Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво може да се види около Банско?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какво може да се види около Банско?

    Колеги, по празниците ще сме за 4 дни в Банско.Интересува ме какви забележителности има в района, като трябва да се съобразяваме, че цялата група сме все цивилни коли, като аз съм най-висок(берлинго)така че трябва да се стига он-роуд.Моля ви давайте идеи.
    Последно редактирано от kokoff; 16-09-09, 18:54. Причина: правопис
    Николай Папазов

  • #2
    До: Какво може да се види около Банско?

    Добринище е на няколко километра от Банско, от там отидете до хижа Гоце Делчев. Пътя е асфалтов но е поразбит, става за лека кола. От там с лифта до хижа Безбог. Много е красиво наоколо. Ако се и разходите 20-30 мин пеша, ще откриете страхотни гледки.
    О899 2б2 1З2

    Коментар


    • #3
      До: Какво може да се види около Банско?

      И пак в тази връзка.Понеже ще пътуваме в петък след обед не ми се ще да минавам през София заради трафика, та препоръчайте маршрут.Идеята е нещо като Пловдив -Велинград или подобно, но не знам как са пътищата в района та затова ще съм благодарен на всякакви идеи.
      ПП: Въпреки, че предполагам е ясно но да уточня-тръгвам от Русе
      Последно редактирано от kokoff; 16-09-09, 19:10. Причина: допълнение
      Николай Папазов

      Коментар


      • #4
        До: Какво може да се види около Банско?

        Белово--Юндола.....Банско според мен е добър вариант И да минете през църквата в Добърско непременно.
        Последно редактирано от Kent; 16-09-09, 19:17.

        Коментар


        • #5
          До: Какво може да се види около Банско?

          Можеш да прескочиш и до гр.Белица,там се намира ПАРК ЗА ТАНЦУВАЩИ МЕЧКИ,тези дето ги откупиха от циганите,много е красиво,половината път е черен но се стига с автомобил без проблем.

          Коментар


          • #6
            До: Какво може да се види около Банско?

            Първоначално публикуван от procar Преглед на мнение
            Можеш да прескочиш и до гр.Белица,там се намира ПАРК ЗА ТАНЦУВАЩИ МЕЧКИ,тези дето ги откупиха от циганите,много е красиво,половината път е черен но се стига с автомобил без проблем.
            Ако пък го пропуснеш, нищо няма да си изпуснал.

            За сметка на това пък с.Лещен не е за изпускане

            Коментар


            • #7
              До: Какво може да се види около Банско?

              човека пита какво може давиди,а личното ти мнение можеш да си го запазиш за теб,в същият дух може да се каже за с.Лещен,"Ако пък го пропуснеш, нищо няма да си изпуснал".

              Коментар


              • #8
                До: Какво може да се види около Банско?

                Здравей колега!Аз сьм от Велинград и смея да кажа ,че около Банско има доста места които трябва да се видят зависи какво те интересува.Например Ковачевица,която е архитектурен резерват,Добринище може да посетите и резервата за питомни мечки над Белица!Даже и малко по-далече може да стигнете до например Рилския Манастир!Района е живописен но хубаво е да внимавате с пьтя намират се доста коварни дупки!Приятно изкарване!

                Коментар


                • #9
                  До: Какво може да се види около Банско?

                  Първоначално публикуван от procar Преглед на мнение
                  човека пита какво може давиди,а личното ти мнение можеш да си го запазиш за теб,в същият дух може да се каже за с.Лещен,"Ако пък го пропуснеш, нищо няма да си изпуснал".
                  А Вие кой сте, та да казвате кой може да си изказва мнението и кой не?
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • #10
                    До: Какво може да се види около Банско?

                    Пътят след Белица направо си е зле за лека кола -

                    Парка с мечките обаче си заслужава.
                    Пътя за Банско през Юндола е много по-зле от София - Банско и не си заслужава.
                    Информацията е от лятото.
                    Поздрави.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Какво може да се види около Банско?

                      Няма значение кой съм ,казвам че човека иска предложения,той ще си прецени кое да види и кое не,Ти да не си му адвокат,или дай предложение или не защо трябва да пълниш темата с глупости.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Какво може да се види около Банско?

                        Пътя за Банско през Юндола е много по-зле от София - Банско и не си заслужава.
                        Информацията е от лятото.
                        Поздрави.
                        Пътя е в отлично състояние и въобще не е натоварен особено през делник. Оня ден бях там. Може и критериите ни за път да са различни де. С лек автомобил съм. Има и госпожи покрай него, дето предлагат най-разнообразни и вкусни хранителвни продукти на сносни цени.Сирена, кашакавали, боровинки /нали знаете колко трудно се берат/ мед и т.н..
                        Последно редактирано от Kent; 16-09-09, 20:06.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Какво може да се види около Банско?

                          Първоначално публикуван от procar Преглед на мнение
                          човека пита какво може давиди,а личното ти мнение можеш да си го запазиш за теб,в същият дух може да се каже за с.Лещен,"Ако пък го пропуснеш, нищо няма да си изпуснал".

                          Уважаеми Колега,

                          Тук споделяме информация и лични мнения.
                          Пътя до резервата е 12 км МНОГО лош път за лека кола.
                          Самият резерват е интересно направен, но по-скоро колкото да се вземат едни пари.








                          Мечките се крият от хората, а тези болните са настанени .. на манежа.
                          Има едно кръчме с 6 маси , седяхме 30 мин без да ни погледне персонала.
                          Съжалявам, но според мен не си заслужава.

                          До колкото с.Лещен :





                          Последно редактирано от Венци- малкия; 16-09-09, 20:03.

                          Коментар


                          • #14
                            До: Какво може да се види около Банско?

                            Пътя до хижа Гоце Делчев е перфектен, и аз бях чувал че е разбит но явно са го оправили - бях на Безбог преди около месец.
                            За мечките .... парка е супер но до там има 10-тина километра асфалт с много дупки и черен път поизнесен от валежите.
                            Иначе както ти е казал колегата Венци, в Лещен, Дряново и Ковачевица наистина има какво да се види.
                            Don't hunt IF you can't kill
                            първо 0883 после 333 накрая 448

                            LZ1BGD

                            Коментар


                            • #15
                              До: Какво може да се види около Банско?

                              Намираш си път до Пазарджик или до Пловдив. От там съответно Велинград или Пещера-Батак -Велинград. Второто е малко по-дълго, но по-полегато.После Юндола, Якоруда Белица и те ти Банско.
                              После зависи от мерака: х. Вихрен, х. Яворов, с. Баня, Добринище, мечките над Белица( ама пътя е е.....ан.
                              Там( Банско) сте по средата м/у Пирин, Рила и Родопите и има какво да се види. А за красивите места си требе 4х4.
                              А за още по-по-най и 1х2

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X