Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Снимки от Македония

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Снимки от Македония

    Македонскиот язик





    Планината Галичица. Сняг в края на април



    Билянините извори.

    Хазяинът - рокер.





  • #2
    До: Снимки от Македония

    Мдааа , какво бъдеще може да има един народ , който не си познава историята? Навремето ми се случи да живея с македонци , като 99% бяха с промито съзнание и си личеше ясно плиткоумието на нарочно набиваната в главите им смесица от великомакедонски шовинизъм и съседска омраза. Виж , да ближат сръбските задници бяха винаги готови. Подчертавам , че става дума за обикновени хора , не някакви известни. И точно това ме учуди , защото показваше че мащабите на това промиване са били много сериозни. И рушенето на паметници е една от проявите на това промиване.

    Коментар


    • #3
      До: Снимки от Македония

      ако станат страна член на Европейския съюз няма да се усетят кога ще заприказват български...... Този дето го е измислил този Съюз надали е осъзнавал какви ще са резултатите...... Толкова години войни, за да може в 21 век Европа да е една държава.... или по-скоро общност..... Как не са се усетили още шовинистите да се разквичат.....

      Коментар


      • #4
        До: Снимки от Македония

        Темата е за снимки от Македония.
        Да не пускам гъбата

        Коментар


        • #5
          До: Снимки от Македония

          Тъкмо за напиша и аз нещо и Венчи пусна предупреждение,но все пак ще кажа че в Македония предлагат много вкусни български гозби.От къде ли са ги научили.

          Коментар


          • #6
            До: Снимки от Македония

            Една помирителна македонска песен
            http://www.youtube.com/watch?v=jqMWYahVEc8&NR=1
            Subaru Legacy Outback '98 2.5 AT

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X