Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята България (Поглед отгоре)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Остатъците от кварталното блато се застрояват с бясна скорост, като дете си спомням колко беше голямо, а и до сега лятото е пълно с патици.


    Коментар


    • Безбог, хижата, езерото и върха!
      Толкова ми омръзнаха тези облаци, валежи и ветрове, че постоянно зяпах картата с прогнозата с тайната надежда нейде из страната поне за малко времето да просветне и О, чудо вчера изведнъж видях дупка на юг, а и на уеб камерите се виждаше слънце! И аз веднага запалих към Добринище и единственият работещ лифт (всички останали чакат официалните откривания на сезона след няколко дена), а там хората си карат та пушек се вдига и красотата е зашеметяваща, жалко, пеша не можех и да мръдна извън утъпканата пътека около хижата, но дрона се разходи



      Коментар


      • Alexr
        Alexr коментира
        Редактиране на коментар
        Времето наистина е било страхотно! Особенбо и ако вятъра е бил що-годе в норма. Планините зимата са особено красиви.

      • alex_markov
        alex_markov коментира
        Редактиране на коментар
        На практика вятър нямаше

      • icerunner
        icerunner коментира
        Редактиране на коментар
        като гледам снега не е, като да не е духало предните дни
        Толкова много сняг в началото на декември не съм виждал.

    • От х. Безбог на запад към вр. Десилица и района, приказни зимни гледки


      Коментар


      • Подбрал си невероятно подходящ музикален фон!
        Suzuki Jimny, 1.3, 2009

        Коментар


        • Безбог, междунна станция на лифта, границата между облаците и слънцето


          Коментар


          • Май ми е вторият опит за ТаимЛапс - облаците заливат Копитото на залез


            Коментар


            • Alexr
              Alexr коментира
              Редактиране на коментар
              Винаги съм харесвал облаците на такава "забързана" снимка. Мога да ги гледам може би безкрайно - хем уж се случва едно и също, хем никога не се повтаря картинката.

          • Oт хижа Безбог на изток и игра с облачетата - любимо забавление


            Коментар


            • В събота бях близо до яз. Огняново и реших да го посетя, по пътя снегът се опита да ме затрупа, но като стигнах, слънцето проби през една дупка в облаците и дрона литна, но не за дълго преди снегът да се опита да натрупа върху него


              Коментар


              • При предишното ми посещение Устинският водопад едва църцореше, сега две седмици по-късно си беше доста пълноводен (да видя дали ще го забележите ) и за пръв път поне върху параклиса и връхчето с кръстовете грееше слънце


                Коментар


                • ВърхоВръх - интересно местенце в Родопите което успях да зърна само отгоре, защото имаше толкова много сняг, че нямаше къде да паркирам колата и не можеше да се излезе пеша от разчистеният (донякъде ) път Но пък от горе гледката беше приказна - сняг и слънце а в долината топло и сухо


                  Коментар


                  • Ново село - парка, отдавна се канех да заведа децата и все не оставаше време, но вчера се амбицирах, че минавах много пъти съвсем наблизо и се отбихме с каката - не и хареса а аз бях изумен от красивото място и огромният ентусиазъм на местните! А за резултата - гледайте филма и преценявайте за себе си


                    Коментар


                    • Скобелево в сняг, порази ме контраста - долу в равнината сухо и топло, а в Родопите не много високо имаше толкова много сняг


                      Коментар


                      • Коментар


                        • Май съм обсебен от Големият Устински водопад за две седмици поне 3 пъти ходих, този път с надеждата да го хвана в хубаво време, с повече вода и огрян от слънцето. Но докато първите се изпълниха, то слънцето се отлага за пролет - лято, зимата очевидно е вечна сянка в този приказен каньон. Обещавам, ще се въздържам да ходя чаааак до пролетта


                          Коментар


                          • Благодарение на теб научих, че съществува този водопад.
                            Suzuki Jimny, 1.3, 2009

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X