Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разходка до Гърция в картинки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Разходка до Гърция в картинки

    И аз като (поне) половин България реших по празниците да попътувам из Гърция. По картинките по-долу няма да разказвам къде какво, сигурен съм, че много от местата ще са познати на много от вас. Благодарение и на единия ми gps с iGo (благодаря ти, Пепи ) намерих доста приятни черни пътчета на много места, които макар и с най-къси разстояния межди отделни дестинации не ми спестиха особено време (по-ниска средна скорост на черно), но пък гледките си заслужаваха.

    Машината - перфектно подготвен за целта Nissan Patrol Y60 SWB RD28T се справи отлично! Благодаря на Пламен Петров.

    Enjoy!












































































































  • #2
    До: Разходка до Гърция в картинки

    Страхотни снимки!

    Коментар


    • #3
      До: Разходка до Гърция в картинки

      Уф, перфектно. Защо не викаш...
      LZ1VMH

      Коментар


      • #4
        До: Разходка до Гърция в картинки

        Невероятно красиво, страхотен усет! Благодаря!
        sigpic

        Коментар


        • #5
          Същата работа и при мен. Изкачих 3 / върха - хи хи / на Халкидики с джипа, ако това е оффроад ?
          На първия имаше ретранслаторна станция за GSM - и, която се захранва само със слънчеви батерии и акумулатори.

          На втория имаше манастир, съвършено заключен. Като гледах отвън, май е на някакви монаси воини. Има и табелка, с какви облекла не могат да се допускат посетители.
          Над манастира е самия връх. Достига се по малко скалисто пътче.

          Както се вижда, на връхчето има странни храсти, завърщващи като маргаритки. Ухаещи на борова смола ))
          Кентавърска държава.
          Изобщо не бих се учудил ако видя джип с горнище на ... багер.

          Снимах и Манастира. Забрани ми нещо......па ми глей сеира ! ))
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Nik Nikolov; 06-05-08, 22:46.
          Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

          Коментар


          • #6
            До: Разходка до Гърция в картинки

            Страшни снимки, да не кажа професионални.
            Благодаря.!
            [url="http://forum.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=8870"][IMG]http://ftp.domainbg.com/krasi-atv/Razni/50.jpg[/IMG][/url]
            blood group 0+

            Коментар


            • #7
              До: Разходка до Гърция в картинки

              Вярно май половин България беше там.
              На връщане между Серес и Промахон беше цяло чудо да видиш гръцка кола.
              Даже и лека катастрофа се беше спретнала, разбира се с изцяло българско участие...
              Колкото повече се разхождам там все повече се убеждавам, че е невероятно красива страна. А кви планини си имат .... липсваше ми джипката.
              Аз също ползвах IGO, ма останах малко разочарован т.е имаше пътища, маркирани като второкласни а си се оказаха черни.
              А пък бях със семейния ван и не ми се експериментираше...
              VITARA, SAMURAI
              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
              RENAULT ESPACE QUADRA
              ...и едно сивикче за града...

              Коментар


              • #8
                До: Разходка до Гърция в картинки

                Здравейте!
                Вчера се завърнах от остров Тасос след една осем дневна почивка със семейството си.Въпреки ,че ходя сигурно за 10-и път до там не мога да спра да се възхищавам на феноменалната природа на този остров,който се намира на някакви си 300 километра от София.Този път обаче отидохме с Патрула,хем да го опитам на дълъг път,хем да отида до места,които иначе са ми недостъпни.Естествено останах поразен от девствените местенца,до които можах да се докосна благодарение на джипката.Който търси спокойно,тихо(без тълпи от кресливи туристи) с възможност както за семейни разходки,така и за хард офроуд-Тасос е мястото.Разгледайте снимките,калкулирайте разходите(25 евро четворна мнооого чиста и спретната стая в централен хотел,600 километра отиване и връщане,цени в супермаркетите почти като тези в България,1.05-1.13 евро литър 95; 1.25 евро-литър дизел) и помислете дали ви се ходи там.Аз ходя през седмица за събота и неделя(или до почти идентични места около Кавала)-ако някой желае да си правим компания на Бяло море за уикенда-пишете или се обаждайте да се разберем.
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от Вальо; 07-05-08, 09:43.
                08седемшест5едно513четири

                Коментар


                • #9
                  До: Разходка до Гърция в картинки

                  Страхотни снимки ,голямо удоволствие е да ги гледаш.
                  Мерси за чудесната тема.
                  Живот на колела.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Разходка до Гърция в картинки

                    не толкова качествени снимки, но все пак пътуване до гърция
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Разходка до Гърция в картинки

                      Евала Яро!!! Браво, страхотни снимки - разказват и това което не може да се разкаже
                      Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                      0888 315 794
                      LZ1UPI
                      A1 (Rh+)

                      Коментар


                      • #12
                        До: Разходка до Гърция в картинки

                        Браво,Яро.Както винаги перфектни снимки.Що не си станал професионален фотограф?Или си?
                        Прости мя Господи,че чух вся премудрости твои,но бидох простак и невозползвaхся.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Разходка до Гърция в картинки

                          Много добре уловени моменти и много хубави снимки!

                          Като гледам май и половината форум сме били в Гърция по празниците.
                          Аз бях за пръв път и много ми хареса.
                          Наистина черните пътчета са им добри.
                          ... to be continued

                          Коментар


                          • #14
                            До: Разходка до Гърция в картинки

                            Радвам се, че снимките ви харесват. Както с всичко друго хубаво и те станаха случайно...

                            Първоначално публикуван от Константин Преглед на мнение
                            Браво,Яро.Както винаги перфектни снимки.Що не си станал професионален фотограф?Или си?
                            Много харесвам да снимам, но мисля, че съм твърде далече от фотографите. А и (най-общо казано) се занимавам с Информационни Технологии... Относно снимките от Гърция, една комична случка с тази снимка, публикувана по-горе:



                            "Видях" кадъра вече като си тръгвахме от третия ръкав на Халкидики, карах бавно, видях, че имаше къде да отбия от пътя и отбих за снимка, две. Зад мен отби и един Румънец. Излизам от Нисана, изваждам малкия скромен Канон, който ми седи на кръста и започнах да обикалям храстчетата, за да видя откъде да 'заходя' към снимката.. Румънеца зад мене извади един сак с надпис Canon , със сигурност не по-лек от сандъка с инструменти на Фулдата (а Фулдата носи мнооого неща ), 'извади' си го (фотоапарата де, пардон ,тялото), извади и един обектив, дълът колкото полуоска на ТЛК 80. В този момент аз направих две три бързи снимки, запалих Нисана и поех пътя - това, което се вижда горе (за съжаление) е доста далеч от това, което виждахме аз и румънеца, но.... Важно е желанието... Примерно...

                            Коментар


                            • #15
                              До: Разходка до Гърция в картинки

                              Страхотен фотопис Яро:-)...възхищавам се на желанието и способността ти да снимаш.....
                              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X