Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

    Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
    А така! Но си носи достатъчно пари ..., че лани кило пържен лаврак беше 80€, голяма пица - 35€, скромна вечеря за 4 = 200€ ...
    Тия цени страхотия бре ..и на европеец ще му се видят височки, камо ли за българин.
    0899 шест5313нула
    За всекиго по нещо

    Коментар


    • #32
      От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

      Да, добре ще е някой да даде примери за това какво е ял и пил и колко е струвало. Тези цени предполагам не са нормални за повечето заведения в Гърция. И какво да търси човек, как да се познае място за хапване на по нормални цени.
      Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

      Коментар


      • #33
        От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

        Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
        Да, добре ще е някой да даде примери за това какво е ял и пил и колко е струвало. Тези цени предполагам не са нормални за повечето заведения в Гърция. И какво да търси човек, как да се познае място за хапване на по нормални цени.
        На Тасос бяхме юли месец,аз жена ми и детето за 40€ спокойно вечеря с узо/рецина на корем.Има местенца дето и за 20-на евро сме вечеряли( скара) доволно.Ако поръчваш редки и скъпи риби може обаче да скочи доста разхода...

        Коментар


        • #34
          От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

          Нещо са ви изпържили с тая сметка.

          Цените масово са салатките около 4-6 евра, предястия -6-8 евра, основни 10тина, узо 250 мл - 6-8 евра. Всички цени нагоре са преебавка.
          Среща се по таверните и меню-та - салата+основно+ нещо за пиене 15-20 евра..

          По "закон" на първа линия таверните са турист-капан, но не навсякъде.
          Ако спазвате правилото да влизате там където има много местни, няма да сбъркате.

          Прясната риба си е скъпа. Цените са на 100гр. живо тегло...

          Коментар


          • #35
            От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

            Цените в Гърция са същите като в България,но в Евро.Пояснявам едно нещо ако тук струва 1лв. там е 1Евро.Това са поне мойте изводи като сравнявам еквивалентни места и неща.

            Коментар


            • #36
              От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

              За нормалните ежедневни туристически работи,сладолед,фанта,сок,дъвки,кока кола,сандвичи не виждам разлика,дори по нашето черноморие са по скъпи.Бензина само не видях колко е,а противно на съседна тема ,газстанции не видях нито една,не съм и търсил де..

              П.п За плаж в Гърция трябва дам се залепи етикет,само с обувки за вода,още ми са подути стъпалата от тея гадове
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • #37
                От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение
                Да, добре ще е някой да даде примери за това какво е ял и пил и колко е струвало. Тези цени предполагам не са нормални за повечето заведения в Гърция. И какво да търси човек, как да се познае място за хапване на по нормални цени.
                Меню на обикновени заведения по крайбрежната в Никити: http://www.offroad-bulgaria.com/show...58#post2312958 .
                Добрите таверни няма да коментирам.
                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                Коментар


                • #38
                  Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                  Нафта от днес 1.13 до 1.20. А за гадовете мен ме прободе през обувката. Обаче където няма камъни във водата няма и таралежи.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                    Последно като ходих по гръцко ( преди 2 години ) не съм имал проблеми с намирането на газстанции ( при пробег от под 200 км на зареждане си беше наложително ). Ето тук може да се види къде има http://www.mylpg.eu/stations/greece
                    Също така бих казал, че обикалянето на халкидики е задължително за всеки моторист . Аз лично съм го правил поне 3 пъти, като не бих отказал още поне толкова. Ако някой се интересува от конкретен маршрут - на ЛС.

                    Коментар


                    • #40
                      От: Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                      Първоначално публикуван от Daniel Преглед на мнение
                      Нафта от днес 1.13 до 1.20. А за гадовете мен ме прободе през обувката. Обаче където няма камъни във водата няма и таралежи.
                      Снощи заредих край Комотини обикновен дизел на 1,06 изхабих резервоара до последно и го напълних до горе. Като разход компа показва цял литър и косур надолу[emoji16] смятайте какво ни пробутват у нас.

                      Коментар


                      • #41
                        От: Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                        Първоначално публикуван от HEMO Преглед на мнение
                        Снощи заредих край Комотини обикновен дизел на 1,06 изхабих резервоара до последно и го напълних до горе. Като разход компа показва цял литър и косур надолу[emoji16] смятайте какво ни пробутват у нас.
                        Цена в евро или лева визираш ?
                        Use since:
                        OpenBSD 3.x
                        FreeBSD 4.x
                        Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x Аз съм фен на OpenWRT.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                          Първоначално публикуван от kosh Преглед на мнение
                          Цена в евро или лева визираш ?
                          Евро разбира се...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                            Преди около 3 седмици зареждах газ на 0.77 евро. аз разлика не усетих понеже за мойта машина е важно количеството а не качеството но един приятел с който бяхме и той зареди неговата тойотка корола каза,че катерила доста по добре баирите с гръцката газ.
                            Pathfinder 4.0L

                            Коментар


                            • #44
                              От: Re: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                              Първоначално публикуван от RIFLE Преглед на мнение
                              Преди около 3 седмици зареждах газ на 0.77 евро. аз разлика не усетих понеже за мойта машина е важно количеството а не качеството но един приятел с който бяхме и той зареди неговата тойотка корола каза,че катерила доста по добре баирите с гръцката газ.
                              И аз не усетих разлика от гръцката газ. За сметка на това цената и е 2-на 0,77 евро на 0,91 лв. Та по "баирите на Маказа" се катерих с гръцко-българска газ (50:50) на 3-та...

                              Коментар


                              • #45
                                От: Кой е най близкия Гръцки плаж от Пловдив

                                Който обича да му е по-спокойно става и Paralia Mesis, само дето е малко мръсно - има фасове(навсякъде) и бодили(в началото на плажа), и камъни има но на таралежи не съм се натъквал

                                https://www.google.bg/maps/place/Par...db428291bbf991

                                Иначе е съвсем близо до Фанари, ако не ви хареса и до там може да скочите.
                                РенеГАД
                                VW Golf V Variant 1.9 TDI
                                Honda HR-V 1.6i 4WD
                                "Of all the things I've lost I miss my mind the most."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X