Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Охрид-Охридското езеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Охрид-Охридското езеро

    Ето малко снимки от изконно Български теритоорий.
    Прикачени файлове
    FORD MAVERIK 2.7TD
    Тел.0898662817
    LZ1IID

  • #2
    До: Охрид-Охридското езеро

    Манастирът Свети Наум.
    Прикачени файлове
    FORD MAVERIK 2.7TD
    Тел.0898662817
    LZ1IID

    Коментар


    • #3
      До: Охрид-Охридското езеро

      Благодаря, Илийка! Чудесни снимки на хубави места.Паметникът на св.Климент е съвсем нов. Също и дървената скулптура на Наум под манастира. Няма да се учудя ако направят паметник на...Христо Стоичков и го обявят за техен.
      Ако имаш, пусни снимки на изхода на Охридското езеро в река Църни Дрин. Моста със саваците.

      Коментар


      • #4
        До: Охрид-Охридското езеро

        Само тези имам
        Прикачени файлове
        FORD MAVERIK 2.7TD
        Тел.0898662817
        LZ1IID

        Коментар


        • #5
          До: Охрид-Охридското езеро

          Наистина много добри спомени имам и аз от Охрид. Прекрасно място. Струга не толкова .

          Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
          Благодаря, Илийка! Чудесни снимки на хубави места.Паметникът на св.Климент е съвсем нов. Също и дървената скулптура на Наум под манастира. Няма да се учудя ако направят паметник на...Христо Стоичков и го обявят за техен.
          Ако имаш, пусни снимки на изхода на Охридското езеро в река Църни Дрин. Моста със саваците.
          Ето от мен снимки на моста, и дано Илийката не се сърди.
          Прикачени файлове
          ... to be continued

          Коментар


          • #6
            До: Охрид-Охридското езеро

            Наистина много хубаво местенце,миналата година ходихме с моторите/3 мотора/.Определено пак ще отида ,хареса ми.
            SUBARU FORESTER 2002g AWD LSD-DIF. Човек може да живее без храна 1 месец,без вода 1 седмица,без въздух 1 минута,а без акъл цял живот...

            Коментар


            • #7
              До: Охрид-Охридското езеро

              Първоначално публикуван от Ivich Преглед на мнение
              Наистина много добри спомени имам и аз от Охрид. Прекрасно място. Струга не толкова .



              Ето от мен снимки на моста, и дано Илийката не се сърди.
              Ивич, това е, което Е!
              Имам чувството, че във Форума и пъстърва от Охрид да си поръчаш, ти я носят!

              Коментар


              • #8
                До: Охрид-Охридското езеро

                Първоначално публикуван от Симеон Преглед на мнение
                Благодаря, Илийка! Чудесни снимки на хубави места.Паметникът на св.Климент е съвсем нов. Също и дървената скулптура на Наум под манастира. Няма да се учудя ако направят паметник на...Христо Стоичков и го обявят за техен.
                Ако имаш, пусни снимки на изхода на Охридското езеро в река Църни Дрин. Моста със саваците.
                То и църквата си е съвсем нова, както и много други исторически паметници. Хората „творят“ история, не си играят ...
                Toyota Hilux 3.0 D4D 2008
                Discovery 2.5 TD5 2000 EX
                Land Rover Discovery 2.5 TDI 1996 EX

                Коментар


                • #9
                  До: Охрид-Охридското езеро

                  Първоначално публикуван от BOBI_27M Преглед на мнение
                  Наистина много хубаво местенце,миналата година ходихме с моторите/3 мотора/.Определено пак ще отида ,хареса ми.
                  Боби, ако ходите в Охрид търсете от Стария бряст по уличката в посока запад на 200-300 м. отляво ресторанта на Неим. Има и "соби на кирия" и е запален моторист! Поздравявате го от Симеон от Бургас и получавате добър прием. Без поздрави - също!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Охрид-Охридското езеро

                    Пъстървата наистина е уникална но Игулата /змиорката/ е номер едно.
                    Мисля че май само във Русия също я има.
                    FORD MAVERIK 2.7TD
                    Тел.0898662817
                    LZ1IID

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X