Обява

Свий
Няма добавени обяви.

На палатки в Сърбия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • На палатки в Сърбия

    Здравейте съфорумци, аз съм нов във вашият форум и може да съм пропуснал някоя подобна тема преди да пусна моята, за което предварително се извинявам. С приятели мислим да посетим скариадата в Лесковац тази събота и неделя и тъй като цените, които ми искат в хотелите не са ми по джоба и предпочитам къмпингуването се обръщам към Вас за информация. Някой колега дали е запознат как стои въпроса с къмпингуването и дивото палаткуване в района на Лесковац и Власинското езеро. Благодарен съм на всяка информация. Поздрави!

  • #2
    От: На палатки в Сърбия

    За Власинското езеро мога да кажа,че съм спал няколко пъти на палатка и никой не се е интересувал от мене! Ама беше доста хладничко там!
    Иво (таксито) Андреев
    0988 91 80 50
    Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

    Коментар


    • #3
      От: На палатки в Сърбия

      Благодаря за информацията колега ще имаме предвид температурата, че на тази надморска височина си е хладничко. Важното е че няма проблем за свободно разпъване на палатките!

      Коментар


      • #4
        От: На палатки в Сърбия

        Абе тая скариада беше доста зле преди две години, когато аз я посещавах. Общо взето нещо като западнал провинциален панаир в България, на цени като в Австрия. А и самия Лесковац беше доста западнал тогава.

        Та не тръгвайте с големите очаквания ако не друго. По този начин има шанс да се изненадате приятно

        Коментар


        • #5
          От: На палатки в Сърбия

          Еми за цените и аз съм чувал че било много пресилено, но поне ако не ни допадне там ще направим един къмпинг на езерото, за това търсех информация как стоят нещата с дивото къмпингуване в района и въобще в Сърбия. Мерси за мненията и информацията!

          Коментар


          • #6
            От: На палатки в Сърбия

            А къмпингувахте ли на самия Лесковац, че ние се каним за утре ?

            Коментар


            • #7
              От: На палатки в Сърбия

              По принцип и аз съм ходил два пъти на Власинското езеро и съм спал там,но после разбрахме че било абсолютно забранено къмпирането там !!! Имайте го предвид ,да не останете неприятно изненадани.На мен лично никой нищо не ми е казвал,може би защото не са ни видяли,но това си е до късмет.Мисля някъде в околието около Езерото си има обособен къмпинг,но ние така и не го намерихме че бирите щяха да се стоплят и се изпльоскахме където ни очи видят.По-късно разбрахме че е било забранено.А като цяло скариадата наистина не е нищо особено,но пък не ви пречи да идете и да се уверите сами Имайте предвид както колегата по-горе е казал че е Много студено.Ние като бяхме и двата пъти температурите паднаха до 3-4 градуса към 4-5 часа сабаале Другото което бих ви предложил,да не палите огън за да ставате лесна плячка за Мицифайките.Вземете си Скаричка готова от Скариадата и това да ви е,че не се знае знае ли се ! Поздрави и Весело изкарване
              За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

              Коментар


              • #8
                От: На палатки в Сърбия

                Първоначално публикуван от toyota_bg Преглед на мнение
                Еми за цените и аз съм чувал че било много пресилено, но поне ако не ни допадне там ще направим един къмпинг на езерото, за това търсех информация как стоят нещата с дивото къмпингуване в района и въобще в Сърбия. Мерси за мненията и информацията!
                Самия Лесковац е град колега,всеедно да къмпираш в Люлин примерно,насред блоковете
                За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

                Коментар


                • #9
                  От: На палатки в Сърбия

                  То и Гуча е град ,ама къмпингувахме там. Че втория път и цяла седмица. / колежка съм/

                  Коментар


                  • #10
                    От: На палатки в Сърбия

                    Първоначално публикуван от desilosha Преглед на мнение
                    То и Гуча е град ,ама къмпингувахме там. Че втория път и цяла седмица. / колежка съм/
                    Хахаха няма лошо че си колежка,дали имаш снимки от къмпингуването У-сред градО че ми стана интересно
                    За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

                    Коментар


                    • #11
                      От: На палатки в Сърбия

                      и.....Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8054615.jpg
Прегледи:1
Размер:155.8 КБ
ID:5679262Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1094081_1404260236461571_1183438398_o.jpg
Прегледи:2
Размер:153.2 КБ
ID:5679263Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1094081_1404260239794904_696810081_o.jpg
Прегледи:2
Размер:110.4 КБ
ID:5679264Натиснете снимката за да я уголемите

Име:045.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5679265Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8044590.jpg
Прегледи:1
Размер:138.1 КБ
ID:5679266Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8044612.jpg
Прегледи:1
Размер:88.3 КБ
ID:5679267Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8074634.jpg
Прегледи:1
Размер:168.5 КБ
ID:5679268Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P8064628.jpg
Прегледи:1
Размер:181.4 КБ
ID:5679269

                      Коментар


                      • #12
                        От: На палатки в Сърбия

                        Хаааа е това си е повече селце от колкото град въпреки статута му,но в Лесковац си е баш като в ЦентерО на София да опънеш палатка,да речем на Жданов
                        За какво са ни закони,като не ги спазваме?!

                        Коментар


                        • #13
                          От: На палатки в Сърбия

                          На Власинското езеро има един обособен къмпинг, на западния бряг, по пътя между Вила Бест и Хотел Власина. Преди една седмица дневната температура беше 18-19 градуса а нощем падаше до 6-7.

                          Коментар


                          • #14
                            От: На палатки в Сърбия

                            А снимките горе са от Гуча, а не от Лесковац или Власина...

                            Коментар


                            • #15
                              От: На палатки в Сърбия

                              Ходихме до ЛескОвац.
                              Приятно и вкусно беше....Е, не е като Гуча.
                              Гуча е приказка неземна.
                              Разбира се, напъните ни да се ,,паркираме ,, у самия град на палатка удариха на камък, а за нощувка в хостел ни поискаха скромните.....40 евро.
                              Ядохме, пийнахме при Камионджията 2 и газ по нощите към Власинското езеро. Нощя, на фенерче разпъвахме палатката до някакво футболно игрище за нула лева разбира се. Ганя си е Ганя. За глупости пари не дава. Само за едене, пиене и бензин. А къщата е со назе. Като костенурки.
                              Прикачени файлове

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X