Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Албания. Някой пътувал ли е по този път?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Албания. Някой пътувал ли е по този път?

    Здравейте колеги,
    Някой пътувал ли е по този път в Албания и знае ли се какво е състоянието му?

    https://www.google.bg/maps/dir/%D0%9...6768!1m0?hl=bg

  • #2
    От: Албания. Някой пътувал ли е по този път?

    Пътувал съм по "сивия" (R1201) през 2013 г. и беше ОК. Даже някакви ремонти с цел разширяване му правеха, но без да пречат и да спират движението. Албанските пътища са по-добри от българските
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • #3
      От: Албания. Някой пътувал ли е по този път?

      През Тирана ли?

      Някой да е минавал през Бурел и Шкопет?

      Коментар


      • #4
        От: Албания. Някой пътувал ли е по този път?

        Първоначално публикуван от automax Преглед на мнение
        През Тирана ли?

        Някой да е минавал през Бурел и Шкопет?
        Привет,
        ние минавахме през 2013-та..... може да погледнеш началото на пътеписа ми от тогава:
        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=176682

        От Бурел до Шкопет пътя е супер..... само внимавай как ще стигнеш до Бурел
        След Дебър трябва да хванеш пътя който си дал на картата, че качиш ли се на Пешкопия, пътя да Бурел е само Офроуд- ние се натресахме през него. По спомени след границата на първото кръгово трябва да хванеш наляво.

        Съвет, който може да ти дам за Албания, гледай маршрута който си планувал и през Гугъл Земя, а не само през Гугъл Мапс. Допълнително има качени и доста снимки в Гугъл земя от пътя, като така може да се ориентираш за състоянието на пътя..... ние го научихме по трудни начин..... от две ходения в Албания, два пъти се набивахме на качествен Офроуд...... 30-40 км. за 5-6 часа....

        За Албания след това си сдобих с пътна Карта, купувана от колежка от Тирана..... ако искаш мога да ти услужа за да прегледаш/плануваш маршрута и после да ми я върнеш?
        От опита, който имам за Албания, картата е добра- ако искаш пиши ми на личи

        Поздрави и Успех!

        Коментар


        • #5
          От: Албания. Някой пътувал ли е по този път?

          Благодаря колега.
          Гледах маршрута на Гугъл земя. На сателитните снимки се вижда даже пътна маркировка, но ще го погледна по-подробно.

          Вие сте минали през северния маршрут до Бурел. И аз го гледах него първо, но на Гугъл земя ми се видя много тесен и имах съмнения за offroad, затова съм се спрял на южния през Булкиза.
          Както прочетох после в пътеписа ти, той бил хубав. Погледни в твоята карта как е отбелязан. Няма нужда да ми я пращаш.
          Последно редактирано от automax; 21-03-15, 10:00. Причина: допълнения

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X