Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

    Мерси!!Много добър пътепис
    За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
    Honda Dominator 650
    088ЧЧ93979-->Борис
    0878956Ч38-->Борис

    Коментар


    • #17
      От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

      Постарах се да го направя видим за максимално много хора (тук), но докато сглобявах всичко, отнело ми няколко часа, уважението ми към Stas се повиши неколкократно за индустриалните количества труд, които е положил. А и аз лично също съм изумена от прекрасния пътепис!!!

      Коментар


      • #18
        От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

        Благодаря!

        Коментар


        • #19
          От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

          Благодаря за споделеното!
          Определено екзотична и много красива дестинация.

          Много е хубаво, че слагаш коментари под снимките, така е много по-лесно за нас, читателите да се потопим в обстановката.
          Този първият Airbus A-320 си е доста по-комфортен, в сравнение с тези на Easyjet, които ползват пак същият модел.
          Ще чакам продължението

          Поздрави,
          Калин
          .

          Коментар


          • #20
            От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

            Четох, гледах, мислих и не знам защо непрекъснато ми се върти в главата следния въпрос: Ако тези хора са от третия свят, ние в европейска България в кой свят и в кое измерение сме? За какво изобщо плащаме данъци, такси, акцизи... Достатъчно е да видиш на хората обществения транспорт(влаковете примерно, чистотата и подредбата на гарите, коловозите), за да разбереш и отношението към общото.
            С две думи, съм "без думи"!!!
            ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

            Коментар


            • #21
              От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

              Е кой ти или прочете каза че тази държава е третия свят?

              Коментар


              • #22
                От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                Вики, благодаря много за оценката. Наистина доста труд коства.
                В момента имам малко повече ангажименти покрай работата си, но съм започнал да пиша за Бали. Много хора са писали, но аз мисля да направя нещо малко по-интересно от това, което съм срещал из нета.

                D-MAX, това определено не е третия свят. Третия свят сме свикнали да наричаме понякога Африка, но ние и от тях сме по-зле, така че аз вече не знам дали на света има "трети" свят въобще. Ако такъв има, то нашата мила Родина може да оглави списъка. И го казвам с цялото съзнание и отговорност. Не знам какви са критериите, но каквито и да са - ние сме на опашката. Може и да се намери място на света, където хората да живеят по-зле погледнато отстрани. Убеден съм. Но също така съм убеден, че даже и да мислим, че живеят зле - както за Индия например, то със сигурност ще се чувстват по-щастливи от нас. Не искам да се впускам в коментар на начина ни на живот тук. Само ще спомена, че никъде другаде не съм срещал подобна на българската злоба и агресивност, с каквато се сблъсквам всеки ден по улиците на София.

                Казвайки всичко това просто апелирам към всички, които четат тук: Хора, нека се опитаме да бъдем по-спокойни, по-толерантни и ... по-добри! Мисля, че тогава ще се чувстваме и по-щастливи.
                ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                Коментар


                • #23
                  От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                  Хайде сега! Ние пък да сме чак толкова зле...
                  Може би наистина злобата и агресивността ни са малко в повече, но нека я борим с усмивка и спокойствие.
                  И тук има страшно много дребни неща, за които може би въобще не се замисляме, но правят живота ни хубав!
                  Всичко зависи от гледната точка.
                  Ама поне тук (във форума) си мисля, че не сме от тея, дето все мрънкат и са негативно настроени към живота и нещата около нас - по-скоро гледаме как да променим нещо (или всичко) към по-добро!

                  А да си мислиш за Югоизточна Азия като за трети свят, е все едно да вярваш примерно, че турците ни мразят и още ходят с ятагани.

                  Още веднъж благодаря и чакам с нетърпение следващите разходки!
                  SUZUKI V-STROM 1000
                  Jeep Cherokee 2.5CRD
                  TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
                  о889 525 о74 - Владо

                  Коментар


                  • #24
                    От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                    Първоначално публикуван от Stas Преглед на мнение
                    Вики, благодаря много за оценката. Наистина доста труд коства.
                    В момента имам малко повече ангажименти покрай работата си, но съм започнал да пиша за Бали. Много хора са писали, но аз мисля да направя нещо малко по-интересно от това, което съм срещал из нета.

                    D-MAX, това определено не е третия свят. Третия свят сме свикнали да наричаме понякога Африка, но ние и от тях сме по-зле, така че аз вече не знам дали на света има "трети" свят въобще. Ако такъв има, то нашата мила Родина може да оглави списъка. И го казвам с цялото съзнание и отговорност. Не знам какви са критериите, но каквито и да са - ние сме на опашката. Може и да се намери място на света, където хората да живеят по-зле погледнато отстрани. Убеден съм. Но също така съм убеден, че даже и да мислим, че живеят зле - както за Индия например, то със сигурност ще се чувстват по-щастливи от нас. Не искам да се впускам в коментар на начина ни на живот тук. Само ще спомена, че никъде другаде не съм срещал подобна на българската злоба и агресивност, с каквато се сблъсквам всеки ден по улиците на София.

                    Казвайки всичко това просто апелирам към всички, които четат тук: Хора, нека се опитаме да бъдем по-спокойни, по-толерантни и ... по-добри! Мисля, че тогава ще се чувстваме и по-щастливи.
                    Напълно съм съгласен с теб, изключително си прав!!!
                    Уникален пътепис, Благодаря за споделеното ти преживяване, Жив и Здрав!

                    Коментар


                    • #25
                      От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                      Пускам следващата част за Бали в отделна тема. Ще публикувам на части, за да не става много тежко, а и на мен ще ми е по-лесно да опиша многото си впечатления едно по едно.
                      ДНЕВНИКЪТ НА СТАС
                      СВЕТЪТ НА МАИТЕ. ГВАТЕМАЛА, БЕЛИЗ И ХОНДУРАС

                      Коментар


                      • #26
                        От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                        Слледим всичко! Пуканките заредени
                        LZ1ZAH

                        Коментар


                        • #27
                          От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                          Момчета, аз не съм разделил света на 1-ви, 2-ри и 3-ти. Други са виновни за това! Аз само се удивлявам, как ние може да сме в една ужким по-напредничава група страни при положение, че меко казано дори не можем да се мерим с някои от теоретично по-изостаналите(от тази класация) страни.
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:third_world_map.jpg
Прегледи:1
Размер:40.2 КБ
ID:5371955

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:800px-Third_world_countries_map_world_2.PNG
Прегледи:1
Размер:136.4 КБ
ID:5371956

                          В края на краищата, какво пък - едни еволюират, други деградарат. Нали все пак трябва да има равновесие. На нас пътя вече са ни го избрали, и никой не ни бръсне за слива, ние какво мислим и искаме. Тъй или иначе ние сме някъде къмто на стотната дупка на кавала на тоя свят.
                          Всъщност ето едно мнение, което засяга нас, и което доста ми допадна, и затова го копирам директно:

                          In other words, the Second World is the only region of the world in which highly industrialized countries have reverted backwards to Third World standards! A joke told in Russia: "What has one year of capitalism done that 70 years of communism did not do? Make communism look good."

                          Ха наздраве, и пожелавам нови пътувания, които обогатяват не само пътуващия, ами и всички нас, които по N-на брой причини седиме тука закотвени и едва ли някога ще успеем да посетиме въпросните места и народи.
                          ВѢРНОСТЬ И ПОСТОЯНСТВО

                          Коментар


                          • #28
                            От: НА ДРУГИЯ КРАЙ НА СВЕТА. МАЛАЙЗИЯ.

                            Здравейте,казвам се Жанета Алексиева от Бургас.Прочетох написаното от вас и съм много впечатлена.Нуждая се от малко информация във връзка с Малайзия.Просто няколко въпроса.Ще бъда много благодарна,ако имате възможност да се свържете с мен....janeta_aleksieva@abv.bg....

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X