Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Банско - Пловдив, откъде ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Банско - Пловдив, откъде ?

    Приятел ще пътува София - Банско и от там за морето. Може ли някой колега от района да каже какво е състоянието на пътя Банско - Пловдив и от къде е най - добре да се мине.
    ++359885252320
    Драго

    Honda CR-V 3 gen.

  • #2
    До: Банско - Пловдив, откъде ?

    Велинград - Пазарджик
    00359893488603

    ....нямам си вече LR...

    Коментар


    • #3
      До: Банско - Пловдив, откъде ?

      Гледай да се качиш от Пазарджик на магистралата, защото аз зимата не можах да намеря разклона и карах по някакъв първокласен път от Пазарджик за Пловдив, където не съм виждал на друго място толкова много хора да искат да умрат и усилено да се опитват да си играят с късмета Толкова идиотизми по пътя никъде в България не бях виждал до тогава, колкото по тази отсечка!
      No bike - no fun!

      Коментар


      • #4
        До: Банско - Пловдив, откъде ?

        През Юндола е най-пряко.
        Всеки път обаче се замислям дали не е по бързо по царския път през София. Като Километри е доста повече, но средната скорост е 120....а през планината е около 40-50 км/ч
        LZ1DWW

        Коментар


        • #5
          До: Банско - Пловдив, откъде ?

          Банско - Юндола - Белово - Пазарджик - магистралата.....

          Освен ако не е с 40 тонен камион, защото Юндола-Белово е доста стръмен проход. Подходящ е за летния сезон, а и са някакви 30-на км.
          На влизането в Пазарджик се завива наляво за да се мине по околовръстното.
          Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

          Коментар


          • #6
            До: Банско - Пловдив, откъде ?

            Аз бих минал Банско Якоруда Юндола Велинград Звъничево Пазарджик и магистралата.Не,че и през Белово не може, но са много шибани завои.

            Коментар


            • #7
              До: Банско - Пловдив, откъде ?

              Преди месец пътувах - на отиване минах през Белово, Юндола, Якоруда, Банско.На връщане минах през Якоруда, Юндола, Велинград, магистралата.
              Въпроса е наистина дали Юндола - Белово или Юндола - Велинград.
              През Белово е с около 15 километра по-кратко и аз го предпочитам, но не заради разстоянието - просто ми е по-приятно да карам от там.
              !

              Коментар


              • #8
                До: Банско - Пловдив, откъде ?

                Благодаря на всички за мненията.
                ++359885252320
                Драго

                Honda CR-V 3 gen.

                Коментар


                • #9
                  До: Банско - Пловдив, откъде ?

                  Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
                  Банско - Юндола - Белово - Пазарджик - магистралата......
                  На магистралата се качи през Цалапица обаче, не през Пазарджик, много се обикаля.
                  Юндола-Велинград е в отвратително състояние и е по-дълго отколкото през Белово.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Банско - Пловдив, откъде ?

                    Предстои ми тази седмица на 30 .12.11 да пътувам от Пловдив за Банско.Автомобила ми е Сивик 5ген. с нископрофилни зимни гуми.Интересува ме в какво състояние се намира пътя Белово-Банско и по-специално Белово-Юндола! Ще мога ли според вас да премина от там с този автомобил или да си карам по магистралата?

                    Поздрави и Весели празници!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Банско - Пловдив, откъде ?

                      Днес минах по маршрута Велинград-Юндола-Разлог-Предела и т.н. Почистено и опесъчо е, от Якоруда нататък е сухо направо. На юндола е малко по-зле но ще минеш, а и до 30-ти предполагам ще е още по-добре, защото времето омеква. Дано съм бил полезен.

                      Поздрави

                      Коментар


                      • #12
                        От: Банско - Пловдив, откъде ?

                        Аз, без вериги, не бих тръгнал в планината през зимата. Както и без пълен резервоар, лопата, одеала, вода и храна.
                        После да няма изненади!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Банско - Пловдив, откъде ?

                          Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                          Днес минах по маршрута Велинград-Юндола-Разлог-Предела и т.н. Почистено и опесъчо е, от Якоруда нататък е сухо направо. На юндола е малко по-зле но ще минеш, а и до 30-ти предполагам ще е още по-добре, защото времето омеква. Дано съм бил полезен.

                          Поздрави
                          Марто, то Велинград - Юндола ясно, че ще е ОК, ама той иска през Белово, най-добре слушай по радиото за затворени пътища колега, съобщават ги.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • #14
                            От: Банско - Пловдив, откъде ?

                            Белово-Юндола е що-годе приличен асвалт, обаче зимата е гаден, а не дай си Боже да има камион по него. Изпреварването е проблематично дори лятото. Пътят Велинград-Юндола го ремонтираха това лято.
                            За условията по пътищата може да видиш тук http://sinoptik.bg/travel-info
                            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Банско - Пловдив, откъде ?

                              Още един глас за Юндола-Белово! От години минавам оттам и е доста по-добре отколкото през Велинград.
                              JEEP CHEROKEE '98 XJ. 4.0 190 hp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X