Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малайзия, F1, Сингапур

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малайзия, F1, Сингапур

    Имах уникалната възможност да посетя невероятни места с неверояни хора! Целта ни беше Формула 1 в Малайзия и разглеждане на възможно най много забележителности намиращи се в тази дестинация
    Пътуването започна от Бургас до Истанбул където се присъединих към основната група пътуваща от София. Разполагахме с 8 часа до първия ни полет и какво друго да правиш в Истанбул ако не посетиш Капъла Чарши, Синята Джамия и Света София. За съжаление затрих снимките като се опитах да ги сваля на компа
    От там на самолета и след 4 часа Дубай, прекачане на самолети и още 7 часа и вече бяхме в Куала Лумпур. Имаше нещо което нямах търпение да видя ...







    На следващия ден си купихме билети за туристическото автобусче което обикаля най големите забележителности на Куала Лумпур и първото най интересно за разглеждане ни се стори KL Bird Park на който смятахме да отделим тридесетина минути, просто незнаехме какво ще видим вътре, като си тръгвахме установихме че сме стояли вътре 4 часа



















    [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
    [B]If you want, you can![/B]

  • #2
    До: Малайзия, F1, Сингапур

    Супер !!!
    Давай още !
    Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

    Коментар


    • #3
      До: Малайзия, F1, Сингапур

      Другото уникално място беше един аквариум в центъра на Куала



















      [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
      [B]If you want, you can![/B]

      Коментар


      • #4
        До: Малайзия, F1, Сингапур

        Доиде и денят на формулата бяхме си купили билети за зелените площи от където се виждаха два завоя и две дълги прави.



        настанихме се близо до тази шатра което се оказа доста стратигически ход



        освен нас формулата беше уважил и



        започна и самото състезание, най уникалното е когато в първата състезателна обиколка покраи теб минат 17 булида (бяхме на около 40 метра от пистата) с пъна гас, звукът от двигателите е неуписум

































        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
        [B]If you want, you can![/B]

        Коментар


        • #5
          До: Малайзия, F1, Сингапур

          В понеделник рано сутринта полетяхме за Сингапур, разполагахме с 12 часа да разгледаме този невероятен град държава, най чистото място където някога съм бил
          Един от начините за бързо разглеждане е това




          Окото на Сингапур, второто по големина в света, 150 метра височина на върха











          Нямало място другаде та построили стадиона в реката






          още малко красоти от Сингапур







          След Окото се отправихме с туристическо автобусче към един от многото острови ( ако не се лъжа четох че са към 63 на брои) Сентоса, които ни посрешна с много много дъжд, докато чакахме да се извали гледахме по едно 4D кино и по едно 4D влакче на ужасите никога небях гледал такова нещо и много ми хареса препоръчвам го горещо

          А след дъжда .....











          [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
          [B]If you want, you can![/B]

          Коментар


          • #6
            До: Малайзия, F1, Сингапур

            Завиждам най-благородно!Мерси за снимките!
            Женя Вълчанова 0888272565

            Коментар


            • #7
              До: Малайзия, F1, Сингапур

              благородно завиждам..

              след всичко видяно аз бих забравил за Формулата...
              а и звука не е по-силен от Истанбул, нали

              невероятна красота,

              благодаря за снимките

              Коментар


              • #8
                До: Малайзия, F1, Сингапур

                красиво

                Коментар


                • #9
                  До: Малайзия, F1, Сингапур

                  Уникално готино!

                  Пък аз си мислех, че Малайзия е само кал и джунгла. Заради тази тема явно ще да е било

                  Коментар


                  • #10
                    До: Малайзия, F1, Сингапур

                    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                    след всичко видяно аз бих забравил за Формулата...
                    а и звука не е по-силен от Истанбул, нали
                    Несъм бил на формулата в Истанбул, но на 24 май ще мога да кажа какъв е звука на формулата в Монако
                    [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                    [B]If you want, you can![/B]

                    Коментар


                    • #11
                      До: Малайзия, F1, Сингапур

                      Пуснах темата в един друг форум, но снимките не се виждат от потребителите там... Не знам защо...

                      Коментар


                      • #12
                        До: Малайзия, F1, Сингапур

                        Първоначално публикуван от Тихомир Преглед на мнение
                        Пуснах темата в един друг форум, но снимките не се виждат от потребителите там... Не знам защо...
                        Снимките съм ги качил (за да станат големи) както беше обяснено от един от модераторите в отделна тема, първо ги качам в профила ми в албуми и от там ги копирам и пействам в темата може би затова нещо да не се виждат ..... незнам
                        [B]Ако искаш да имаш нещо което никога не си имал, може би трябва да направиш нещо което никога не си правил![/B]
                        [B]If you want, you can![/B]

                        Коментар


                        • #13
                          До: Малайзия, F1, Сингапур

                          Първоначално публикуван от jorkara Преглед на мнение
                          Снимките съм ги качил (за да станат големи) както беше обяснено от един от модераторите в отделна тема, първо ги качам в профила ми в албуми и от там ги копирам и пействам в темата може би затова нещо да не се виждат ..... незнам
                          Така е, снимки, качени в албуми във форума са видими само за регистрирани потребители. За да се виждат и от нерегистрирани такива, трябва да са качени на FTP-то и проблемът се решава
                          Per aspera ad astra.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Малайзия, F1, Сингапур

                            Браво друже!
                            Тези снимки ме върнаха години назад, когато гледах двете кули още във строеж! Но фламингата са си все така розови!!!
                            Остров Сантоса е невероятно място, къпах се в океана при онези палми( може и при другите, хи хи), а подземният аквариум е приказен! Пропуснал си много ако не си успял да посетиш фермата за пеперуди, където тези красиви насекоми кацат направо върху теб!
                            Преживях отново онези вълнуващи мигове от 10 дневният ми престой в Сингапур!
                            Това е мястото което бих посетил поне още веднъж в живота си!
                            Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                            А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                            Коментар


                            • #15
                              До: Малайзия, F1, Сингапур

                              Въпреки омразата ми към F1 искрено ти завиждам за това пътуване! Страхотно място!
                              Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                              A2 (+)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X