Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

    Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
    Хубава разходка. Този маршрут май е доста популярен. Преди година ходихме, но тази мисля да повторим по-разширено. Та да питам до Орловото гнездо и Спано поле може ли да се стигне с високо комби 4х4.
    Според мен за Орлово око, ще ти е нужно доста късмет да свариш пътя да е отъпкан и сух за да можеш да минеш и пак няма да стане, защото има коловози в началото около 50 метра,а за Спано поле е абсурд. Там се кара почти и изцяло по каманак и то голям!
    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

      Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
      Чудна разходка си направихте.Браво!
      П.П.Манастира от последната серия снимки/на който сте се отказали/...да не го бъркаш нещо....
      Според мен не е Роженския,а може би е ...Бачковския манастир...
      Поне той ви е на пътя от Пампорово към Асеновград
      П.П.П.Радвам се,че и аз бях малка част от това пътешествие и, че се запознахме лично!
      Поздрави
      Асенова Крепост е това..
      Долу покрай реката се вижда пътя от Смолян към Асеновград.
      Последно редактирано от Veni1; 26-06-12, 11:40.

      Коментар


      • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

        Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
        Хубава разходка. Този маршрут май е доста популярен. Преди година ходихме, но тази мисля да повторим по-разширено. Та да питам до Орловото гнездо и Спано поле може ли да се стигне с високо комби 4х4.
        Стига се, но си е за джип пътя, ние бяхме там преди две седмици:



        Много хубаво пътешествие сте си направили, поздравления. Ние минахме през някои от тези места, но само транзит. За в бъдеще ще планирам екскурзии с повече време за разходки и разглеждане на забележителности
        The Flat Earth Society has members all around the globe.

        Коментар


        • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

          Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
          Стига се, но си е за джип пътя, ние бяхме там преди две седмици:
          Заради просвета или необходимостта от бавни? Май ще се пробвам. Колата е Субару Аутбак с просвет 22 см.
          ВАЗ 2102 СС пакет проект 4х4
          Е250 1998-продаден
          Субару Пустош

          Коментар


          • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

            Първоначално публикуван от krismarg Преглед на мнение
            Заради просвета или необходимостта от бавни? Май ще се пробвам. Колата е Субару Аутбак с просвет 22 см.
            Има на места големи коловози. Пред пещерата има едни момчета с пикапи L200, които качват желаещи на горе. Докато се изкачвахме, коментирах, как ли е възможно да се задържи пътник в пикапа при тези неравности. Има ли желание - ще намериш начин. За наш лош късмет пристигнахме горе точно в началото на гръмотевична буря и заваля. Но определено се чувстваш на покрива на света, невероятно е!
            The Flat Earth Society has members all around the globe.

            Коментар


            • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              Има на места големи коловози. Пред пещерата има едни момчета с пикапи L200, които качват желаещи на горе. Докато се изкачвахме, коментирах, как ли е възможно да се задържи пътник в пикапа при тези неравности.
              Задържа се, и още как Карат сaмо на 1-ва бавна, най-много 2-ра по черното. Качи ни девет души + шофьора, сите бяхме едни финни и слаби...

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01680.jpg
Прегледи:1
Размер:133.5 КБ
ID:5386600Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC01685.jpg
Прегледи:1
Размер:194.4 КБ
ID:5386601

              П.П. Приликата с всички лица е супер случайна
              NISSAN PATROL GR Y61 (RD28ETI)
              SUBARU OUTBACK H6 (EZ30D)
              GSM: О887б97З79

              Коментар


              • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                До колкото разбрах за Орлово око има няколко пътя. Миналата година един приятел си направи видеклип на пътя и по него решихме да се ориентираме за да стигнем. Уви пътя е станал доста зле и даже возещите нагоре само слизат от там, а се качват от друго място. Други път до колкото разбрах е черния път за Триград следва оклонение и там пътищата пак стават 2, защото един дядо ни прекара по по-лесен пак с коловози път, а се върнахме по доста по-труден надоло. И пак казвам аз не го пробвах нагоре, защото предния ден си бях изкъртил предпазитела отдоло и ме хвана шубето на един участък от около 50 метра страхотна кал и дълбоки коловози. Оставихме джипа и продължихме пеша за около 2 часа качване и час и малко слизане. Добре, че не ни заваля.
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: Семейно пътешествие Варна-Сандански-Родопите- Варна

                  На Орлово око ще се качиш, само на места има коловози, но има вариант да ги обиколиш (в Събота бях там), а на Спанополе няма шанс.
                  99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
                  It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X