Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Специален багаж до Чехия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Специален багаж до Чехия

    В най скоро време (утре ще разбера) ще трябва да откарам едно куче до Прага. Мисля на отиване да мина през Румъния а на връщане през Сърбия. От страна на документи за кучето всичко е изрядно но имам чувството че ако на отиване мина през Сърбия ще имам повече главоболия и затова на отиване както писах ще се минава през Румъния. Та във връзка с предстоящето ми пътуване искам па питам дали някой скоро е минавал през Румъния. Напредват ли с пътищата? За последно през северните ни съседи минавах в началото на 2007 с камион като преминах Дунава през Оряхово и от там към Унгария. За повече от 2 години неможе да няма промени по Румънско и затова ако някой скоро минал от там нека сподели. Също много важно е и информацията какво трябва за кучето за през границите. Просто искам да се свера часовника и за него дали всичко съм подготвел както трябва.

  • #2
    До: Специален багаж до Чехия

    За да ти се помогне за пътищата (маршрута) е добре да кажеш от къде ще тръгнеш.

    Коментар


    • #3
      До: Специален багаж до Чехия

      Пътя си е ясен но мен ме интересуваше дали са го позакърпили. Обаче има промяна в плана. Ще се минава и в двете посоки през Сърбия.

      Коментар


      • #4
        До: Специален багаж до Чехия

        Подготви всички възможни документи на кучето, че ще береш ядове и със сърбите и с унгарците. Изобщо не се надявай да минеш метър по някой параграф. Виж тук: http://forum.dog.bg/Ae-t10677.html&m...ded&pid=399191
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          До: Специален багаж до Чехия

          Благодаря за линка.

          Коментар


          • #6
            До: Специален багаж до Чехия

            За Румъния съм минавал по маршрута Калафат-Ченад преди 10 дена и от 400 те километра са останали 40 км лош път,на едно място преди Караншебеш където изправят пътя ивсе още стоят бетонните плочи и между същия Караншебеш и Лугож ,където все още не са сменили настилката, но е по качествена от тази между Елхово и Ямбол.Проблем е, че движението е много натоварено.Български Тирове и стари Дачии.

            Коментар


            • #7
              До: Специален багаж до Чехия

              Благодаря за информацията колега.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X