Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пътешествие през Албанските планини

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Re: Пътешествие през Албанските планини

    Най-накрая Разгледах Снимките - впечатлен съм - красиво, красиво, красиво
    Радвам се за вас и вашето прекрасно изкарване!
    Успех и следващи подобни разходки!

    Коментар


    • #32
      Re: Пътешествие през Албанските планини

      Алекс е разгледал снимките! А някой снима ли му физиономията докато гледа?
      Аз твърдо съм решил, не по-късно от догодина по това време пак, и отново, и обратно в Албания. А дотогава събирам пари и ще си купя бункер на плажа. Венци много хубаво го каза, човек трябва да е поет, че да може по правилния начин да опише всичко видяно. Аз също съм обещал да напиша нещо и се надявам да успея за юнския брой на списанието.
      А към Веско освен огромна благодарност, изпитвам и приятелска завист. Той много често пътува в Албания.
      Последно редактирано от zzlatev; 22-05-07, 18:22.
      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
      www.ADV-Bulgaria.com

      Коментар


      • #33
        Re: Пътешествие през Албанските планини

        Страхотен расказ и уникално красиви снимки!

        Браво на Организатора и на Венци за представянето.

        Благородно ви завиждам.

        Поздрави,
        Бъдете живи и здрави!

        Коментар


        • #34
          Re: Пътешествие през Албанските планини

          Благодаря на всички участници в експедицията и на тези, които помогнаха да се организира експедицията! С такива хора бих тръгнал навсякъде!

          Имаме желание да организираме и други такива преходи - 1, 2 и 3 седмични, разработваме в момента няколко идеи.

          Основния проблем ще е обаче финансирането - за големи разстояния и продължително време ще трябват много средства.

          Така че ако някой има идеи за спонсори, реклама, бизнес модели и планове, те ще са от първостепенна важност за следващите ни експедиции!

          От натрупания опит може да предложим вече много - уникални снимки, видео и кино материал, неповторимо преживяване и много емоции дори за зрителите и читателите.....

          За популяризиране на възможностите ни бихме могли да организираме демонстрационо шоу за рекламодатели и спонсори.

          Очакваме подкрепа!!!!
          Show must go on!
          LZ1VES

          Коментар


          • #35
            Re: Пътешествие през Албанските планини

            Веско , защо не се повтори тази експедиция до Албания , мисля че ще бъде по внушителна като учасници
            sigpicаз съм шефа на боклука и ако не ме слушаш ,,,,,, 0878 33 81 37 по всяко време

            Коментар


            • #36
              Re: Пътешествие през Албанските планини

              Здравейте,

              И аз мисля като Юли, тези красоти по снимките и според описанията на Венци си струват да се видят отново, а и вече сте "утъпкали" така да се каже една пътека, това е сериозно предимство за включването на повече софт и не дотам Оф-Роуд ентусиасти...

              Лични мисля, че не сте решили не сте намерили спонсори и мнооого желаещи за повторно пътешествие...

              Моите 2 стотинки


              Поздрави,
              Бъдете живи и здрави!

              Коментар


              • #37
                До: Пътешествие през Албанските планини

                Не мога да опиша изключително приятните емоций които ме връхлетяха от четенето на разказа и разглеждането на снимките.Много се радвам за всички учасници и дано имате въможност пак да повторите тази страхотна експедиция.Изключително благодаря за снимките които са без коментар браво на вас че споделхте тези красоти с нас.
                Благодаря

                Коментар


                • #38
                  До: Пътешествие през Албанските планини

                  Бях пропуснал описанието на това уникално пътуване. Тогава (май-юни 2007) още не съм бил в Офроуд-а.
                  Но съм бил едновременно с тях по Албанските баири. Там строших картера на форда и, ако съм знаел за петте джипари с купчина многозначещи букви под НИК-а, щях да потърся помощ.

                  Впрочем албанците са толкава добродушни и по детски любопитни, че сравнително лесно се оправих.

                  Както правилно казва Венци - неизпортен народ, зеленчуци, хора...

                  Албания е страна за виждане. Първият път - за ориентация и да си набележите още места за следващия път!

                  Коментар


                  • #39
                    До: Пътешествие през Албанските планини

                    +1 , към суперлативите. И аз един от многото, с изопачени представи , докато не минах през тези земи - диво и красиво , самобитно и уникално , на една ръка разстояние ...

                    Коментар


                    • #40
                      До: Пътешествие през Албанските планини

                      За тези, които ще посетят Албания, или се интересуват, - едно полезно четиво:
                      http://www.geography.iit.bas.bg/2006/5-06/pp12-17.html

                      Коментар


                      • #41
                        До: Пътешествие през Албанските планини

                        Мога ли да помоля някой от участниците в това страхотно пътуване да качи GPS трак на маршрута. Мисля че ще е полезен за доста хора, които искат да посетят тази държава. Благодаря!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X