Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Белене 2017

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Белене 2017

    Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
    Как е, а?
    Не знам.
    Не съм католик (а прост катогъз) и не живея там.

    От местните зависи как е
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #32
      От: Белене 2017

      Първоначално публикуван от silverfox Преглед на мнение
      Как е, а?
      Ми не изглежда зле.
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • #33
        От: Белене 2017

        Сега открих темата... Благодарско!

        На това място миналия век Фъргахме понтони и след като закопчахме последното звено и фърлихме котвите, се меткахме във водата и плувахме към брега... В центъра имаше кръчма с летна градина и паркинг за колела... Страшно бях впечатлен - всички се придвижваха с велосипеди, само милиционера с мотопед ,,Балканче''...
        При първа възможност ще мина оттам...

        Коментар


        • #34
          От: Белене 2017

          Първоначално публикуван от n960 Преглед на мнение
          В центъра имаше кръчма с летна градина и паркинг за колела...
          Ресторант "Москва"
          Седя и си мисля... по едно време усещам, че само седя...

          Коментар


          • #35
            От: Белене 2017

            Извинявам се, може би някъде е написано... Но някаккъв пропусквателен режим за острова има ли ако реши човек да го разгледа?
            Последно редактирано от p-pleven; 09-01-18, 14:51.
            Публикувайте отговор

            Коментар


            • #36
              От: Белене 2017

              p-pleven, острова ако досега не си го разгледал, включи си го в програмата - ще ти хареса. Режим има, но ще се уговориш, хората там са готини и гостоприемни Има и къде да се преспи, да се хапне ако трябва, може и с групичка по-конфиденциално, може и тим-билдинг... Важно е колата да е с висок просвет, за мотори не знам как е и може ли. Много е красиво, всичко си е както на снимките на silverfox. Може би най-добре е напролет, като спаднат водите /сега също са много ниски/, не знам... Кулата за птиците си седи, но там задължително с хубав бинокъл! Още ме е яд, че не си носех Олимпуса и гледах морските орли с невъоръжено око. До Втори обект /концлагера/ пътят е поразбит и ако нямаш сантимент, може и да не ходиш. Плакатите и изложбата са си там, козите с козела също - сами се гледат и сами се пазят. Вилата като че ли са я поизремонтирали, май ловци я ползват основно. Дивеч много и всякакъв, виждали са и дива котка, но и бракониери също ходят.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X