Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

    Първо още малко красоти от днес от парка в Сандански. Намерих любопитна карта на Пирин.



    Както и чудесни поточета



    Фонтан



    И пещера



    Реката днес отгоре



    надоло



    Природата около храма на Ванга







































    Палавника











    По черния път от Златолист на север беседката



    с пейка



    гледки





    състоянието на пътя



    по нататък още беседки





    оппа





    наобратно



    надясно към манастира





    в Златолис храма







    продължаваме









    я манастира (не остана напред...)







    нещо се обърка почна да става кално...



    и до тук...





    ами сега







    На снимките изглежда друго, но наистина си бяха дълбоки коловози, а и аз не бях подготвен за такава изненада.
    Както и да е измъкнах се макар и с щети за които малко ме е яд, ко какво да се прави.





    Докато е прясна калта я да я заведа на автомивка









    Малкия и той закъсва.



    Предпазитела ми!!! Знаех си, че трябваше да си дам зор и да направя предпазителите и от доло и от пред по здрави да отговарят на новата броня, но уви сега си патя и понасям такива поражения.



    Ще има ремонт когато се прибера ясно е. Сега малко ме страх когато ми липсва предпазитела, но мисля да нямам повече подобни изяви или ако имам с другарче, за да не се налага с всичката газ да се справям с коловозите.
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • #92
      От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

      Трака от Катунци до Златолис
      http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=1583120

      Златолис Роженски манастир
      http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=1583126
      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

      Коментар


      • #93
        От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

        Хубаво пътешествие сте си спретнали! Като гледам гумите от последната снимка - май не са подходящи за самостоятелни кални преходи, а и предния номер е заел мястотоо на лебедката...

        Коментар


        • #94
          От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

          Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
          Хубаво пътешествие сте си спретнали! Като гледам гумите от последната снимка - май не са подходящи за самостоятелни кални преходи, а и предния номер е заел мястотоо на лебедката...
          Това си е тест драйв...Човек докато не му се случат някои приключения не оценява понякога как да подобри още проходимостта на джипа.
          Дамянски...освен кални гуми за подобни приключения,си трябва да го повдигнеш с поне 5см. и следващите ти гуми да са 31".Сигурен съм ,че с така преобразен джип нямаше да имаш проблеми там в този коловоз
          Очакваме продължението!!!
          Поздрави!
          NISSAN FOREVER
          -----------------------------------------------------------------------------
          Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

          Коментар


          • #95
            От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

            Аз просто не бих влязъл в коловоза. Гумите са ми 31 и за кал, ама защо е нужно да се каляш като може и отстрани да минеш. Гледам от снимките има достатъчно място. Както и да е, опита учи.
            Успех
            Гласът на разума е тих, но не успокоява докато не бъде чут.

            Коментар


            • #96
              От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

              Страхотно пътешествие сте си спретнали. Гледам сте минали през тунела за Любовище. Ходихте ли до там? Има един къмпинг в началото на селото с две стаи и полянка за палатки, където ядох разни ястия направени от продукти които собствениците са отгледали (месо, картофи, сирене и др.) Чакам продължението.
              LR Discovery I 300 TDI

              Коментар


              • #97
                От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
                Това си е тест драйв...Човек докато не му се случат някои приключения не оценява понякога как да подобри още проходимостта на джипа.
                Дамянски...освен кални гуми за подобни приключения,си трябва да го повдигнеш с поне 5см. и следващите ти гуми да са 31".Сигурен съм ,че с така преобразен джип нямаше да имаш проблеми там в този коловоз
                Очакваме продължението!!!
                Поздрави!
                Със сигурност си е направил хубави изводи какво му трябва на джипа. В Неделя такава хубава разходка му спретнах, че бая време май ще му държи влага. Мисля, че останаха доволни. Хубаво покарахме, хубаво похапнахме, уникални красоти видяха.
                За съжаление вчера вече тръгнаха на обратно и както му е плана, май няма да има достъп до интернет, та продължение сигурно като се приберат.
                99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                Коментар


                • #98
                  От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                  Тази вечер , ако не се напие ще му предоставя лаптопа с интернета , за да се изяви ...

                  Коментар


                  • #99
                    От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                    Първоначално публикуван от Йордан Йорданов Преглед на мнение
                    Хубаво пътешествие сте си спретнали! Като гледам гумите от последната снимка - май не са подходящи за самостоятелни кални преходи, а и предния номер е заел мястотоо на лебедката...
                    Мерси Данчо. То за гумите всички знаем(те са си същите от Емине - Ком), нестават. Прехода си беше лек, но последните метри объркаха работата, но на снимките не се вижда така, както е реално. Все пак имах жокер обади се на приятел. Предния номер наистина е на мястото на лебедката, но всичко с времето си.Поздрави на Шумен.
                    Последно редактирано от damyan82; 23-05-12, 20:49.
                    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                    Коментар


                    • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                      Интернета ми е мобилен и е толкова слаб, че едвам мога да побликувам текст. След Сандански потеглихме към Ковачевица по план. Стигнахме поснимахме малко и потърсихме пътя към реката за да си организираме лагер. Път с кола(джип) до реката според местните няма и времето напредна и единодушно взехме решение да продължим към Доспад. Там направихме и първия лагер. Намерихме подходящо местенце до язовира и кой като нас... Вечерта настана страшен студ. Сутринта съм палил огън да се стоплим докато слънцето изгрее......
                      Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                      Коментар


                      • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                        Здравейте от Смолян. Най после добър интернет. В момента качвам оследните снимки от Сандански от разходката от Национален парк Пирин от Спано поле. Ако успея тая вечер, ще ги побликувам...
                        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                        Коментар


                        • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                          май лошото време си е оказало влиание за по съкратения маршрут,но нищо ще имате повод да повторите разходката

                          Коментар


                          • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                            Първоначално публикуван от akxel Преглед на мнение
                            май лошото време си е оказало влиание за по съкратения маршрут,но нищо ще имате повод да повторите разходката
                            Чакаме...и снимките от Голям Беглик и Триград ....пускай ги че не ме свърта вече..
                            NISSAN FOREVER
                            -----------------------------------------------------------------------------
                            Или трябва да намерим път,или да си направим......няма назад!!!

                            Коментар


                            • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                              Ето и малко снимки от неделния излет до Спано поле.













                              Първи впечатления от планината...















































































                              Я СУТИЕН!!!



























































































                              ...
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                                Колега, защо не дрънна един телефон, когато мина През Якоруда... Да пием по едно кафе.....
                                Хубава разходка правите... Браво!!
                                За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
                                Honda Dominator 650
                                088ЧЧ93979-->Борис
                                0878956Ч38-->Борис

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X