Обява

Свий
Няма добавени обяви.

около Ком и Ябланица

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • около Ком и Ябланица

    Вчера Имахме план да се разходим до Ком от към Годеч и като завършим разходката да отидем да хапнем на "Тихов дол", Но имаше много но Първо се наложи да вземем Малкият навигатор (година и десет месеца) после повечето мераклии се оказа че имат наистина неотложни задачи, та накрая тръгнахме само две коли, Но красотата си беше там (При толкова пътеписи за Прекрасната Рила днес търсещите приключения надали ще им е интересно за Стара Планина, но аз да си кажа). Карахме много бавно защото детето спеше, а когато се събуди трябваше по-бързичко да се отправяме към кръчмата, Но най хубавата част от маршруте (по който бяхме михнавали с Иван Алексиев преди две години) беше преодоляна и мога смело да кажа че този район е едно от най-красивите места в Родината!
    Всичко беше прекрасно докато не стигнахме в така обсъжданото във Форума заведение, за жалост там имаше някакво събитие на Форд (много Пикапи и хапване) Хората тъкмо си тръгваха и ние се опитахме да на се настаним на някоя от многото свободни маси, НО ни беше заявено че НЯМА кой да прибере мръсните чинии, пък и Храна Нямало, да се разходим до съседният ресторант там нямали толкова работа Лично аз повече там няма да стъпя
    За щастие бившата резиденция малко по нагоре се оказа ПРЕКРАСНО място (не най-добрата кухня, но прилична храна и ПРЕКРАСНА Гледка и АТМОСФЕРА!!!).
    И така към 18часа бавно и славно (детето пак заспа) се прибрахме през планината пресичайки река Елешница
    Страхотен ден!
    Ето и трака:



    А ето и малко снимки:





























































  • #2
    До: около Ком и Ябланица

    Хареса ми стадото пържоли,и другите гледки са хубави
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • #3
      До: около Ком и Ябланица

      Пак хубава раСоТчица си направил!

      Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
      При толкова пътеписи за Прекрасната Рила днес търсещите приключения надали ще им е интересно за Стара Планина, но аз да си кажа).
      Не си прав. Ама хич! В плановете на групата е записано преминаване на непреминатата при прехода част от Ком - Емине. Т.е. точно този район, където ти си карал ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • #4
        До: около Ком и Ябланица

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Хареса ми стадото пържоли
        хаха и на мене ми допадна
        Хубава разходка и снимки
        Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
        A2 (+)

        Коментар


        • #5
          До: около Ком и Ябланица

          Там местата са страхотни, наскоро се сдобих с вила в района и съм много доволен.Тихов дол е чудно местенце ама да не уцелиш такава щуротия(писах за това в друга тема)Мотори и атв-та има всяка седмица май.Ми то хората се кефят.
          Grand Cherokee WJ 4.7 V8
          Това е положението.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X