Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко информация за пътя Варна - Девин!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко информация за пътя Варна - Девин!

    Утре ( евентуално) ще пътуваме от Варна за Девин. Тъй като сме с децата , ми е малко притеснено за почистването на пътищата. Та молбата ми е, ако можете да споделите минава ли някой да почиства. Маршрута ни е Варна, Провадия, Айтос, Карнобат, Сливен, Стара Загора ( по магистралата ), Пловдив, Цалапица , Кричим, Девин. Ясно ми е , че няма да е съвсем безпроблемно пътуването, подготвени сме. Въпросът ми е да няма големи преспи, навявания и др. извънредни ситуации. Забравих основното - ще пътуваме с лек автомобил. Благодаря предварително на всички , които ще се включат !
    Женя Вълчанова 0888272565

  • #2
    До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

    Зрасти Жени , мисля че няма да имате проблеми с пътя . Това което видях миналата седмица е че пътищата се чистят , поне където валеше сняг повечко (от Сливен насам). А стигнете ли планината - нямате грижи . Там хората си чистят сериозно , иначе няма как при тях . Проблемите с чистенето са предимно в нашия град , щото не могат да се разберат кои повече да открадне

    Приятен път и хубаво да си изкарате за където сте тръгнали.
    ‎По 2 литра са само млякото и сока !
    WJ 4.7

    Коментар


    • #3
      До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

      Тъй като разбрах , че прохода Провадия - Айтос е затворен , приемам всякаква информация за останалите проходи.Основно положението по Слънчев бряг или Хаинбоаз.Благодаря предварително!
      Женя Вълчанова 0888272565

      Коментар


      • #4
        До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

        Дано не ви объркам, но Родопите /изключваме много високите места/ са едно от малкото места, на които не валя сняг снощи и днес. В Смолян беше дъжд през деня, в Девин също не е валял сняг. Не знам какво ще е положението през нощта, но на този етап поне за Родопите не трябва да се притеснявате, като все пак имайте едно на ум за лед на някои места ако са ниски температурите.

        Ааа сега ви видях маршрута. Предполагам, че по това време не работят, но до преди месец и нещо /тогава бях последно там/ се работеше усилено по язовир "Цанков камък" и пътя Кричим - Девин беше ужас. Освен, че е доста тесен и с завои се чакаше на едни светофарчета по 20 минути. Иначе Пловдив - Смолян си е добре и от Смолян до Девин са около 45 км. Аз избягвам пътя Кричим - Девин, но във вашия случай ще е доста по-къс, така че ако минете от там пишете какво е положението.
        http://forum.offroad-bulgaria.com/%5...g%20%5B/img%5DFreelander 1.8, 16 v


        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictures/banner2.jpg
        http://ftp.domainbg.com/stojan/Pictu...rget=_blank%3E

        Коментар


        • #5
          До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

          Аз сега се връщам от Варна.Пътя е лед много е зле има и навявания и най лошото е че в видях да чисти някой

          Коментар


          • #6
            До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

            Жени, днес в Стара Загора попрехвърча малко сняг, който се стопи, но в 18 часа се заледи и сега има поледица, имайте едно на ум. За съжаление пътностроителните фирми в Сливен и СЗ са правени от един и същ к.р, т.е. за нищо не стават.
            Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

            Коментар


            • #7
              До: Малко информация за пътя Варна - Девин!

              Поздрави на всички от Девин.Понеже така изглежда Варна , живо се интересувах как е в планината:







              Така беше почти до Бяла:





              Тук вече беше опесачено.





              След Слънчев бряг вече:



              И тук хората са имали сняг , но са го почистили и са опесачили:



              След това слънце и сух път:





              В Девин започваше да вали дъжд , а температурите бяха + 2.Тръгвайки от Варна на -8 - тук си е направо лято.Лек път на всички пътуващи!
              Женя Вълчанова 0888272565

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X