Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИНДИЯ - ОЧАРОВАТЕЛНА И СТРАННА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: ИНДИЯ - ОЧАРОВАТЕЛНА И СТРАННА

    Браво Стасе, Страхотен "Репортаж". Красиви места, ама (май) Нищо не може да ме накара да отида в тази страна

    Коментар


    • #17
      До: ИНДИЯ - ОЧАРОВАТЕЛНА И СТРАННА

      В интерес на истината хората са силно разделени на две - едните са очаровани, а другите "за нищо на света" не биха отишли там.

      Всеки си има право на избор. Аз лично останах изключително приятно изненадан и въобще не се потвърдиха опасенията ми за болести и мръсотия. Вярно, че градовете, в които бях - Делхи (16 млн.), Джайпур (3,5 млн.) и Агра (2,5 млн.) са си туристически покрай забележителностите там. Но от друга страна и те си имат своите бедни квартали. Въпреки т.нар. мизерия, която на моменти срещам и в милата ни и родна София, се усеща едно друго настроение, не като у нас. Всички хора са някакси спокойни и благоразположени. Вероятно религията е причина за това, но в нито един момент не усетих страх от ходенето по улиците, нито пък някой ни е притеснявал. Имаше едно среднощно излизане, при което имаше реплики с едни местни, но не бяха виновни местните.

      Та вида на индийците, които на нас ни приличат на роми, малко лъже. Приликата е само външна! Гаранция! А това, което може да се види в Индия, го няма никъде другаде по света.

      За съжаление този наш тур обхвана една много малка част от страната. Съвсем други неща може да види човек в Южна Индия, в източната част, на север в Тибет... Има защо човек да отиде още няколко пъти до Индия и да напише още 2-3 такива пътеписа за други места, хора, обичаи, природа, забележителности...

      Тук могат ли да се пускат клипове от VBOX7? Имам какво още да покажа, ако е възможно.
      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

      Коментар


      • #18
        До: ИНДИЯ - ОЧАРОВАТЕЛНА И СТРАННА

        Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
        ..

        Тук могат ли да се пускат клипове от VBOX7? Имам какво още да покажа, ако е възможно.
        Да няма проблеми с VBOX-a.


        Имаш и едно голямо браво от индийците ни в офиса
        Показах им пътеписа. Доволни са, че не си показвал само мръсотията както повечето хора ходили там.

        Коментар


        • #19
          До: ИНДИЯ - ОЧАРОВАТЕЛНА И СТРАННА

          Хехе! Радвам се, че и индийци са видяли това.
          Държа да ги поздравиш и да им предадеш, че човек трябва да отиде в Индия, за да си промени мнението за страната им! Аз вече много ги уважавам!

          Пословичната българска гостоприемност има много да се учи от индийската!

          За съжаление на Индия й куца рекламата. Един от екскурзоводите ни каза, че в Индия за година влизали едва 600 000 чуждестранни туристи. Това е ужасно малко за толкова голяма страна.
          ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
          СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X