Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С Голф до Мароко (2019)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: С Голф до Мароко (2019)

    Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
    Поне Докера се произвежда там. За България също. Вече 4 месеца чакам два Докера от там. Мисля, че и за цяла Европа производството е там.
    В Румъния се произвеждат само Сандеро и Дъстър. Останалото е в Мароко - Логан и Докер.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #62
      От: С Голф до Мароко (2019)

      Ахаа, значи така било с Дачиите. Сега ми се изясниха нещата...


      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Благодаря за споделеното с нас пътешествие.
      Завиждам Ви, ама много Ви завиждам!
      Снимките също са прекрасни.
      За кемпер възможно ли е движи нормално в Мароко и има ли опасност от кражби, има ли къмпинги охраняеми и с удобства?

      Къмпинги има със сигурност, но не мога да кажа какви са условията. Според мен придвижването с кемпер е възможно и не мисля, че опасността от кражби е висока. Изобщо смятам, че пътуването из цялата страна е съвсем безопасно.

      Коментар


      • #63
        От: С Голф до Мароко (2019)

        Много добра разходка !!!!
        Благодаря за споделеното
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #64
          От: С Голф до Мароко (2019)

          Много приятен и интересен разказ както винаги. Благодаря за споделянето. Мароко отдавна ми е в списъка с цели и това което вие сте видяли изглежда съответства на това, което и аз търся и очаквам та ще го задвижа по-сериозно. Да ти е жив и здрав голфа още дълги години и много пътища да преброди.

          Коментар


          • #65
            От: С Голф до Мароко (2019)

            Колко дена бяхте общо в Мароко и колко километра навъртяхте там?

            Отдавна не бях чел толкова приятен пътепис с добри кадри. Благодаря.

            Коментар


            • #66
              От: С Голф до Мароко (2019)

              Прекрасно пътешествие и уникални кадри и разказ! Поздравления!

              Коментар


              • #67
                От: С Голф до Мароко (2019)

                Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                Колко дена бяхте общо в Мароко и колко километра навъртяхте там?

                Отдавна не бях чел толкова приятен пътепис с добри кадри. Благодаря.
                8-9 дена изкарахме в Мароко и навъртяхме 2000 км там. Радвам се, че разказът Ви е бил приятен

                Коментар


                • #68
                  От: С Голф до Мароко (2019)

                  С удоволствие изчетох разказа и разгледах снимките. Благодаря за усилието.

                  Коментар


                  • #69
                    От: С Голф до Мароко (2019)

                    Първоначално публикуван от Rattenfaenger Преглед на мнение
                    ...


                    Къмпинги има със сигурност, но не мога да кажа какви са условията. Според мен придвижването с кемпер е възможно и не мисля, че опасността от кражби е висока. Изобщо смятам, че пътуването из цялата страна е съвсем безопасно.
                    А безопасно ли е паркирането и спането извън охраняемите къмпинги и намира ли се вода за зареждане на кемпер?
                    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                    Коментар


                    • #70
                      От: С Голф до Мароко (2019)

                      Ами трудно ми е да отговоря. Паркирането смятам, че е безопасно стига да не е по разни забутани райони или по-бедняшки квартали. Аз лично гледах да подбирам къде спирам както в градовете, така и извън тях, за да не ми очукат колата. За спането моите приятели се притесняваха и не искаха да правим къмпинги или спане на открито. Любо Петров (Asterix) обаче го беше правил и нямаше никакви проблеми. А за водата нямам представа. Предполагам по-скоро, че може да се намира.

                      Коментар


                      • #71
                        От: С Голф до Мароко (2019)

                        Здравейте,
                        ние не срещнахме никакви проблеми при спането на диво. Единствено в северната част на страната да кажем на север от Фес е доста кофти с тези дилъри на хашиш. По какви ли не шубраци не се завирахме и все изникваше по някакъв гаден дилър с обърната наопаки бейзболна шапка и се приближаваше към нас та трябваше да се местим. Едва намерихме някакво закътано място близо до Chafchaouen. Иначе на юг спяхме доста на диво. Дори в Западна Сахара просто влязохме в пустинята до някоя дюна и разпънахме бивака. Често ни виждаха местни, защото не успявахме да се скрием достатъчно, но просто ни гледаха с любопитство и поздравяваха. В пустинята срещнахме само прозрачни скорпиони на няколко места. Гледат да оставиш нещо на пясъка и се крият отдолу. Трябва да се внимава. Относно водата намира се да. В планинските райони на Аталс е дори чудесна за пиене. В южната част на страната е солена и става само за миене и къпане.
                        И колко малко хора знаят за онзи чуден горе кът, а колко много долу скитат, невиждащи нагоре път!

                        Коментар


                        • #72
                          От: С Голф до Мароко (2019)

                          Прекрасно пътешествие и уникални кадри и расказ! Благодарим!
                          Бъдете живи и здрави!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X