Обява

Свий
Няма добавени обяви.

питане на лаик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • питане на лаик

    ако може да попитам нещоот доста време се заглеждам и проучвам един маршрут,който специално за мен е много интересенстава въпрос за древен римски път ,който свързва ахрида със виа игнация,за по запознатите не вярвам да е изненадалошото е че там от където искам да мина няма кппвече няма и клоьндали ще имам много разправий със закона и от двете странимоля ако някой е вътре в материята да ме светне по въпроса ако може,може и на лични,ако смятате че ще нарушим законастава въпрос за пътуване с джипка,

  • #2
    От: питане на лаик

    Пресичането на държавната граница извън КПП е престъпление по смисъла на сега действащия закон.
    Дали ще имаш проблеми с нашите или ще се чудиш откъде ти дойде разправията с гърците е все тая.
    Това,което искаш да правиш ще става след влизането ни в Шенген.
    Влез през най-близкото КПП и отиди до мястото откъдето започва маршрута ти на гръцка територия.
    За разходка по границата не би трябвало да има проблеми. Поне за пешеходна такава.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #3
      От: питане на лаик

      просто прочетох последната дискусия,а тя е от 2014 и тайно се надявам нещо да се е променилодаже има и снимки от мястото,демек горна арда,от там в гръцко има идеален макадами там е римския мост,до драма са около 60км,абе просто фантазиядокато през златоград е малко объркващо,

      Коментар


      • #4
        От: питане на лаик

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=148461

        В тази тема има доста изписано.
        Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X