Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Вода!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Вода!

    В Събота ходихме до язовир Тича-да видим как прелива, било интересна гледка. Очаквах, че ще е интересно и красиво, но като видях се изненадах, мощта на водата и красотата са зашеметяващи. Спорелям с вас каквото съм заснел.













    Има и няколко клипчета, но тях-след като се източат в Ютюб
    Има ли желание-има и начин!

  • #2
    До: Вода!

    Ето и клиповете:



    Отстрани на "водопада" изпод земята, явно по тръби "извира" добро количество вода, отворили са и тези кранове за да изпуснат повече вода.



    После водата поуспокоена минава по канал, но само за да стигне до "гърлото" през което с водовъртеж се влива за да излезе от другата страна на тръбите:



    Ето оттук излиза:



    Сетих се за филма "Вчера"... Че и решетка си има:



    На клиповете не се разбира колко е красиво, наживо е съвсем друго.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #3
      До: Вода!

      Дам наживо, пък и тътена трудно се предава със снимки, с цялото тяло се усеща.

      Коментар


      • #4
        До: Вода!

        Снимах жената на мостчето над "водопада", но не можах да я накарам да се доближи до парапета. Голям страх А и бученето и тътена са силни и доста допринасят за страха.
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #5
          До: Вода!

          СтраОтно! Голяма сила.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Снимах жената на мостчето над "водопада", но не можах да я накарам да се доближи до парапета. Голям страх А и бученето и тътена са силни и доста допринасят за страха.
          Пак да я закараш. Може да я прилъжеш .
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • #6
            До: Вода!

            Добро.

            А снощи случайно попаднах на филмче, в което се твърдеше че 25% от електроенергията в се произвежда от ВЕЦ-ове. Само не разбрах дали в световен мащаб, или за конкретна държава, но процента е сериозен. Сравнително отдавна работещо мега съоръжение има в Бразилия. А за строящото се в Китай предполагам всички знаете.

            И още колко други...
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              До: Вода!

              Красиво и страшно! Разбирам защо съпругата ти не е имала желание да се приближи .
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар


              • #8
                До: Вода!

                Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
                СтраОтно! Голяма сила.



                Пак да я закараш. Може да я прилъжеш .
                Ма аз не искам да я прилъгвам бе... Просто исках да я снимам на фона на водата, пък ако падне-падне, аз кво съм виновен
                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                Добро.

                А снощи случайно попаднах на филмче, в което се твърдеше че 25% от електроенергията в се произвежда от ВЕЦ-ове. Само не разбрах дали в световен мащаб, или за конкретна държава, но процента е сериозен. Сравнително отдавна работещо мега съоръжение има в Бразилия. А за строящото се в Китай предполагам всички знаете.

                И още колко други...
                Това добре, но нали се чува за дългосрочни прогнози за засушаване в световен мащаб, да не се окже, че инвестициите във ВЕЦ са били като да си купиш фабрика на 9 Септември. Но нищо не се знае-може прогнозите да са грешни, а може и докато се засуши ВЕЦ-овете да са изживели проетирания си живот...
                Първоначално публикуван от jenia7812 Преглед на мнение
                Красиво и страшно! Разбирам защо съпругата ти не е имала желание да се приближи .
                Тя си е страхлива по природа. Като повечето жени. Не те познавам Жени, не искам да те обид, но моите наблюдения са такива. Разбира се има и изключения, но общата картина е такава. Мен например много ме е страх от високо, но се доближавах без страх до парпета, даже на шега исках да го прескоча "за да мога да снимам по-добре", на което жена ми отговаряше с вик...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #9
                  До: Вода!

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Ма аз не искам да я прилъгвам бе... Просто исках да я снимам на фона на водата, пък ако падне-падне, аз кво съм виновен

                  даже на шега исках да го прескоча "за да мога да снимам по-добре", на което жена ми отговаряше с вик...
                  Еее..Тя много рано се е зарадвала бе,язък!!!!

                  А снимките и клиповете са много хубави!
                  088пет722пет99
                  http://www.hydropompi.com/

                  Коментар


                  • #10
                    До: Вода!

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    Това добре, но нали се чува за дългосрочни прогнози за засушаване в световен мащаб, да не се окже, че инвестициите във ВЕЦ са били като да си купиш фабрика на 9 Септември. Но нищо не се знае-може прогнозите да са грешни, а може и докато се засуши ВЕЦ-овете да са изживели проетирания си живот...
                    Е тя водата няма къде да иде. Седи си на земята. Просто на едни места е по-малко, а на други - повече. Аз поне за България не виждам такива тенденции, а напоследък се случва по-скоро обратното. А България не е твърде богата на вода.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Вода!

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      .....

                      Тя си е страхлива по природа. Като повечето жени. Не те познавам Жени, не искам да те обид, но моите наблюдения са такива. Разбира се има и изключения, но общата картина е такава. Мен например много ме е страх от високо, но се доближавах без страх до парпета, даже на шега исках да го прескоча "за да мога да снимам по-добре", на което жена ми отговаряше с вик...
                      Не можеш да ме обидиш толкова лесно. Мен ме е страх само когато има някой зад/до мен. Особено ако е мъжът ми. Не само жените ги е страх от високото.
                      Женя Вълчанова 0888272565

                      Коментар


                      • #12
                        До: Вода!

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Снимах жената на мостчето над "водопада", но не можах да я накарам да се доближи до парапета. Голям страх.
                        М... да-а-а-а... А гъби яде ли?
                        ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                        Коментар


                        • #13
                          От: До: Вода!

                          Да изцедим темата от водата
                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          водата няма къде да иде. Седи си на земята.
                          М'дааа
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0353.jpg
Прегледи:1
Размер:85.3 КБ
ID:5627858

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0354.jpg
Прегледи:1
Размер:64.2 КБ
ID:5627859

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0355.jpg
Прегледи:1
Размер:52.3 КБ
ID:5627860
                          Та викаш
                          България не е твърде богата на вода.
                          Очаква се богата реколта...от...плевели.
                          Това е между Шумен и Смядово,отсреща е жп линията.
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • #14
                            От: До: Вода!

                            Първоначално публикуван от Димитър Колев Преглед на мнение
                            Та викаш...
                            Не аз. Умните глави и статистиката.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Вода!

                              Красиво!Поздравления!Ако чуете ,че ще пускат изпускателите на яз.Кърджали или яз.Ал.Стамболийски не пропускайте. Там направо ще ви се завие свят.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X