Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

    Пътя Рудозем-Смилян съм го минавал преди 3 години с Опел Тигра - без проблем. Няма асфалт - само валиран чакъл. Съвсем си е проходим с ниска лека кола. Не мисля, че може да се е влошил и да е станал трудно проходим.
    Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

    Коментар


    • #62
      От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

      Първоначално публикуван от Alexfield Преглед на мнение
      Пътя Рудозем-Смилян съм го минавал преди 3 години с Опел Тигра - без проблем. Няма асфалт - само валиран чакъл. Съвсем си е проходим с ниска лека кола. Не мисля, че може да се е влошил и да е станал трудно проходим.
      Ние минавахме миналото лято - става и за ниска лека кола.
      Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

      Коментар


      • #63
        От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

        Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
        Пътя Рудозем-Смилян си е направо безпът. Започнат е капитален ремонт преди два кмета и до тука. Никакъв асфалт, утъпкано черно и камъни.
        Ами те така и го дават на картата макадам.

        Коментар


        • #64
          От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

          Няма валиран чакъл или поне не се вижда, може би малко в началото. Еднолентов и може да се мине и с лека кола. Не става за бързо придвижване. По добре някой горски, ще е по емоционално.
          ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
          Е250 1998-продаден
          Субару Пустош

          Коментар


          • #65
            От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

            От какво се притеснявате нали сме със джипове бре, по не някой.

            Коментар


            • #66
              От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

              Еййй, и аз вече започнах да се ядосвам, че не си пуснах отпуската за идната седмица. Чак сега видях темата и започвам да умувам дали ще успея някак да се измъкна, ама май ще е голяма мъка.
              тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

              Коментар


              • #67
                От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                Първоначално публикуван от maniaaka Преглед на мнение
                От какво се притеснявате нали сме със джипове бре, по не някой.
                И какво имаш на предвит

                Коментар


                • #68
                  От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                  Първоначално публикуван от maniaaka Преглед на мнение
                  От какво се притеснявате нали сме със джипове бре, по не някой.
                  покрай "някой" и ние ставаме с джипове

                  Коментар


                  • #69
                    От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                    Да не си забравите радиостанциите.
                    I get High by going Down

                    Коментар


                    • #70
                      От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                      Колеги, понеже много искам да се присъединя, но не ме пускат отпуск цяла седмица, та исках да попитам дали описаните по-горе места за нощувки са фиксирани (разбира се ако всичко върви по вода де) или това е само ориентировъчно. Идеята ми е да се опитам да се измъкна за четвъртък и петък и да дойда сряда вечерта на мястото, където ще нощувате тогава.

                      Първо - не искам да бъркам целия план на никой, затова питам ако е възможно да ми кажете плана за сряда вечер къде е да се спи и дали е възможно да дойда там тогава ако успея да се освободя четвъртък и петък (за което ще пиша със сигурност до края на седмицата)

                      Предварително благодаря
                      тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                      Коментар


                      • #71
                        От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                        Първоначално публикуван от kavarov Преглед на мнение
                        Колеги, понеже много искам да се присъединя, но не ме пускат отпуск цяла седмица, та исках да попитам дали описаните по-горе места за нощувки са фиксирани (разбира се ако всичко върви по вода де) или това е само ориентировъчно. Идеята ми е да се опитам да се измъкна за четвъртък и петък и да дойда сряда вечерта на мястото, където ще нощувате тогава.

                        Първо - не искам да бъркам целия план на никой, затова питам ако е възможно да ми кажете плана за сряда вечер къде е да се спи и дали е възможно да дойда там тогава ако успея да се освободя четвъртък и петък (за което ще пиша със сигурност до края на седмицата)

                        Предварително благодаря
                        За сряда спането ще бъде на чаирските езера. За всеки случаи си запиши телефона ми 0888852923.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                          Първоначално публикуван от Оника Преглед на мнение
                          За сряда спането ще бъде на чаирските езера. За всеки случаи си запиши телефона ми 0888852923.
                          И аз така видях в по-предните страници, че това е плана, но реших да питам за всеки случай. Аз съм го записал този телефон, понеже ти го беше написал по-горе някъде. А исках да попитам дали ще има и някой друг телефон на друг оператор за да имам на няколко оператора, понеже из родопите обхвата не е много добър да не кажа, че на много места няма.

                          И последен въпрос за да не досаждам с моите странни планове, които още не знам дали ще се осъществят - Как най-бързо и откъде да стигна за чаирски езера от София. Аз прегледах някои описания и май от Триград по черния път, който тръгва от някаква беседка преди пещерата ще е най-добре. Някъде около хижата ли ще е лагеруването.

                          Отново мерси и се извинявам пак, че заради моите глупости ви занимавам, вместо да стягате Жипките.
                          тел: 0885 301 724 - Радо | Toyota Hilux Surf 2,7i; 3RZ-FE

                          Коментар


                          • #73
                            От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                            Да около хижата или от нея към Триград.

                            Коментар


                            • #74
                              От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                              Снимайте, по много, и като се видите с нет-пускайте овреме снимки за нас дето се облизваме пред мониторите.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • #75
                                От: ЕКСПЕДИЦИЯ - РОДОПИ - 2012

                                Фри нет има на бензиностанции Петрол, тези реконструираните, не на старите!
                                ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
                                Е250 1998-продаден
                                Субару Пустош

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X