Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Отовишки връх

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Отовишки връх

    Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
    Искам да уточня в интерес на фактологията че този връх вдясно е Сейменски камък - Кабул не се вижда от района на х.Иван Вазов, той остава зад билото.
    А бе, знаех си., че Чинела менти нещо... Сега остава и това за спускането към езерата да не е вярно и вече ще съм спокоен
    "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
    Gabriel Garcia Mаrquez

    Коментар


    • #32
      От: Отовишки връх

      Първоначално публикуван от Андрей Боянов Преглед на мнение
      А бе, знаех си., че Чинела менти нещо... Сега остава и това за спускането към езерата да не е вярно и вече ще съм спокоен
      Абе за спускането не е излъгал. Сега го четох.
      Страхотен разказ! Благодаря!
      edoors.bg- Джаджи за врати и врати

      Коментар


      • #33
        От: Отовишки връх

        Браво. Много харно място и харен разказ.


        ПП. Бях яко навит за дойда и аз, ама един много алчен зъболекар отвори много работа на колегите си по мен.
        Много обичам Рила, още повече пиенето и пушенето.

        Коментар


        • #34
          От: Отовишки връх

          Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
          Искам да уточня в интерес на фактологията че този връх вдясно е Сейменски камък - Кабул не се вижда от района на х.Иван Вазов, той остава зад билото.
          Да, прав си, че връх Кабул не се вижда от хижа Иван Вазов, но се вижда прекрасно от Отовишки връх.
          Това което е снимал Андрей и аз съм коментирал е Отовишкият циркус, дай сега пак да си преговорим нещата.

          Коментар


          • #35
            От: Отовишки връх

            Така като гледам снимката е правена от Пазардере, в района на хижата! Пък и от Сейменски камък се вижда перфектно Иван Вазов, та и в обратна посока трябва да е така . Но верният отговор го знае само автора на снимката!
            Honda XL600LM, 1987
            Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
            Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

            Коментар


            • #36
              От: Отовишки връх

              Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
              Така като гледам снимката е правена от Пазардере, в района на хижата! Пък и от Сейменски камък се вижда перфектно Иван Вазов, та и в обратна посока трябва да е така . Но верният отговор го знае само автора на снимката!
              Е да, снимката е правена от района на хижата, посоката на гледане е към каниона, който води до Дупница.Ако се завъртите 90 градуса наляво, ще гледате Калините, ако се завъртите 90 градуса надясно, ще гледате Отовишки връх.
              "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
              Gabriel Garcia Mаrquez

              Коментар


              • #37
                От: Отовишки връх

                Т.е., като гледам картата това вдясно на снимката трябва да е действително Сейменски камък, Кабул ми изглежда доста по-далече...
                "The only regret I will have in dying is if it is not for love."
                Gabriel Garcia Mаrquez

                Коментар


                • #38
                  От: Отовишки връх

                  Първоначално публикуван от Edo Преглед на мнение
                  Така като гледам снимката е правена от Пазардере, в района на хижата! Пък и от Сейменски камък се вижда перфектно Иван Вазов, та и в обратна посока трябва да е така . Но верният отговор го знае само автора на снимката!
                  Посопвам си главата с пепел и се извинявам, имах в предвид тази снимка, объркал съм се с другата.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Отовишки връх

                    Благодаря! Страшна красота!
                    Женя Вълчанова 0888272565

                    Коментар


                    • #40
                      От: Отовишки връх

                      Но беше чудесно. Пожелавам на всеки да иде там. Както прочетох в някакъв планинарски сайт, всеки трябва поне веднъж да види Рилските езера от билото на Отовишки връх. Перифразирам малко, но това беше смисълът и аз абсолютно подкрепям![/QUOTE]

                      Тук си много прав!Да това лято бях там по слипове но с ботуши!





                      А защо съм с ботуши ли? Сигурно мотора е някъде там!
                      Невероятно преживяване! Благодаря Бат Ваньооо!!
                      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X