Коментар


      • Изоставената почивна станция до Реселец, приказно място и тъжна картинка, но поне дрона се поразходи


        Коментар


        • Река Арда си е приказно красива, но около Маджарово меандрите и са особено хубави, завоя Конската подкова заобиколен от величествените скали.



          Коментар


          • Липнишката пещера Проходна не ме предразположи да пусна дрона, та с телефона - заслужава си посещението, а ако ли не поне гледането




            Коментар


            • В търсене на интересни места по картата, попаднах на устието на река Батова в Черно море, в резервата Балтата, точно на края на курорта Албена. Отне ми около година да се организирам да стигна и до там, но много си заслужаваше. Интересно, че от към Кранево така и не успях да открия пътчето което стига до устието от юг (има огради), та влезнах в курорта и от там достъпа е лесен през зимата А самата река е много красива, комбинацията от лонгозна гора, пясък, море и раздвижената архитектура е приятна за окото, а и над реката има прекрасно дървено мостче. Само да не духаше толкова, но бръмбара се справи




              Коментар


              • Разбоишкият манастир е много интересно място, особено параклиса изграден в скалата. Но е забранено за кучета, та трябваше да го разглеждам с дрона



                Коментар


                • Постоянно търся нови места и като попадна на нещо интересно съм много щастлив. Преди седмица мярнах снимки от пещера Капанът на Времето и с много усилия успях да разбера къде се намира и тази неделя с децата се полутахме в района, борейки се с шубраци и облаци мушици, но пещерата си заслужаваше и още как! Малката ми дъщеря отсече - утре идваме пак след училище тамън ще видим и звезди Определено за мен това е една от най-интересните!
                  Координатите както винаги са в описанието, вкарх я и в гугъл карта, но още е в ревю
                  А, срещнахме и още търсещи туристи - добра среща!


                  Коментар


                  • По еко пътеката под Липница има отклонение с табелка водопада, отклоних се, баш водопад не видях, но местенцето ми хареса


                    Коментар


                    • На метри от пътеката под Липница попаднах на тази арка, еи ​така безименна, просто една от многото в този приказен район


                      Коментар


                      • Изоставена сграда до Гара Радовене, нещо модерно е било, но явно вече никому непотребно



                        Коментар


                        • яз. Ивайловград до Бориславци - много красиво място което бяхме включили в теста на потенциален кандидат за официален превоз на дрона (неуспешен )


                          Коментар


                          • Иракли, ходил съм няколко пъти и все не стигах до плажа, а се оказа изключително красиво място, макар и да подухваше здраво (гледайде до края!) пак си изкарахме чудесно.


                            Коментар


                            • На табелката за водопада Котлите някой е написал водопад няма. И наистина колкото пъти и да съм ходил все интересните скали са били почти сухи, но не и последното ми ходене - водопад Има , че и мартеница (макар и да прилича повече на знаме ) - стана ми едно хубаво, все едно съм видял бялата лястовица Порадвайте му се и вие


                              Коментар


                              • Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X