Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2018-а ми беше първият неуспешен опит да вдигна дрона в Триградското ждрело поради тоталната липса на гпс сигнал тази година го вдигнах и без спътници, за съжаление отново не можах да го разгледам като хората поради идиотските ограничения на dji но колкото толкова


    Коментар


    • Всеки път като ходя до Бистришкият водопад, малко след началото на парка заглеждам тази изоставена постройка, този път вече реших, че съм достатъчно изнаглял да се пробвам с дрона и отцеля ти да видиш а и гледките си заслужаваха има нещо красиво и в разрухата, може би както и в есенните цветове - обещание за ново начало


      Коментар


      • Alexr
        Alexr коментира
        Редактиране на коментар
        Напуснатите места привличат. Не нам с какво. Може да е с детското очакване за намиране на съкровище.

    • През Триградското ждрело съм минавал много пъти, но за Триградският водопад разбрах чак тази година, едно скрито бижу на метри от пътя


      Коментар


      • До Синеморец този път стигнахме по залез, не намерихме нито къде да спим нито къде да хапнем, но поне поснимах - Бутамята в синият час, оказва се, че Аватата се справя много прилично в това време, а и мястото е уникално красиво


        Коментар


        • Скалите до Добромирци покрай река Върбица (крокодила, гъбата...) интересно място, река Върбица е много красива и почти непозната за мен поне в тази си част която посетихме за пръв път - има какво да се види


          Коментар


          • Странджа, река Факийска, не можах да я подмина без да спра, виж до селото не отидох (Факия), нищо, друг път

            Коментар


            • На 1 ноември спахме в хотелче над Ягодино на 1200 метра надморска височина и рано сутринта се заизкачвахме към границата за да стигнем до Триград по алтернативен път, дългото въведение беше за да кажа, че температурата беше около 0 градуса всичко беше в слана и земята димеше от първите лъчи на слънцето - Магия, тогава не спрях да пусна дрона кой знае защо, но когато видях същата картина миналата седмица от магистралата до Вакарел не устисках и завих към Костадинкино да поснимам тази магия нищо, че мъглицата вече си отиваше красотата все още беше уникална (малко по-нататък към Ихтиман хванах и мъглата... но това е една друга история )
              Честит Уикенд


              Коментар


              • Чуковският водопад - страхотно местенце, само дето не попаднахме в подходящ момент, почти нямаше вода и слънцето, макар и много красиво малко преди залез не осветяваше каньона, но за първо​, разузнавателно посещение беше страхотно а на пролет, ако има възможност пак ще се ходи и без това в района има много какво да се види


                Коментар


                • Река Върбица е много красива, не чак толкова пълноводна, но с много широко корито из което вие образувайки примамливи плажове. И за да минават хората има доста висящи мостове, тук се спряхме на един от тях да поснимам.

                  Коментар


                  • Пролетта се опитах да отида до Младежко, но навигацията се опита да ме прекара по много неприятен черен път и аз се отказах, че щях да изпусна залеза на морето . Този път подготвен не и се вързах и пообиколих по пътя и стигнах накрая, много си заслужаваше. Река Младежка е изключително красива и въобще целият район ме грабна, отново нямахме достатъчно време, но видяхме доста и определено ми е в плановете за следващият път


                    Коментар


                    • Водопада Докузак в Странджа е приказно красив, вече за трети път ходя и при това този път бях с правилната играчка, та най-накрая ми се получи филмчето

                      Коментар


                      • Миналата година бях очарован от пещерата и крепостта Калето до Кошница, та минахме и тази година, но на паркинга имаше доста коли и се оказа, че хората се забавляват на въже та само хвърлихме едно око и продължихме


                        Коментар


                        • Ужким много обикалям из Родопите, пък тази година за пръв път минах покрай горното течение на Върбица и понеже не познавах района гледахме с дъщеря ми в картата дано видим нещо интересно и тя ми казва Утробата е на 3 минути, аз знам пещера Утробата до яз. Кърджали, знам една и Кюстендилско... и ми стана любопитно да видя местният съименник Оказа се интересно място макар и доста амбициозно кръстено пещера но му отделихме 30 минути в напрегнатият си график


                          Коментар


                          • Преди много години, когато за пръв път видях този пешеходен мост по който минават и коли, бях много изненадан, сега вече му свикнах, но пък мястото е много красиво и в в комбинация със съседният жп мост направо фантастично П. С. Картата е в описанието както винаги


                            Коментар


                            • В търсене на забележителности из Странджа пътьом се отбихме в Бръшлян, но както и предишният път не ме грабна, но след това картата ни предложи скрит водопад Ковач, толкова скрит, че едва го намерих с дрона, но пък цялото преживяване много си заслужаваше защото макар и доста "индЪстриал" беше много приказно

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X