Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

    Дано да съм в правилната част на форума

    Имам следния въпрос към хората от района на Кремиковци, Елин Пелин и другите околни селища!

    Идвайки по пътя от Вакарел, Елин Пелин, Столник, дали може при Елешница да се излезе на автомагистрала Хемус или не може. По спомен при минаванията ми преди от там не можеше, но сега гледам, че нещата поне по карти като, че ли са променени и може да се излезе на магистралата.
    Благодаря предварително!
    Последно редактирано от D-MAX; 18-10-12, 11:51.
    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

  • #2
    От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

    Може, ама не помня дали не е преди Елешница излизането
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

      Може да се излезе на магистралата без проблем.Лошото е,че от магистралата не може да се влезе в Елешница,не защото е затворен пътя,а има забранителен знак и много често има катаджии след него.Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

        Може да се излезе, но има знак че е забранено. Трябва да се огледаш добре преди да преминеш, защото патрулката често минава по магистралата и може да те види. Минава се през Елешница. В самото село стигаш Т-образно кръстовище, което се намира до механа Елешница. Тръгваш на ляво, катериш малко и ще видиш магистралата и входа(съответно и знака) от дясно. Ако тръгнеш на дясно на кръстовището излизаш чак на Осиковица. Незнам как е пътя от там, но поне знам че няма забранителен знак за включване в магистралата.

        Дано съм помогнал.

        Коментар


        • #5
          От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Може, ама не помня дали не е преди Елешница излизането
          Излизането е в Елешница.Има кръчма в дясно,след нея теобразно кръстовище на което се завива на ляво и айде на магистралата.

          Коментар


          • #6
            От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

            Ако е забранено, малко след Чурек има разрешено излизане
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

              По принцип е забранено но може да се излезе на магистралата.След с.Столник гледаш в ляво началото на моста, патрулката ако е там се забелязва отдалече.

              Коментар


              • #8
                От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

                Точно на Елешница може и да се включите в магистралата (посока Варна), може и да се излезе от нея (посока София). Да знаци има, но има и път.

                Качването е след новата бензиностанция на Петрол, слизането точно след моста(виадукта).
                ______2
                Е = MZ

                Коментар


                • #9
                  От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

                  Първоначално публикуван от mitkoyankov Преглед на мнение
                  Може да се излезе, но има знак че е забранено. Трябва да се огледаш добре преди да преминеш, защото патрулката често минава по магистралата и може да те види. Минава се през Елешница. В самото село стигаш Т-образно кръстовище, което се намира до механа Елешница. Тръгваш на ляво, катериш малко и ще видиш магистралата и входа(съответно и знака) от дясно. Ако тръгнеш на дясно на кръстовището излизаш чак на Осиковица. Незнам как е пътя от там, но поне знам че няма забранителен знак за включване в магистралата.

                  Дано съм помогнал.
                  Сравнително често минавам през Елешница за и от магистралата и досега забранителна табела за включване в нея не съм видял.Както писах по горе има такава за влизане от магистралата към селото.Случвало ми се е няколко пъти при излизане на магистралата да мина покрай патрулка,но не са ме спирали.Точно заради катаджиите последния път(тази неделя) не ми се рискуваше и минах през Жерково за Елешница,но пътя е под всякаква критика.Поздрави.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Питане за вход на АМ Хемус при с. Елешница?

                    Благодаря на всички за отговорите!
                    Ще пробам да мина другата седмица!
                    Темата модераторите могат да я забършат, ако сметнат за необходимо.
                    ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X