Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колко мобилни са тук джипърите?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Ако Vpetrov поясни как да публикуваме снимките, така, че да се виждат като снимки в постването, а не като линкове, ще го почерпим с една екскурзия до незнаен връх! По желание на клиента.

    Успех!

    Т.
    Good guys drive Land Rovers!

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Turbozmej
      Ако Vpetrov поясни как да публикуваме снимките, така, че да се виждат като снимки в постването, а не като линкове, ще го почерпим с една екскурзия до незнаен връх! По желание на клиента.

      Успех!

      Т.
      Никакъв проблем:

      1. Качват се на ftp.offroad-bulgaria.com (Ако нямате собствен потребител там, ми пускате съобщение и ви правя...)
      2. Линка към всяка снимка трябва да започва с [img] и да завършва с [/img] (Линка е най добре да се взема като се отиде в ftp-to използвайки web интерфейса (htftp.offroad-bulgaria.com), посочи се файла и се вземе точния му път.
      3. Това е ... (за допълнителна информация как се работи с ftp-то моля погледнете: http://www.offroad-bulgaria.com/viewtopic.php?t=59 )
      VPetrov.photography

      Коментар


      • #18
        neocom,

        мисля, че тук никой с никого не се заяжда. нито идеята е била такава, нито резултатът е такъв. в началото поставих един статистически въпрос и макар да не получих конкретен отговор от никого, дори аз не се чувствам обиден.

        приятно ми е да си приказваме на тази тема. ако по някакъв начин сме те обидили лично теб, сподели как е станало, моля те, и ще се постараем занапред да не го допускаме!

        П.П.
        тъкмо мислех да пускам тема "Колко често ползвате ГПС-а си?", но няма да го правя.

        Коментар


        • #19
          diavol koleda

          пусни темата колко често ползвате gps-са си но просто този път формулирай въпроса по друг начин че да не изглежда че се заяждаш с някой трябва да ти кажа че доста хора имата gps явно е станал доста популярен в нашта татковина нека отговорят но знам кой най много го ползва тук то е яасно alex markov но нека и другите споделъят успех
          ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
          тел.088четири 9едно9 4нула4
          -------------------------------------------------------

          Коментар


          • #20
            направо не знам къде сбърках, та излезе, че се заяждам с някой. все пак повечето от вас не ви познавам. с малки изключения.

            предложих една тема, в която да споделите колко често карате и какви терени обичате. самият аз първи споделих своите предпочитания с вас. надявах се това да ни сближи. грешно предположих, че с радост ще споделите любими места и стил на каране. явно обаче по някакъв необясним за мен начин тя обиди повечето от вас тук.

            наистина не исках да се получи така. все пак грешката явно е в мен, тъй като това е първото ми 'постване' към форума и не съм успял да опозная предварително атмосферата и чувствата на хората тук.

            засега спирам да пиша, започвам да се уча, като чета вашите теми и се надявам скоро да се появя пак.

            Още веднъж се извинявам на всички засегнати

            Коментар


            • #21
              Милене,

              Не се засягай бе човек!
              Не виждам с какво толкова си обидил някой, или някой тебе.
              Ситуацията е ясна за повечето форуми:
              - потребители, които имат собствени джипки, карат, пишат, споделят (хвала на Сашо Марков! )
              - потребители, които все още нямат лични джипки, но се интересуват и се надяват да имат скоро (такива като мен)
              - и такива дето зяпат и четат за да се намират на работа

              Аз не виждам нищо лошо дори и в третия тип, стига да не пречиш, нагрубяваш и т.н. останалит. Пък ако можеш и да си полезен, още по-добре.


              В този ред на мисли - аз си мисля да направя едно предложение, което е факт в други клубове от подобен характер - а именно да се правт клубни срещи. Тъй като хората са заети, особено такива като V.Petrov, които се занимават и с организация на офроуд събития, според мен е обозримо да се виждаме веднъж на един или два месеца. Казвам два, защото ако междувременно има състезания, ще се виждаме (наи-вероятно) и на тях.

              Или друг вариант. Две срещи в годината - примерно зимна и лятна - за по 1 уикенд някъде по планините - бира, скара, блокажи и т.н.

              Поздрави!

              Коментар


              • #22
                diavol koleda

                милене виж сега никой не си обидил поне така се надявам просто явно грешно си си формулирал въпроса въпреки че чесно да ти каж и аз си рекох къв е па тоя дето ще ми казва че само пишем и нищо не правим но уви сбъркал съм и се убеждавам в това убеден съм че не си искал никой да убидиш за това не спираи да пишеш напротив пиши два пъти повече защото явно има с какво да кажеш във форума , а инче съм забрави да добавя към това колко съм мобилен и това какъв тип off-road предпочитам лично аз предпочитам по здрав off-road но да нямя скали или поне да не са преобладаващата част от пътя илиу по скоро безпътието също така ако има и повече кал кефа за мен е двоен затова много се изкефих на таряла в габро тарсето ми хареса иамше доста кал като заключение искам да ти кажа пиши ако иамш мнение го изказавай смело и да не ти пука никой не си убидил убеден съм
                ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                тел.088четири 9едно9 4нула4
                -------------------------------------------------------

                Коментар


                • #23
                  Спор...

                  Уважаеми приятели,

                  Форумите са хубаво нещо само имат един малък недостатък, когато не си очи в очи с някой и не го познаваш лично, написаното може да се изтълкува неправилно и след това грешката да се усили без някой да го е искал.

                  Мисля, че в случая точно така и стана. Нека да сложим край на дискусията по това дали някой е засегнат, защото не смятам, че има реална причина да е така.

                  Ще се опитам да формулирам същината на въпроса, който беше поставен така както аз го разбрах и в такъв аспект го одобрявам:

                  Защо малко хора пишат? Ето например Alex_Markov, който познавам лично и за сведение на всички е много зает служебно (на доста висока позиция) винаги намира време и за нас останалите като напише по нещо. Та сега една дружеска критика:

                  Малко от вас познавам, но като чета написаното си вадя извод, че мнозина от вас имат какво да кажат на другите, но не го правят , вземете си бележка, вадете перото т.е. клавиатурата и давайте

                  В този ред на мисли - аз си мисля да направя едно предложение, което е факт в други клубове от подобен характер - а именно да се правт клубни срещи.

                  Insider
                  По повод на добрата идея от „Insider” се заемам да оформя идеята в практичен вид и да ви предложа решение което всички да разгледате и евентуално одобрите...

                  Това което ме радва е че в сравнение с много други форуми повечето участници тук и респективно „постингите” им са стойностни и съдържателни което е нещо рядко срещано в наши дни...


                  P.P. Дружеска критика към “neocom”: Разбира се много се радваме, че четете писанията на офроудерите, но пък и ние с удоволствие бихме прочели нещо от вас, това, че нямате джип с ни най-малко не намалява стойността на един пътепис. Не вярвам да използвате GPS-а само в градски условия.
                  VPetrov.photography

                  Коментар


                  • #24
                    Васко, благодаря за конструктивната критика. Несъм искал да се заяждам с Милен. Аз несъм конфликтна личност затова приключваме този спор кой кой бил обидил и прочие.
                    Ако се организира среща ще я посетя с удоволствие...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X