Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кратка разходка из Карпатите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Кратка разходка из Карпатите

    Красиво и интересно. Благодаря!
    Женя Вълчанова 0888272565

    Коментар


    • #17
      От: Кратка разходка из Карпатите

      Хмм мнението ми, че Карпатите си заслужават прдължава да се засилва, май трябва да направя нещо по въроса с посещението им ( да знам, че "Карпатите" като цяло са разтегливо понятие).

      Коментар


      • #18
        От: Кратка разходка из Карпатите

        Първоначално публикуван от Stf.Markov Преглед на мнение
        Хмм мнението ми, че Карпатите си заслужават прдължава да се засилва, май трябва да направя нещо по въроса с посещението им ( да знам, че "Карпатите" като цяло са разтегливо понятие).
        Здрасти колега, аз съм планувал едно такова ходене около средата на август,ако искате да се организираме заедно?
        0899278323-0877500798

        Коментар


        • #19
          От: Кратка разходка из Карпатите

          След няколко дни предприемам 7-дневна обиколка на Трансилвания. Маршрута е : БГ - Rumnicu Valcea - Sibiu - Alba Iulia - Sighisoara - Transfagarasan - Curtea de Arges - BG. Планирал съм да видим 10-ина манастира, 10-ина крепостни църкви от онези, саксонските в Трансилвания, няколко музея, солна мина, два природни резервата и забележителностите на няколко стари града - Сибиу, Себеш, Алба Юлия, Медиаш, Сигишоара и Фъгъраш. И гвоздея на програмата - минаване по Transfagarasan.
          Ще бъден 2 джипки с жени и деца. Периода е 09.08 - 15.08. Дневните преходи ще са къси, за да можем да видим всичко изброено. Ако някой по същото време е по тези места нека се обади на ЛС просто за инфо. Дано случим на време (особено по Transfagarasan), че всички резервации са направени и няма смяна на програмата.
          Ако някой от компанията мълчи, причините може да са две : Или няма какво да каже или няма на кого да го каже.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X