Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хижа Мазалат

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хижа Мазалат

    Здравейте аз съм съвсем нова в този прекрасен форум.
    Понеже чета основно в под форума "Пътешествия и разходки" и разбрах,че има много фенове на планинския туризъм реших да попитам дали някой е ходил скоро в хижа МАЗАЛАТ интересувам се от цени за нощувка , как е пътя до там по-точно може ли да се стигне до хижата с лека кола.

    Предварително се извинявам ако темата е коментирана,но нещо не се справих с търсачката

  • #2
    От: Хижа Мазалат

    http://www.bulgarian-mountains.com/Huts/Stara/Mazalat

    Стопанин: ТД " Росица-Мазалат " - гр. Севлиево ул. „Иван Преснаков“ 34
    GSM: 0896 715 914 и: 0882966264
    Последно редактирано от Чавдар (V93); 11-03-14, 09:11. Причина: Адрес
    О, ефимерност! О, най-безсилно и позорно време в живота на моя народ — времето от разсъмване до отварянето на магазините за спиртни напитки! Колко излишни бели косми е вплело то във всички нас, в бездомните и страдащи шатени!

    Коментар


    • #3
      От: Хижа Мазалат

      Благодаря!!!

      Коментар


      • #4
        От: Хижа Мазалат

        Към 12 лева нощувката.

        Коментар


        • #5
          От: Хижа Мазалат

          Искам подробности ако ще ходиш! На мен са ми обещали да ме заведат до там цялата Старозагорска група някой ден...
          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

          Коментар


          • #6
            От: Хижа Мазалат

            Мястото изглежда супер, като реша да ходим къде се оставя МПС и вече пеша по пътеката, има ли път до самата хижа?

            Коментар


            • #7
              От: Хижа Мазалат

              Има път до самата хижа през Севлиево - Лъгът, става и с кола, но задължително по-висока и прежалена. Иначе през Узана само пеш и с мотор, пътека е. Не съм преспивал на хижата, но съм ходил - невероятна гледка, заслужава си. Иначе има и път от Юг, но там не знам как са нещата, колегите от Казанлък и Стара Загора да кажат
              Ford Maverick II 2.3 XLT
              Ford Mondeo MK5

              Коментар


              • #8
                От: Хижа Мазалат

                Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
                Има път до самата хижа през Севлиево - Лъгът, става и с кола, но задължително по-висока и прежалена. Иначе през Узана само пеш и с мотор, пътека е. Не съм преспивал на хижата, но съм ходил - невероятна гледка, заслужава си. Иначе има и път от Юг, но там не знам как са нещата, колегите от Казанлък и Стара Загора да кажат
                Мерси за инфото

                Коментар


                • #9
                  От: Хижа Мазалат

                  Аз разбрах от моя позната която често ходи там ,че може да се качиш и горе с както каза Asen Kushlev " прежалена" кола,а ако не колите се оставят на паркинг пред друга хижа (забравих името,но ще проверя) и нагоре се качваш пеша . Маршрута не бил тежък даже приятен.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X